podporujeme prezidenta Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

#1776 Re: Vše nejlepší k narozeninám, Miloši!

2016-10-03 17:38

#1774: - Vše nejlepší k narozeninám, Miloši! 

 Držím panu prezidentu palce,jsem rád,že to vyhrál právě on.I přes prvotní nesymparie si mě žískal,i celou moji rodinu.Má spoustu obdivovatelů,nenávistným pražským pseudointelektuálům navzdory! 


Nepřihlášený uživatel

#1777 Prezident vysvětluje výhrady k běžencům: Pocházejí z jiné kultury

2016-10-12 20:50

Zeman rozvedl svůj odmítavý postoj k přijímaní uprchlíků. V minulých desetiletích podle něj v Evropě probíhala především vnitrokontinentální migrace („Z Československa se emigrovalo po roce 1948 a 1968 a jsem velmi vděčný našim sousedům, Německu a Rakousku, že tyto migranty přijali,“ prohlásil), jednalo se ale o migraci lidí s podobnou kulturou.

„Dnes zažíváme interkontinentální migraci a co je horší, založenou na velmi odlišné kultuře. Uvědomme si, že vztah islámu k ženám je dramaticky odlišný od evropského,“ dal Zeman jeden z příkladů. „A to je důvod mého postoje k této vyhraněné skupině imigrantů, nikoliv imigrantů obecně,“ dodal s tím, že má silné pochybnosti o jejich schopnosti asimilace a integrace.


Nepřihlášený uživatel

#1778 Divnej řev

2016-10-18 08:05

Každej svoje dveře s hrůzou zamyká,vap ta dap

když slyší, jak z Hradu do údolí proniká,vap ta dap

Ten Zemanův smích, ten divnej řev,

při kterým v žilách tuhne krev,

divnej smích, krutej smích....

Ha, haaaaaaaaa,ha,ha,ha,ha.....

 

Už ho táhnou z Hradu, vezou ho, už odjíždívap ta dap,

ted se pravě práskl holí do hýždí,  vap ta dap,

Ten Zemanův smích, ten divnej řev,

při kterým v žilách tuhne krev,

divnej smích, krutej smích.....

 Ha, haaaaaaaaa,ha,ha,ha,ha.....

 

Ovčáček už balí,Mynář taky, už uhání, vap ta dap

Kmoníček se lekl, zda si prachy ubrání, vap ta dap

Ten Zemanův smích, ten divnej řev,

při kterým v žilách tuhne krev,

divnej smích, krutej smích.....

 Ha, haaaaaaaaa, ha,ha,ha,ha.....

 

 Už  ho vezou ve svěrací kazajce,  vap ta dap,

zůstane bez kuřiva a slivovice,  vap ta dap,

Ten Zemanův smích, ten divnej řev,

při kterým v žilách tuhne krev,

divnej smích, krutej smích.....

 Ha, haaaaaaaaa, ha,ha,ha,ha...

 

Sanitka už houká, se Zemanem uhání, vap ta dap

saniťák se lekl, jak opilec vyvádí, vap ta dap

Ten Zemanův smích, ten divnej řev

při kterým v žilách tuhne krev

divnej smích, krutej smích...

 ha,haaaaaaa,ha,ha,ha,ha.....

 

 Už ho vezou Prahou, už je skoro za ploty,  vap ta dap

má to marné,  nepomůžou ani bonmoty, vap ta dap

Ten Zemanův smích, ten divnej řev

při kterým v žilách tuhne krev

divnej smích, krutej smích...

ha,haaaaaaa,ha,ha,ha,ha.....


Nepřihlášený uživatel

#1779

2016-10-23 10:28

Zeman je ostuda České republiky.


Nepřihlášený uživatel

#1780

2016-10-24 10:06

 Nelze Zemana ponechat na Hradě !!!


Nepřihlášený uživatel

#1781 Re: Podpora Zemana?

2016-10-24 21:32

#13: Jeníček - Podpora Zemana? 

 Podporuji pana prezidenta, je to skvělý člověk.


Nepřihlášený uživatel

#1782

2016-10-25 18:26

.. se ptám, je to stále ten člověk, kterému jste dali důvěru reprezentovat náš stát? Skutečně jsme chtěli někoho, kdo bude dělat naší zemi ostudu, jako na posledním summitu OSN, Peroutkově kauze nebo při prakticky otevřené podpoře ruské politiky? Jsme skutečně tak tolerantní národ, že odpustíme člověku takové přehmaty, i když se jedná o Prezidenta???


Nepřihlášený uživatel

#1783 Věčná sláva Ing. Miloši Zemanovi, nejlepšímu českému prezidentovi!

