MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24684 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 12:10

#24665: - Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Ozval se sečtenej,výnimečnej ,přemoudrej blb. Kromě fon Kchárla a svoji nad pravdy a svého vynimečného názoru nič neuznáva jako mnozí zde výnimeční pisálkové. Předvádeji se tady kdo je prostě nad všemi a jak jsou se všech přemoudři až ve své podstate jsou absolutne nesečteni a blbí.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24687 Chcete po mně abych uznal komunistickou vraždící ideologii jako smysluplný způsob správy veřejného..

2014-12-14 12:16:05

#24684: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 ...prostoru? Na základě čeho tak mám učinit? Na základě vašich nesmyslů o tom, jan "neo marxisté" čtou splolečnost správně, přitom se jedná v podstatě o analfabety. 

Komunistická ideologie je životu nebezpečná jak se přesvědčují dodnes miliony lidí např. v Severní Korei či ve východní Ukrajině a na Krymu. 

Tedy skutečně demokracie ve své pluralitě názorů rozhodně a bolševická filozofie jako teorie jistě stojí za jistou dávku usílí studia, ale jako reálné prostředí pro správu veřejného prostoru a propagace komunismu je po právu trestným činem.