PETICE ministryni školství ZASTAVTE DEVASTACI SPORTOVNÍCH KLUBŮ


Nepřihlášený uživatel

/ #8 Re: Re: Re:

2015-10-03 07:05

#7: - Re: Re:  

 Zdravím Vás a jestli jsem správně pochopil, tak mne oslovujete. Pokusím se velmi stručně.

Nejprve k sobě. Ano jsem dobrovolným předsedou, zdůrazňuji, dobrovolným předsedou Krajského ČUS v ÚK, ale nejsem oním placeným sekretářem (sekretář je placený), neřídím tedy referenty OS ČUS, ty řídí krajský sekretář, atd.

Těší mne Vaše odbornost a podrobná znalost podmínek a legislativy, ale finálně jesem nepochopil kam přesně míříte. Jestli ve svém obsáhlém a odborně erudovaném materiálu říkáte, že modely jsou na stole, ale že nefungují, protože si je svazy a zejména ČOV v několika krocích společně překlopí tam, kam chtějí a TJ/SK finálně nedostanou nic, TAK OBA ŘÍKÁME TO SAMÉ.

Zjednodušeně řeknu toto. V TJ/SK pečujeme o mládež ve volném čase, vytváříme podmínky pro širokou veřejnost k pohybovým aktivitám = provádíme SLUŽBU PRO STÁT a za služby se má platit. Mne a mým kolegům jde o:

1. O přesnně definovaný objem financí, které budou určeny dle JEDNODUCHÉHO klíče pro TJ/SK

2. O jednoduchý, transparentní a jednoduše kontrolovatelný model přidělování, distribuce a konrtoly finančních prostředků na činnost TJ/SK.

Zdeněk Kubec