Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Tomas Skohoutil

/ #138 Syntetická telepatie a vydírání gangstalking : snaha

2020-04-26 14:59

Dnes je 26,4,2020 16:47 hod . jsem Tomáš Skohoutil Trutnov a obvzláště dnes se opět Milan Šindler spolu s vyděrači snaží mě způsobovat značné bolesti a újmy tím že mi pomocí zařízení které má umístěno v bytě v Hradci Králové ,Třída Eduarda Beneše 1558 kde bydlí se svou rodinou a to manželka Monika Šindlerová a Jan Šindler syn .Plus jim v tomto vydírání pomahají další min.4 osoby ,jeden z nich několikrát soudně trestaný (násilí)Jiří který zařízení obstaral když byl uvězněn a po vákonu trestu se rozhodli vydírat mě invalidního důchodce tzv.Syntetickou Telepatií protože má matka (70let) s kterou nejsem ani v kontaktu .Je bývalá uřetní a konkurzní správkyně která má prý podle těchto debil.. kontakty na uplatné soudce .Což sou hovadiny ,Milan Šindler a jeho známý Jiří se často vydávají za advokáta a obchodníky s pohledávkami .Vím že mě brzo zabijí ikdyž to zní směšně ale jsou neuvěřitelně hloupí a já se nikdy a stejně tak i Věra Šiková stýkat nikdy nebudeme a další .M.Šindler je tak hlopí že se domnívá že mně pomocí velkého násilí donutí požadovat miliony .Je hrozné co musím snášet jako oběť těchto debilních vyděračů ,kteří mimo jiné dělali i podvody s byty .Tomáš Skohoutil nar.1976 Maxima Gorkého 421 Trutnov .