Petice za odstoupení Vojtěcha Filipa z vedení KSČM

Quoted post

Jan Beneš

#14 Re:

2015-08-26 18:56

#11: FERRIS -  

  Pane Hermane, nikoliv vážený. Nevím co bych měl prokazovat. To, že užíváte nezkolaudovanou nemovitost jste mi tvrdil vy sám. Takže buď jste lhal a je to celé vykonstruované za účelem poškodit KSČM a nebo je to pravda a pak jste porušil zákon, tedy dokázáno jest. Laskavě si tedy napřed ujasněte jestli zkolaudováno máte, či nikoliv.

Občanská neposlušnost je legitimní forma politického protestu. Mě tedy uniká s čím vyjadřujete nesouhlas užíváním nezkolaudované nemovitosti, ale to už s vámi nemám ani sílu, ani náladu řešit. Nicméně věste, že k občanské neposlušnosti patří také ochota přijmout za ni sankce a ta vám zdá se chybí, čili mě to vrací k předešlému, že to je prachsprosté porušení zákona a za to vás nikdo soudný litovat nebude. Takže se připojuji k radě svého stranického kolegy z Hradce Králové, konečně už jsem vám to řekl na facebooku, chcete-li ve své situaci opravdu pomoci navštivte psychiatra. A cestou možná ještě nějaký kurz slušného chování… 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15 pane Beneši, naprosto s vámi souhlasím, pan herman je paranoidní, negramotný primitiv.jiří bRe: Re:

2015-08-27 10:24:59


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Alča

2015-08-27 16:45:25

#14: Jan Beneš - Re:  

 Naprotý souhlas, není co dodat.