PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Danny

/ #594 Re:

2013-11-08 19:03

#1: - Pane Spale ,rally je o zkoušce pilota a stroje v drsných podmínkách a na dlouhých tratích.Co se týče "mizernýh " aut jak vy říkáte ,jak chcete začínat ? .Znám lidi co do rally nasypou všechny své peníze,čas ...Rally je prostě láska a zazdít jí na okruh je hloupost.Co se týče bezpečnosti je takto : na každé české rally máte minimálně po 5 m cedule kam už se nesmí ,a divácká místa jsou velice jasně a pochopitelně značená i pro toho kdo právě vylezl z jezkyně a o rally v životě neslyšel.Všichni mrtví diváci za posledních 10 let stály tam kde neměli ! Dám vám malý příklad,dejme tomu ,že postavím rozhlednu a všude bych na zábradlí připevnil cedulky "zákaz vstupu" ,"nebezpečí smrtelného úrazu" ,"neskákejte dolů" apod. a z rozhledny by někdo skočil (či spadnul),tak kdo bude viný ? Já ? Chtěli by jste rušit rozhledny ? ...  Dále se mi nelíbí pasáž o tom jak si všichni budou chtít koupit lístky na místa ,kde někdo loni umřel apod. Za prvé NA RALLY SE AŽ NA VYJÍMKY LÍSTKY NEKUPUJÍ-VSTUP JE ZDARMA 2. vy ve svém komentářích o nás-fanoušcích rally píšete jako o nějákých krvelačných netvorech ,co chtějí jen vidět smrt,smrt,smrt .Není to pravda všichni si v rally pomáhají,jsou jako jedna rodina a když někdo z nich odejde do nebe ,pořádají se mezi diváky a jezdci nejrůznější sbírky na rodinu zesnulého jezdce či spolujezdce ,lepí si na auta samolepky na památku dané zesnulé osobě apod. Jinak by mne zajímalo kde (v jaké vesnici ) bydlíte ,když se u vás rally koná 3x do roka ? Co z mého komentáře vyplívá : myslete,stujte tam kde máte a nebuďte hloupí a nezakazujte něco co žádného z fanoušků nezabylo-fanoušci se zabyli sami tím ,že neuposlechli pravidla...     PS: pusťte si toto video a možná pochopíte : http://youtu.be/pkoaLV34C7Q

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...