Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post

Eva Pospíšilová

#52

2012-11-09 23:16

Jsem ráda, že situace v jihočeském školství není lhostejná ani ostatním občanům této republiky. S odporem sleduji diskuzi na iDNES, nejde mi na rozum, jak se lidé mohou vyjadřovat k někomu, koho vůbec neznají. Mrzí mě, že registrace do diskusního fóra trvá tři dny. Myslím, že tam by se měli racionálně smýšlející lidé vyjádřit. Doufám, že teď budou všichni, co nebyli u voleb, zpytovat svědomí.

Odpovědi

MVDr Christofórum Rozruch CSc

#3207 Re: podobnost čistě náhodná???

2013-01-09 09:28:19

#52: Eva Pospíšilová -

Laciná, jednostranná a lživá kampaň médií a politiků v médiích k obsazení postu krajské radní pro kulturu a školství Vítězslavou Baborovou za KSČM , které je ve své podstatě výsledkem demokratických voleb, je pokračováním toho, co dobře znám. Není to kampaň nejen proti samotné radní. Je to kampaň proti možným přerušením penězotoků mezi radnicí a kmotry, kteří podporují více než dvacet let především pravicové politiky, prosazující na oplátku kmotrovské projekty. Nejde v ní ani o radní jako osobu, ani o členství v parlamentní straně, ale o takzvané tuneláře a jejich obava z budoucí činosti krajské „vlády”. Jejím smyslem je útočit na osobu - právě nyní, před zahájením kontroly hospodaření kraje nejen na úseku pro kulturu a školství. Je výrazem obavy neúspěšných politických soupeřů z dalšího veřejného působení. Vůbec se nedivím, že se při tak masívní kampani nechala malá část studentů a veřejnosti zmanipulovat a věří tomu, co je jí z médií vnucováno. Tím více si cením těch - a jejich počet v posledních dnech a hodinách výrazně narůstá - kteří se zmanipulovat nedali, používají svou hlavu a vyjadřují radní Baborové podporu. Spoléhám na ně, na jejich rozum, jejich samostatné myšlení a statečnost a nesmírně jim za jejich postoj děkuji. Spoléhám na všechny, kteří jsou schopni mediální manipulaci prohlédnout. Také oni se mohou spolehnout, že od svých názorů a postojů ani v budoucnu současné vedení kraje neustoupí a zastrašit či vydírat se nenechají.


Nepřihlášený uživatel

#4260 Re:

2013-03-01 19:37:19

#52: Eva Pospíšilová -

já vžy volím KSČM nikoliv pravici!!