Proti odvolání starosty města Tišnova Jana Schneidera a dalších

Quoted post

Honza

#18 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

2014-02-25 14:32

#13: Lala - Re: Re: Re: Re: Re: ???

Vážený Lala, ten pan starosta, který tu nebydlí, toho o Tišnově a jeho problémech víc možná třikrát tolik co Vy. Jako občanu Tišnova je mi jedno, jestli zde starosta bydlí nebo ne, důležité je to, co pro město dělá a jak nakládá s veřejnými prostředky. A pan Schneider toho udělal hodně narozdíl od jeho předchůdců. A strach měl možná jenom ten, který neměl kladný vztah ke své práci a jak říkáte, teď už je klídek na radnici, že, žádné stresy, nikdo nic po mně nechce:-)

Odpovědi

Ida

#19 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

2014-02-25 15:07:53

#18: Honza - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

Naprosto přesně vyjádřené. Mně spíš vadí "náplavy" na radnici, kterým je v Tišnově řada věcí šumák.

Lala

#20 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

2014-02-25 15:17:14

#18: Honza - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ???

O strachu jsem nazačal. Silná slova třikrát víc, proč ne třeba pětkrát? Jak nakládá s veřejnými prostředky? To je taky dobrý. Nakládá tak, že dělá nesmyslné dluhy, protože když tu nebydlí, je mu to fuk. Jenom si tak říkám, jak jsme se naučili fráze. Všichni vědí víc, nakládají s veřejnými prostředky, kladný vztah k práci, potřeba vyměnit trenéra. :-) A mezi námi: Rád bych, aby starosta toho o Tišnově věděl 7,5x tolik než já. (nebo raději 10x?)