PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

LK

/ #282 Re:

2012-11-15 23:03

#1: -

Vážený pane Spal,

skutečně jste přesvědčen o všem co výše zmiňujete? Protože já jakožto obyčejný člověk, to co jste napsal považuji pouze za ubohou formu zviditelnění sama sebe a pokus o vtip. A pakliže chcete rally bez obětí (samozřejmě s tímto souhlasím a je mi velmi líto všech, kteří v souvislosti s rally a motorsportem jako takovým přišlí k újmě na zdraví), potom je jedinou možností udělat rally bez diváků, neboť organizátoři si tratě a komunikace pronajímají, mají tedy po dobu pronájmu ze zákona možnost zamezit přístupu komukoliv.

A dále Vás drahý pane prosím, pokud uvádíte nějaké informace, mějte je prosím ověřené, neboť můřete svými nepravdami uvést mnohé v omyl, protože diváci neplatí vstupné na rally a dále co se týče F1 nemáte pravdu s tím, že tam není za posledních 20 let žádná oběť. V roce 2000 při hromadné havárii se utrhlo kolo jednoho  z monopostů a vlétlo na tribuny, kde na místě usmrtilo traťového komisaře (viz.: http://sport.idnes.cz/jezdci-f1-prispeli-zene-zabiteho-komisare-f11-/formule.aspx?c=A010223_175949_motorismus_bym ).

Jak jsem již zmiňoval, doufám, že se jedná o vtip a toto co zde organizujete je pouhá recese.

S pozdravem

LK

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...