Zrusenie povinneho cipovania psov

Zsanett Molnár

/ #323 Skúsenosť a zlé pocity z čipovania!!!

2013-09-24 21:11

Ahojte, svojho malého psíka som "musela" načipovať minulý týždeň. Prišli sme zvelolekárovi s mojim psom v doprovode s mojim manželom. Moja prvá veta: "pán doktor, chýba môjmu psíkovi jedna vakcína, poprosím..."ani som nedopovedala vetu a na to lekár zvýšeným hlasom a diabolskými-vražednými očami pozrel na mňa a povedal mi: "bez čipovania vám nespravím podanie vakcíny pre psa"!!!!! Keď som sa viac ako pred rokom pýtala od tohto lekára, že aká je dĺžka čipu, tak mne a môjmu manželovi povedal, že presne vyzerá veľkosti RYŽE!!!! Keď lekár podal vakcínu, upokojil sa. A znova som mu dala otázku:" A nebude nebezpečný čip pre môjho psíka, keď sa bude posúvať po tele?!" Lekár sa pozabudol, a pred mojim manželom povedal:" je len dlhý 12 mm a nemala by sa zlomiť SKLENENÁ trubička v tele psa !!!!!" on sa pred nami preriekol, zľakol sa a hneď sa začal brániť novými slovami, že je to skôr vyrobené do plastovej trubičky čip, a zdôrazňoval, že zákon nám prikazuje začipovať psa. Každý deň ráno pozriem svojmu psovi, či ten "skurvený " čip je na tom istom mieste. Dúfam, že existuje peklo po smrti človeka, a ten kto vymyslel tento zákon, pôjde do toho pekla.........