Podpora paní učitelky Petry Štěpánové

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#83 Osvobození ČSSR

2016-02-28 16:49

Ten kdo osvobodil ČSSR nebyli Amíci ale Ruská armáda vy pomatenci.Ještě překruť te dějiny vy pitomci a rovnou napište že ČSSR osvobodil Islámský stát.Ono to tak dopadne stejně pač ty přivandrovalce vítáte a až tu vypukne Jihád A Šaria tak vám bude USA u prd pač budete nuceni překrucovat další věty jinak vám bude herozit trest ukamenováním vy pitomci.Válku na Ukrajině nezavinil Putin,ale Prasočenko,s Jacehňupem a Pičošenkovou.

Odpovědi

Toulavej68

#96 Re: Osvobození ČSSR

2016-02-28 17:28:00

#83: - Osvobození ČSSR  

 ..Američané se museli, v rámci dohod držet za demarkační linií, jinak by v Praze byli daleko dřív. A ze strany Rusů to neberu jako osvobození, ale výměnu okupantů...

Alice

#375 Re: Osvobození ČSSR

2016-02-29 17:25:15

#83: - Osvobození ČSSR  

 Zkuste navštívit Plzeň a nebo se kouknout do nějaké učebnice pro ZŠ vydané po roce 1989 :-)


Nepřihlášený uživatel

#514 Re: Osvobození ČSSR

2016-03-01 20:47:51

#83: - Osvobození ČSSR  

Máte v tom trochu zmatek. ČSSR vznikla až roku 1960. Jediné co Sovětská armáda pro ČSSR udělala byla tzv. "bratrská pomoc" v roce 68.

Šipr

#773 Re: Osvobození ČSSR

2016-03-07 18:00:50

Až do vyhlášení Antonína Novotného, že socializmus byl vybudován jsme byli ČSR.  Za socializmu byly pokusy pochybovat o marxistických klasicích hodnoceny jako DUŠEVNÍ CHOROBA a důvod pro zavření do blázince. Za Stalina by zastřelili pochybovače o tom, že "kybernetika je buržoazní pavěda" a GENETIKA Gregora Mendela byla taky pavěda, Lysenko byl nositel Stalinovy ceny. Moje rodiče a pamětníci vyprávěli jak proběhlo v roce 1945 to "osvobození" Říčan u Brna a o tom vypitém lihovaru. Pokusy učitelů natlačit do nás propagandu byly marné. Na 1. máj jsem byl v Rocích během ZŠ. v té chvíli mě zajímalo kde končí nohy mých spolužaček! Přitom jsem ztratil praporek naší třídy! Druhý den mě na chodbě fackovala učitelka za jeho ztrátu. A na průmyslovce jsme neprošli ani před tribunou na náměstí Rudé Armády /nyní Moravské náměstí/. Tam je taky pomník "osvobození" , který lid nazývá "kamna". I pohledem se místní vyhýbají té nevkusnosti. Já tvrdím, že je tam "brána pekelná" , jiní si myslí, že tam končí "červí díra - nebezská brána. Z dějepisu mě zaujala pouze ANTIKA.Ta vyhošťovací petice by vhodná byla. Možná by se bolševici divili jak moc lidem leží v žaludku. Je tu drobná svízel bolševici jsou řádně proškolení v konspiraci. Jako dobří chameleoni by hráli hru, že se snažili odhalit  ty pravé bolševiky a přísahali by na prezidenta Masaryka. Vyexpedování bolševiků by nebyla taková ztráta pro tuto zemi, avšak Sibiřské populaci Ruska bych je opravdu nepřál. Sibirjaci jsou sice otužilí , původně političtí vězni nebo kulaci, ale takovou pohromu by si určitě nezasloužili#83: - Osvobození ČSSR