PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM

Quoted post

Irena

#40 Simonka

2013-01-11 11:21

V dnešním boleslavském deníků vyšel článek o malé Simonce.
Také jako patnáctiletá Anička i malá Simonka je plně ozdravěna v rámci reformních zákonů vládní koalice, které jak se dnes už ví prošly poslaneckou sněmovnou nezákonně v 11/2011.....

Vyjádříte svůj názor? Myslíte si ,že tento stav je ještě normální?

Poradíte rodičům co ještě udělat ,aby svým amputovaným dětem alespoň základní žití ve společnosti, která je zákonně vyhodila na svůj okraj ...

http://boleslavsky.denik.cz/zpravy_region/petice-simonka-nem-noiku-podle-odbornk-je-ale-zdrav.html

Odpovědi

efos

#46 Re: Simonka

2013-01-13 02:23:01

#40: Irena - Simonka

Také jsem četl dnešní článek o malé Simonce, diskusi pod článkem, nemohl jsem nepodepsat tuto petici. Jako táta vím, jaké to je střídat se v péči o dítka, co musí být třeba jen kvůli angíně doma a nedovedu si představit permanentní plnou péči bez pomoci.   Asi zřejmě nikdo z MPSV nechápe, že handicap nemá jen postižený, ale všichni, kteří mu musí věnovat svou péči. Tím nemůžou mít tým chův, odborníků, které si úředníci z našich daní a odvodů můžou dovolit, zatímco krátí těm opravdu postiženým to, na co se skládají ostatní v dobré víře, že ty prostředky pomohou tam kde mají. Je mi z toho smutno, moc bych přál, nejen Simonce, ale všem, aby to, co my zdraví, pokud jsme schopní, pomohlo jim, ne úředníkovi z MPSV, který odkazuje na protetika, patrně pouze proto, že jedno protetikum nevalné kvality nasadil na svůj krk...