2016-10-28 09:46

Pan prezident Zeman je jeden z velmi mála politiků, který se nebojí nazvat věci pravým jménem a otevírat témata, před nimiž ostatní strkají hlavu do písku, proto je mezi kolaborantskou sebrankou tak neoblíbený! Doufám, že až tenhle velikán jednou odejde na pravdu Boží, přejmenuje se po něm letiště Ruzyně, dost bylo havlbombarďáka!!


Nepřihlášený uživatel

#1784

2016-10-28 17:22

Pan Zeman je muž na svém místě

Nepřihlášený uživatel

#1785

2016-10-28 20:07

Podporuji pana prezidenta Miloše Zemana mimo jiné i za odvahu stát za svými názory,za jeho zájem o občany a jejich problémy, i za nadhled nad všemi sprostými, lživými a nactiutrhačnými útoky na jeho osobu, které navíc podporuje většina médií v tomto státě.
I. Nováková Brno

Nepřihlášený uživatel

#1786

2016-10-29 17:04

Pan Zeman byl řádně zvolen prezidentem České republiky a neni pouhá loutka, kterou chcete, aby byl. Má své názory a říká nahlas co si myslí. Jestliže bude zvolen příště jiný prezident, tak budu opět tuto volbu národa uznávat, ať se mi to líbí nebo ne. Spíše mě zde udivuje, že protestují proti prezidentovi občani, kteří mají životní podmínky někde jinde než lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě. Asi je někde chyba, ale nebude to chyba prezidenta, ale vlády.


Nepřihlášený uživatel

#1787

2016-10-29 20:32

Je mně stydno , když čtu a vidím v médiích veřejné urážky na adresu hlavy státu, je mně stydno že vše se hodí k pošpinění prezidenta, stydím se za představitele kultury a veřejně vystupující, kteří vulgárním způsobem hanobí jméno hlavy státu.
Evropa nám závidí našeho prezidenta.

Nepřihlášený uživatel

#1788

2016-10-29 20:35

Prezidentovi jen vše dobré. Držte se.Máme Vás rádi.
Občan ČR

#1789 Re: prosím o vysvětlení, v čem................

2016-10-29 20:39


Nepřihlášený uživatel

#1790

2016-10-29 23:18

Fujtajbl. Hnusák.


Nepřihlášený uživatel

#1791

2016-10-30 04:50

Podepisuji,protože jsem si prezidenta Zemana zvolila u voleb ve svobodných volbách a nějaký pan Horáček, mě svou kampaní nepřesvědčil o opaku ! Naopak, tím jak se kroutil na Staromáku jsem přesvědčena, že takový človék není schopen reprezentovat Čechy ve světě. A vzkazuji jemu i ostatním hercům " Ševče drž se svého kopyta ! " jak kdysi vyslovil Vladimír RÁŽ v pohádce "PYŠNÁ PRINCEZNA " !!!


Nepřihlášený uživatel

#1792 Re: Divnej řev

2016-10-30 04:54


Nepřihlášený uživatel

#1793 Re: Divnej řev

2016-10-30 04:56

#1778: - Divnej řev 

Je vidět kam patříš komediante -:) 


Nepřihlášený uživatel

#1794 Re:

2016-10-30 05:01

#1780: -  

 A proč ??  Že nechce do Česka EKOIMIGRANTY a brání nás Vámi nazývanou LÚZU ??  SLUNÍČKÁŘI A PŘIZDISRÁČI (kavárna) to  je jen podplacená klaka velvyslanectví "USA" a pana Schapira  !!!

 


Nepřihlášený uživatel

#1795

2016-10-30 05:23

Důvěřuji panu prezidentovi.


Nepřihlášený uživatel

#1796

2016-10-30 07:04

Pro me je Zemana jediny mozny prezident. Svym postojem mi dava nadeji na to, ze ma cnucka nebude terorizovana muslimem, I kdyz cigan je taky pekny hajzlik. Zemana je pro vsechny ty Haliky a Horacky a ostatni, kteri zde tu verbez chteji prekazkou. Vydrzte, pane prezidente, narod vas neda
pdokon

#1797 podporujeme prezidenta Zemana

2016-10-30 07:23

Vážený pane prezidente my normální lidé z běžného života máte naši podporu a proto jsme si Vás zvolili prvním svobodném referendu v této zemi!!!


Nepřihlášený uživatel

#1798 Re: Věčná sláva Ing. Miloši Zemanovi, nejlepšímu českému prezidentovi!

2016-10-30 20:52


Nepřihlášený uživatel

#1799

2016-10-31 07:10

Nemám problém s podporou našeho prezidenta pana Miloše Zemana..jen nevím jak podepsat své rozhodnutí v tomto emailu pod petici.

Nepřihlášený uživatel

#1800

2016-10-31 10:55

Držím palce a nenechte se.