MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Úplný krtek

#24713 Re: Re:

2014-12-14 14:56

#24712: Roman Skácel - Re:  

 Omlouvám se, nevěděl jsem o registraci. O to více jsem zmaten tím posunem.

Odpovědi

Jan Skácel - registrant

#24721 Je to komunistickej blb, co se za Skácela vydává....

2014-12-14 15:33:36

#24713: Úplný krtek - Re: Re:  

....to je v pohodě, žádná registrace nutná není

Roman Skácel
Hodonín

#24982 Re: Re: Re:

2014-12-15 22:10:12

#24713: Úplný krtek - Re: Re:  

Nemusíte se mi omlouvat.

Je to zde jednoduché, k registraci jednoduché (i když jsem jediný, kdo to absolvoval), pokud jim dáte údaje k sobě, oni Vám zde dají konto na přístupové heslo, taky vlaječku (a kopu výhod v přehlednosti a statistikách vlastních příspěvků na všech diskuzích) a byl by v tom čert, aby se Vám domů do konta někdo dostal, můžete ho prodat...,

...když někdo zaplatí... :-)

P.S. Posun? 

Je to taky jednoduché, už nejde poněkud o Zemana, v jeho případě je dokonale jasno všeobecně (už ho zde jen málokdo diskutuje), co ale jasné není, jsou jeho vstoupenci a příznivci, slepí, hluší, zabednění, zideologizovaní, paralizování celou tou škálou polopravd a skoro lží, i lží, jako když tiskne, lidí, co obelhávají sami sebe...

Sami si lžou o různých "občanských válkách na východě Ukrajiny", jsou plni různých pověr o "hodném dědečkovi Hříbečkovi" na pražském Hradě, málem abstinentovi o berličce, ...hnáty sice křivé, zato však "...hlas vichřice podobá..."

Nezlobte se, ale na tu zdejší podivnou partičku už neplatí nic než ryzí Pravda a tu je třeba jim píchat rovnou do žil, jako úpírům kůl do srdce, protože jinak se dál nepohneme.

Hodnej stejda z Hodonína už dávno chcípl, ten nový nemíní už ztrácet čas ničím menším, než zřetelnou argumentaci směrem k Pravdě...

P.P.S. Před chvílí jsem slyšel dvě jasné otázky, jednu na Zaorálka a jednu na Diensbiera, ani jedna nebyla zodpovězena v přímém přenostu ČT24, obě tyto "politické vědmy" jen kalí a hrají svůj pololživý a skoropravdivý mač o nutnosti a účinnosti sankcí na Rusko, i nadále. Debil na Hradě to jen sleduje, než zase vystrčí své čertovské kopyto na veřejnost a pošlape jím to, co zbylo z nějaké rozumné české politické kredibility. A zbytek politické scény čeká, co se stane a trápí se jen svými prebendami, které opět nedokázal zvýšit (zatr-sakr!), protože by to asi opět znamenalo nějakou tu defenestraci.

Žijeme ve státě, který už není křivý jen z pohledu Pravdy samotné, ale celý pokroucený i z pohledu panímámy Lži, té tlusté obscénní machny, která je aktuálně v záři reflektorů co den nespočetněkrát, té s krátkými a pomalými nožičkami, kterou chytit v této zemi neumí už ani "čeští politici sportovci"...