PETICE ZA ODVOLÁNÍ Mgr. Hrbkové Hrudkové

síla z kanceláře

/ #9

2012-10-30 21:57

Zdali pan ing. také chce být hodný na lidi? Po třech týdnech jeho půsosobení v ústavu, kdy se nikterak neseznámil s mou prací, mi mezi 4 očima řekl, ať dám výpověď... Reagovala jsem překvapeně a chtěla se dozvědět, jaké výhrady k mé práci má on nebo dokonce paní ředitelka? Uvedl, že na ní přenáším své rozhodovací kompetence (jelikož jsem nezastávala žádnou vedoucí funkci, divila jsem se ještě více)... Reagovala jsem možná neadekvátně a nabídla, že odejdu hned, pokud nestojím paní ředitelce ani za to, aby se mnou jednala osobně a posílá svého zástupce (v době našeho rozhovoru kouřila před budouvou). Na to mi řekl, že to ne, že na moje místo nastoupí nová zkušená síla až 1.10. (musela tedy již být ve výpovědní době) a že do té doby přece agendu musí někdo zastat.
Paní ředitelka se s mojí prací neseznámila a o mé práci ani o výpovědi se mnou sama neměla odvahu mluvit. Navíc jsem ze 3 týdnů, během kterých se zřejmě rozhodovalo, čí post by měl uvolněn, měla týden dovolenou... Paní ředitelka nakonec stvrdila svým podpisem, že "důvodem rozvání mého pracovního poměru dohodou je výsledek jednání s jejím zástupcem ze dne 22.8. U mého stolu a na mé židli od 1. 1O. sedí nová zkušená síla s nižším vzděláním...