Vypnutí zeleného Alza-skřeta

Quoted post

JP

#7

2013-09-18 21:11

Jsem autorem této petice a taky napíšu své důvody pro založení tohoto petičního počinu. Mám pochopení, že reklama živí spousty lidí, je potřebná (do jisté míry) a bez reklamy bychom neměli ani internet. Avšak reklama se nechá dělat i slušně, vkusně, dokonce i vtipně (viz třeba televizní reklama na Snickers "Marku, nejsi to ty, když máš hlad"). Tento uřvaný skřet lezoucí z internetu, rádia, televize, i bilboardů dle prvních reakcí neleze na nervy jen mně. Nechcu tímto nijak urážet společnost Alza, chcu ji pouze upozornit na nevhodnost této reklamní filozofie. Jak napsal pan Petr: "Vaše starosti bych chtěl mít"... Souhlasím, asi to není to, co hýbe kormidlem dějin, to ale neznamená, že musím takovou agresivní reklamu trpět. Kdo chcete, šiřte odkaz na tuto petici. Třeba se jednou Alza-skřeta zbavíme. Děkuji za podporu Vašimi podpisy.

Odpovědi

Perun_ji

#18 Re:

2013-09-23 07:45:58

#7: JP -

Upřímně řečeno tyto reklamy mě nějak nevadí, co mi vadí, je, že kdejakou píčovinu je reklama prezentována nahou osobou (většinou ženou - digitálně vylepšenou) v časech přístupných mládeži. A TO KURVA NIKOMU NEVADÍ.... zamyslete se nad sebou...


Nepřihlášený uživatel

#64 Re:

2018-12-28 14:11:23

#7: JP -  

Je to pakáž a to není urážka ale pravda.