podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post

Chito

#124 Re: Podpora Zemana?

2014-11-04 10:54

#13: Jeníček - Podpora Zemana? 

 Souhlasím s vámi Jeníčku,

a nejde zde jen o vulgarismyu, i když hlava státu má skutečně působit mnohem diplomatičtěji a ne jako slon v porcelánu. Ale jde o jeho chování celkem. Ať to jsou jeho názory na lidská práva - obchodní styky jsou podle něj důležitější. Svoje osobní názory prezentuje jako názory celé republiky, což skutečně není pravda. Volby nevyhrál nějakým oslňujícím rozdílem. A to ještě nešla spousta lidí volit protože se jí nelíbil ani jeden z kandidátů. Pan Schwarzenberk mi nevadí. Vyzkoušejte si nezaujatě poslechnout jeho názory. Vládne mnohem větším taktem. Kalousek je sice hulvát, ale netahejte ho tam, kde nemá co dělat. Zeman svými vyznamenánímy, zvaním na večírky a slavnosti, trafikami apod. podplácí lidi aby za ním stáli a oponentů se zbavuje. Náš prezident je skutečně hulvát prahnoucí po moci a to nemohu podporovat.

Odpovědi

ajaj

#128 Re: Re: Podpora Zemana?

2014-11-04 11:08:24

#124: Chito - Re: Podpora Zemana? 

 Vy jste Zemana vnímal již od samého počátku tak, jak ho popisujete...Volič Schwanzerberga :/

No, Zeman je  člověk, který se přetvařovat moc neumí....

A vy víte jak se chová Schwanz.?  Já jo! Taky pěkně hnusně!

Ale máte pravdu, umí se chovat, KDYŽ JE POTŘEBA :((  ví jak "nachytat" své fandy, ví co chtějí slyšet, je pěkně mazanej :/ a to mi nikdo nevymluví...

 

Díky, že je tam Zeman!

 


Nepřihlášený uživatel

#328 Re: Re: Podpora Zemana?

2014-11-04 18:19:51

#124: Chito - Re: Podpora Zemana? 

 díky za podporu, už jsem začínal mít strach, že jsem byl vhozen na schůzi KSČ