Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3696 Re:

2013-01-29 16:54

#3676: -

Pěkná demagogie, stále stejné manýry, přiznejte si porážku, naopak máme rádi Zemana, toho pravýho českýho křena a ne šišly a vy totiž máte největší strach, aby se nerozpletly vaše mafiánké pletky a nemuseli jste přiznávat majetek a co kdyby těm bohatším se napařila progresivní daň. To vám vadí a proto budete stále pěstovat nenávist, opět patříte do klubu Intelektuálů "Volím Karla". Buďte slušný a nemusíte mít obavy.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3702 Re: Re:

2013-01-29 18:04:27

#3696: - Re:  

 :-))

Nezpochybňuji výsledek voleb, že máte rád "českýho křena" je Vaše věc. Ale nemám vůbec strach, nemám ani mafiánské pletky, ani nahrabáno:-) Vy jste tak hloupý, že vidíte svět jen optikou, kdo není s námi, je proti nám...

Já nefandím ani ODS, ani TOP 09, ale ani ČSSD ( Opoziční smlouva je největší politické svinstvo od listopadu ) ... a o komunistech se bavit už vůbec nechci.

Volil jsem osobnost, ne vlevo, nebo v pravo. Žádnou stranu. Ano, volil jsem Karla Schwarzenberga, protože Miloš Zeman je autorem Opoziční smlouvy, nelíbí se mi jeho kamarádi, Šloufem počínaje, ani většina jeho bonmotů, to, že holduje zjevně příliš alkoholu, lže,....

:-) z čeho bych asi tak měl mít ve vašem případě obavu?.-)))