Petice na podporu Ferdinanda Porsche

Quoted post

Aleš Reiner

#178 Reakce na pana Marka, příspěvek 175:

2014-01-07 08:35

Reakce na pana Marka, příspěvek 175:

Já jsem se dokonce aktivně účastnil natáčení a poskytl ČT pár slov na kameru. To že mě neodvysílali, jim rozhodně nemám za zlé, protože nejsem zrovna persóna stvořená pro kameru nebo snad nějaké veřejné projevy. Ovšem to, že se ani slovem nezmínili o petici je pro mě osobně zklamáním. Pravděpodobně se jim to nehodilo do krámu. Ale proč? Že by snad snaha aby se petice nešířila dále?

Odpovědi

Tomáš Pečenka
Jablonec nad Nisou

#181 Re: Reakce na pana Marka, příspěvek 175:

2014-01-07 12:19:43

#178: Aleš Reiner - Reakce na pana Marka, příspěvek 175:

Také jsem očekával, že se alespoň v krátkosti ČT zmíní o této petici ..... třeba v dalším pokračování to již bude.

Důležité je, že si pan Hrstka a pan Jirásko udělali "antireklamu" pro všechny generace lidí, kteří to mají v hlavě srovnané. Jinak mi bylo hodně líto bývalého pana starosty, který to s obcí Vratislavice nad Nisou myslel dobře, hlavně do budoucna.

Marek

#199 Re: Reakce na pana Marka, příspěvek 175:

2014-01-08 15:09:37

#178: Aleš Reiner - Reakce na pana Marka, příspěvek 175: Ovšem to, že se ani slovem nezmínili o petici je pro mě osobně zklamáním. Pravděpodobně se jim to nehodilo do krámu. Ale proč? Že by snad snaha aby se petice nešířila dále?

na druhou stranu je potesujici, ze i bez medialni podpory se rozdil mezi svazaky a zastanci zdraveho rozumu stale zvetsuje.