MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24708 Re:

2014-12-14 14:32

#24654: -  

Dupanie po ľudskej dôstojnosti nie je iba český problém:-). Okrem toho si nemyslím, že nás sa pokus vyvolať odpor k prezidentovi nám blízkej stredoeurópskej krajiny, ktorý si dovolil prejaviť nezávislý názor na geopolitické pomery a v informačnej vojne nepodporil rusofóbnu paranoju, pestovanú v cudzom záujme, netýka. Orbán alebo Fico určite nie sú osobnosti, ktoré by odo mňa pri voľbách dostali hlas, ale tiež sa rozhodli neskočiť na tú štvavú politiku zameranú proti Rusku, a preto sa aj u nás, aj v Maďarsku "opozícia" veľmi snaží poštvať proti ich vláde davy. U nás sa to nepodarilo a myslím, že to zhasne aj v Maďarsku, ale ani my, ani Maďari nie sme až tak "kam vietor..." Chápete, čo tým myslím:-). My si zachovávame predsa len zdravý sedliacky rozum:-) a verbálne oháňanie sa bojom za ľudské práva na čele s USA nežerieme.

 

Odpovědi

Nepotrebuji kdejakeho rozumbradu.

#24711 Re: Jenom ja jsem si zodpovedny za svuj osud

2014-12-14 14:52:30

#24708: - Re:  

 V Cesku a hlavne s nazorem ZEMANA je ze on jedna tak ze obcane jsou podrizeni jemu

a ne ze by on zastupoval a byl podrizen statu. Normalni clovek ma tolik zivotnich zkusenosti ze nepotrebuje zasranyho politika aby mu diktoval jak ma myslet.Zeman me ucty nezaplati.Naopak danovy pop;latnik musi Zemana zivit ze svych dani.Je blbej a proto dela prezidenta.