Imigranti ? Podpisem za Pravdu, která právě vítězí ...

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#35 RIKEJ ME PROROK VAROVAL SEM FARNE NEBRALI ME SLOVA VAZNE varoval sem lid nebral to durazne!!!!!

2015-12-08 11:21

BRZY VAS ZACNU PRIPRAVOVAT NA PRICHOD J.KRISTA BRZY BUDU MIT KAZANI V KOSTELE OHLEDNE ŠELMY A MATOUŠE 24 KAPITOLE CIN TE POKANI A NEODVRACEJTE SE OD KRISTA ANI OD BOHA 

Odpovědi

Petr Přecechtěl
Autor této petice

#39 Re: RIKEJ ME PROROK VAROVAL SEM FARNE NEBRALI ME SLOVA VAZNE varoval sem lid nebral to durazne!!!!!

2015-12-10 18:07:42

#35: - RIKEJ ME PROROK VAROVAL SEM FARNE NEBRALI ME SLOVA VAZNE varoval sem lid nebral to durazne!!!!! 

Podivej proroku, jistěže se nemame odvracet od dělání dobra a dobrosrdečnosti ve Jménu Ježíše Krista. Protože Spravedlnost už je tady, a my musíme utéct do Hor, čisté Pravdy z Bible a projevování Dobra. Znamení šelmy, totiž cejch na čelech a pravých rukách mají už třeba všichni kolaboranti,, kdo je na poli poznání to chápe  a nevrací se do domu, aby si něco vzal, o čem chceš kázat ? Víš jaké jsou ty klíče, co dostal Petr od Ježíše Krista? " Máš mě rád, máš mě rád, máš mě rád? " Žes to hlavní nepochopil?  Pomohls v životě někomu ? Já už vím že "sám" jsem nikomu nepomohl, a nejsem už ani věřící člověk. Vím totiž Kdo je Bůh, Ježíš Kristus je jeho Jméno, mluvil se mnou, a skutečně po nás chce abysme se měli skutečně rádi a projevovali to, za to dostaneme teprve víru a třeba i vědění, že Ježíš Kristus Je, a nikde nic jiného o sobě neexistuje. Jinak litera zabíjí, až Duch oživuje. Tak jim o tom v tom kostele řekni. většina lidí neví ani co to víra je, pletou si to se čtenářským klubem nebo uctíváním sebe navzájem. Amen