MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24859

2014-12-15 15:50

Podporoval jsem v prvním kole tu lékařku ,co působila ve Vinohradské nemocnici jako ředitelka a dokud to tam vedla neměli žádné dluhy a přez to ta nemocnice byla v tom kraji nejuznávanější!Dala se k Lidovcům,ale to její kvality neubralo a byla zvolena do Evropského parlamentu,kde byla uznávanou poslankyní,hájící zájmy ČR jako nejlepší!Jmenovala se Zuzana Roithová!V televizi byl proti ní podivný novinář Erik Best a Ruský emigrant Mitrofanov!Jediný,který jí tam před volbama hájil byl Daniel Kroupa!V druhém kole jsem to hodil jako menší zlo Karlovi Swarzenbergovi!Nechápu,proč zvolili lidé toho hňupa Zemana!Velice se za to stydím,jak vypadáme před světem!Samozřejmě jsem se podepsal a jak někde uvidím papírovou petici proti té nule Zemanovi,rád jí podepíšu!Nesnažte se mi něco odepisovat vy debilové,co ho podporujete!Je mi z vás špatně!Emil Lahnit Bruntál!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24866 Současná ruská propaganda Erica Besta

2014-12-15 16:33:40

#24859: -  

 Napsal prapodivný text hanící americkou vlivovou organizaci - Mjdanizace Zemana

Následně jej dokládá tímto textem na velmi podivném serveru Ron Paul Institute

Problém je s oním Ron Paul Institute neboť to je čistá fabulace, nelze nic zjistit o autorovi tam publikovaného textu, co je ale horší, kongresmeni se k této "vážené" instituci z roku 1976 neznají, neznají se k ní ani lidé z univerzit, nezmiňují se ve svých životopisech, že pro ní pracovali. 

Nejzábavnější je fyzická adresa RPI zde