OBČANSKÁ LIDOVÁ STRANA DEMOKRATICKÁ

za chvíli důchodce

/ #5

2011-10-14 05:25

Zdravím,vcelku super nápad,komunismus byl taky super nápad a jak dopadl.Všechno záleží na lidech,na jejich vlastnostech a hlavně míře chamtivosti,sebedůležitosti a já nevím čeho všeho ještě.Dneska si myslím je pozdě na cokoliv,všude vládnou prachy a zase prachy.Je potřeba aby se pracující stali nezaměstnanými,aby si celá Evropa sáhla až na dno,vytáhly se praky,vidle,cepy a pořádný provazy a vyrazilo se všude do parlamentů,senátů,hradů a pak by se všichni měli sejít v Bruselu a tam to hezky zakončit.Zcela upřímně /předpokládám že jste poctivý člověk a ne další lump který se snaží vydrápat nahoru/ si myslím,že v okamžiku,kdy by jste začal ohrožovat příjmy našich mocných a jejich maňásky ve Strakovce,Sněmovní a Waldštejnské,by Vás asi potkalo záhadné úmrtí nebo automobilová nehoda nebo nedejbože by Vám dokázali přímé spojení s Al-kajdou.Osobně proti Vám nic nemám,Vaše myšlenka je skvělá i já jsem před pár lety měl podobné,ale tohle všechno mělo přijít asi tak v 68 roce,tehdy to ještě mělo cenu.Dneska je už podle mě na to pozdě.