MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24716 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 15:12

#24709: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Já osobně se šacuju názorově někde napravo od středu (ale rozhodně ne na konci) a jiné přívlastky jsem si nikdy nepřisuzoval. Ale bohužel v současné době se stydím. A styděl bych se i kdybych byl kdekoli na stupnici zleva doprava. Je mi celkem jedno, jaké má současný president názory, ty tu může mít bohudík každý jaké chce. Mně pouze vadí způsob, jakým je veřejně presentuje. Nezlobte se na mne, ale takhle by se president republiky chovat neměl. Nevadí mi, že chlastá - já občas taky. Ale neměl by se v tomto stavu vystavovat na odiv celému světu. Nevím, jak by se Vám líbilo, kdyby Vás vezl ožralý taxikář. A on vlastně je našim taxikářem, kterého jsme si najali, aby nás někam dovezl a kterého si také platíme. A jeho výmluvy a obhajoba jeho příznivců, že svými obhroublými výroky chtěl pouze poukázat na cosi prohnilého, u mě osobně neobstojí.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24718 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 15:17:26


Nepřihlášený uživatel

#24722 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 15:33:41

#24716: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Viete, to je vec vkusu:-). Bush ml. vyzerá ako mentálne postihnutý. Aj výraz mal taký. Možno za to nemohol, ale mne bolo vždy do smiechu, keď ho brala kamera. My sme mali spievajúceho prezidenta Schustera. Nahral také svoje obľúbené ľudové pesničky , spev ako na MDŽ vo vinárni:-). A on to CD rozdával ako spomienkový darček - no, skrátka trapas. Bol to bývalý funkcionár KSS, primátor KE a celkom na začiatku vedúci pracovník vo VSS... a veľa ľudí ho poznalo osobne a ľudsky mu nič nemohlo nič vyčítať. Tak sa mu to faux paux s bývalou kariérou v KSS :-) a s tým CD a inými vecami myslím celkom odpustilo:-). Zemana poznám roky (nie osobne:-)) a má a mal vždy trochu zvláštny spôsob reči a mimiku, a nie je to Bill Clinton či J. F. Kennedy, čo sa týka vzhľadu, čo môže tiež niekoho vyrušovať. A je sarkastický, čo vyrušuje veľa ľudí. Jeho výroky, kvôli ktorým sa strhol tento poprask, mi nepripadajú až tak vulgárne ( je ale možné, že to slovo na k, keďže naše znie drsnejšie, tak vulgárne nevnímam, a to "hovno" bol tuším len citát v úvodzovkách:-)). Vulgárne je, keď je vulgarita cieľom sama osebe, ale on sa podľa mňa k útokom na Rusko vyjadril spôsobom, ktorý zďaleka nebol tak vulgárny a primitívny, ako to robia sami Američania ústami primitívnej hlupane Psaki alebo Harf. Urobil si posmech z toho, že niekto nevidí vo svojom oku ani brvno a ide hľadať v cudzom triesky. Pussy Riot by nikdy nikto nepoznal, keby nevyvolali vtedy ten škandál. U nich sa dá predpokladať, že to bol možno aj taký marketingový ťah:-). Zeman chcel ukázať, že tá hystéria, ktorú neraz takto niekto zámerne vyvolá, je proti zdravému rozumu. Na mňa to tak pôsobilo ... A tento cirkus okolo neho tomu ešte dáva korunu.