Záchrana TRN odd. Klatovy


Nepřihlášený uživatel

/ #129

2013-03-29 22:24

Zdravím zbylé sestřičky z plicního oddělení.Jsem Vaše bývalá kolegyně.Na plicním oddělení jsem pracovala osm let.Práce s nemocnými lidmi se mně líbila.Jen mi bylo velice líto,že jsem se nikdy nedočkala podpory ze strany naší nadřízené,která si snad nikdy neuvědomila za jakých podmínek musí jedna sestra bez personálu a ošetřujícího lékaře(přímo na plicním oddělení)zvládat svědomitě svoji práci a ještě se usmívat na pacienty,aby nepoznali,že je v psychickém presu a totálně vyčerpaná.Od roku 2003,kdy jsem sem nastoupila,se zde nic nezměnilo.Moc bych si přála,aby se situace na plicním oddělení změnila.Vždycky se říkalo,že záleží na kvalitě odvedené práce,ale odpovězte mi,jak jedna sestra může odvést kvalitní práci,když má na starost celé oddělení a to nemluvím o nemocných,kteří jsou v terciálním stádiu.A co teprve ambulantní pacienti,kterých o víkendech nebylo málo.Měli by se nad tímto problémem pozastavit ti,kteří jsou k tomu kompetentní.Všechny Vás moc zdraví sestřička,která se má fajn.Je totiž na mateřské dovolené.