MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15510 Problém příznivců Miloše Zemana a to nejen v této diskusi je, že vykřiknout.....

2014-11-21 11:03

...jaký je Miloš Zeman úžasný a jak jej chtějí mít prezidentem, ale nejsou schopni napsat proč je úžasný. Jeslti jim připadá úžasný, jak poslal komunistu a evidentního KGBáka Remka do Ruska na post velvyslance nebo jak jim vyhovují jeho "poradci" od Lukoil Nejedlého počínaje a konče StBákem Čubou. Není zřejmé, proč Miloš Zeman jeho voličům vyhovuje, co jim na něm imponuje, jak jej vnímají. Volili protestně a dnes bych řekl, je jim Miloš Zeman naprosto ukradený, nesledují co říká, nezajímá je to. 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15537 Re: Problém příznivců Miloše Zemana a to nejen v této diskusi je, že vykřiknout.....

2014-11-21 11:46:01

#15510: - Problém příznivců Miloše Zemana a to nejen v této diskusi je, že vykřiknout..... 

 .. aneb jeden lednový večer r. 2013 v místní hospodě  ..

Lojza : " Zdar hoši, tak jakej byl den ? Ani nemluv vo.e... Stará mě zase nas.ala. Pepku natoč mi tam jedno.."

Jarek : " Mě dej taky ještě jedno.  A co se stalo ? "

Lojza : " Ale kluk asi na pololetí propadne z té matiky. Prej kvůli mě, že se s ním neučím a jsem tady pořád s váma v hospodě. Pepku, dej nám tři malý ".

Ruda : " Hoši, koho budete volit ? Já mám jasno, dám tam toho Zemana, on je dobrej, lepší, než nějakej Rakušák... "

Jarek : " Máš recht, Zemana tam dám taky, von je takovej lidovej."

Lojza : " A já ho tam dám taky, abych netrhal partu. Pepku, hod nám sem ještě tři malý do druhé nohy . Hoši, na zdraví , na Zemana a na toho mýho kluka, at v pololetí neproletí ! "

****

Nechci se mým literárním výtvorem nikoho dotknout a nikomu ublížit ! Ale ruku na srdce.. Nezískal Zeman podobným způsobem většinu svých hlasů ?? Kéž budou lidé k příští volbě přistupovat zodpovědněji a o kandidátech si zjistí aspon pár základních informací !!!!!!!!!!