podporujeme prezidenta Zemana

honest wolf
Nepřihlášený uživatel

/ #905 Předmět

2014-11-22 21:20

Pan prezident má naprostou pravdu. A na této kauze je jasně zřetelný podpis české TOPpravice,zřejmě pod vedením "přátel" z USA. Dobré vztahy s Čínou a Ruskem jsou jim trnem v oku a je naprosto jasné,že tyto pokrytecké,antidemokratické a asociální struktury jsou pro znovuzískání moci schopny obětovat vše...i vlastní národ. "Úspěšným" příkladem jim je právě Ukrajina,kterou se tak vehementně ohánějí... No a co se týká těch trapných punkových holek...velmi dobře si pamatuji,v době,kdy je ruská policie v tom kostele zatkla,většina médií je nazývala právě tím vulgárním překladem,některá je raději v češtině ani nejmenovala. A najednou jsou to smějící se kočičky..? Angličtina je vskutku tak trochu jazyk-hlavolam,ve kterém je mnoho slov s různými významy. Když jsem v GB pracoval,často jsem s tím zažíval i pěkné trapasy,než jsem si zvyknul správně tato slova zařazovat. Pussy má min. 10 významů,polovina je více či méně vulgárních. Riot je demonstrace,protest,vzpoura,výtržnost,pozdvižení,povyk... Klidně se dají nazvat povykující,protestující,demonstrující pí.i,kun.y,vaginy... A tak je také média před dvěma lety nazívala,neboť i ony se takto představovaly ! ...jsou to přece pankačky a kdyby byly "smějící se kočičky",všem punkerum by byly leda tak pro smích. Dnes je v módě býti pokrytcem a lhářem,amerika to miluje,amerika to ocení...;-)