Vyhoštění velvyslance USA pana Andrewa Schapira

Quoted post

Olca

#823 Re: Re: Re: Re:

2016-05-17 14:32

#801: - Re: Re: Re:  

 Na Havla že můžeme být hrdí? A na co prosím? Byl to zrádce, alkoholik, kurevník a lhář. Velmi dobře si pamatujeme, jak

po převratu prohlašoval, že nebude požadovat rodinný majetek a nakonec u něj a jeho spícího kamarádíčka byly prolomeny

Benešovy dekrety. Když náhodou někdo z "disidentů" žádné majetky nevlastnil, tak si vyrobil falešné listiny - Chadimová,

zde to Bohudík neprošlo, tak jí za podvod alespoň udělil milost, zrovna jako otcovrahovi Odložilovi. Velmi dobře si pamatujeme,

jak nás krmil pohádkami, že nebude zdražování, že nebude nezaměstnanost, že nechce kapitalismus aj. aj., tenkrát jsem

byla ještě plná ideálů a naivní a baštila mu to. Ale na rozdíl od těch, co ho stále velebí, jsem Bohudík prozřela. Přečtěte si názory na váš idol od opravdových disidentů, kteří byli v kriminále, např. p. Wolf, jak peníze ze zahraničí, které byly určeny pro rodiny zavřených polit. vězňů, končily u úzké elity, jak se na Hrádečku pořádaly mejdany, zatímco ti, kterým byly

určeny, strádali. Je mi z Havla ještě dnes na zvracení, z jeho omluv Němcům, z jeho humanitárního bombardování a mohla bych pokračovat ještě dlouho. Spolu s Klausem to jsou největší zrádci a škůdci národa. Hanba jim!!!!!!!!

 

Odpovědi

Karel

#824 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-17 15:13:31

#823: Olca - Re: Re: Re: Re:  

 Zkusme si to probrat:

- Wolf se najednou po smrti Havla stal jeho velký kritik, šíří fámy že Havlova rakev při smutečních obřadech byla prázdná apod. - takovému člověku věříte?

- kauza Chadimová je dostatečné známá, i že nešlo o prolomení Benešových dekretů. Milost byla jednoznačně chyba - kdo je nedělá?

- nevím, jaké pohádky máte na mysli, asi ten hoax, co koluje na internetu? Jinak skoro všichni jsme si to v r. 1990 představovali jinak, ale všechno opravdu nelze hodit na Havla ...

- omluva a usmíření s Němci byla v pořádku, Česko-německou deklaraci podepsal Klaus

- pojem humanitání bombardování Havel nikdy nepoužil a zásah NATO v Kosovu podporovaly hlavy všech států NATO




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...