podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1041

2014-12-02 08:55

Je až neuvěřitelné jak se zejména mladí lidé nechají zmanipulovat. O to hůře že nevědí o minulosti presidenta nic a vzděléním se nemohou k němu ani přiblížit.Jsou jak ovce a jdou za tím kdo je manipuluje lží a nenávistí kterou propaguje za peníze a výhody .Je mě smutno za tuto generaci bez vlastních ověřených informací,nebo jako(PUSY RIOT ...)víme co jsu zač.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1044 Re:

2014-12-02 10:27:38

#1041: -  

 no, ale ono to přesně obpovídá úrovni českého školství po roce 1995! Absolvent = komunikativní blbec, neschopný analýzy problému. Tupé stádo se lépe ovládá!

"zmanipulovaný" (= samostatně myslící) starý

#1046 Zmanipulovaný dědku!

2014-12-02 11:48:55

#1041: -  

 Jak víš (zřejmě vševědoucí starý blbe), že proti hnusovi Zemanovi protestují jen "mladí" navíc samozřejmě "zmanipulovaní"? Já třeba podepsal petici za jeho odstoupení a jsem proti tomuto Putinovou střevní flórou oslizlému hnusu kdykolv ochoten i demonstrovat. Při tom jsem důchodce a rozhodně mnou nikdo nemanipuluje. Znám  ale, co jsem slýchal už jako podstatně mladší od Karla Kryla: ".... neházejte přesvědčení do obilí, neboť je-li zahozena flinta do žita, přijde na vás omezená suverenita...." A přesně s tou je tu ten ožralý omezený oslintaný hnusák, 25 let po té, co jsme se "omezené suverenity" konečně zbavili.... Zaplať Bůh za takové "zmanipulované" mladé. Stop Putinově hlásnému troubovi!