MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24849 Re: Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci.

2014-12-15 15:03

#24841: - Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci. 

 Bud tak hodný a nemluv za jiné  a  schopnosti jiných,my co jsme volili Zemana dobře víme proč jsme tak dělali.Nedříve proto že máme rozum,na rozdíl od vás.Zeman je rozumný, moudrý,nadmíru vzdělaný člověk,rozený vůdce,na něho nikdo neměl ani náhodou.Stačí ti to ty hlavo dubová.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24852 Re: Re: Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci.

2014-12-15 15:09:40

#24849: - Re: Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci. 

 Tak to máte blbe problém s funkční gramotnosti. Jste to vy, kdo mluvíte za druhé, nikoliv já, neboť já jsem ve svém příspěvku vyjádřil svůj názor na voliče Miloše Ubu a vůbec vás nenutím mu věřit, prostě si to o voličích Miloše Zemana myslím. Vy ovšem tvrdíte, že "vy voliči přesně víte, proč jste tu komunistickou zrůdu dopravili na Hrad" jen nejste schopen naspat jediný důvod proč jste tak učinil i jen vy. 


Nepřihlášený uživatel

#24853 Re: Re: Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci.

2014-12-15 15:13:46

#24849: - Re: Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci. 

 Cím ten váš chvalospěv na komunistickou zrůdu Miloše Zemana chcete zdůvodnit? 

Tím jak lhal o své rodině, o své povedené dcerce, o tom jak mu pes shrnul koberec a Stbácích v jeho "volebním" týmu, o oponentech, o privatizaci MUS? 

Nebo to snad chcete doložit tím, že zve do země diktátory? Nebo tím, že má kolem sebe lidi bez bezpečnostní prověrky? Nebo to snad chcete doložit tím, jak skvěle umí cizí řeči? Nebo to snad chcete doložit tím, že ten blb šel za bolševika studovat něco tak zbytečného jako komunistickou ekonomii? 

Čím chcete ten váš chvalospěv doložit, doložte i za ty, za které mluvíte blbe.