MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24756 Re: Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 19:02

#24754: - Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

 Vážený,vymlovat se na to co bylo je mylné.Copak jsme se nepučili za komoušů,jakto že se z nás stali ,nenasytný materialisté.Každý podnikatel chce být milionářem nejpozději do roka.Tak se nikde nedostaneme,když budeme jenom poukazovat na to co bylo.Řád a vymahatelnost musí být i pro chudé.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24759 Re: Re: Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 19:15:46

#24756: - Re: Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

 Ještě bych dodal, na nic se nevymlouvám, kritizuji komunisty ve veřejném prostoru a že je stále drtivá většina soudců komunistů a z komunistických rodin, to je bohužel holý fakt. Komunistické právní "vzdělání" oddělené od kultury a moárlky či nahrazené komunistickou kulturou a morálkou hraje svojí roli. 

Není to žádná výmluva, je to konstatování faktu. 


Nepřihlášený uživatel

#24761 Re: Re: Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 19:19:11

#24756: - Re: Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

 24756 - Nic jste nepochopil. Psal jsem, ze dnes jsou moznosti se odvolavat.  Za komancu sfoukli cloveka jak svicku.  Nebyla nikde moznost dovolat se spravedlnosti.  Muj bratr je milionar.  Vubec mu nezavidim, protoze vim, za jakou cenu firmu vybudoval.  Zacal podnikat v roce 1991, zacinali ve dvou lidech.  Nikdy nekradl ani netuneloval.  A takovych lidi je mezi nami vic.  Brachovi to preju, ale nemenil bych.  Mit zodpovednost za 30 lidi, vytvorit financni rezervy na vyplaty mimo sezonu, to je skutecne o nervy.