Zrusenie povinneho cipovania psov

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#6

2013-02-04 18:38

Ja si tiež myslím že čipovanie psov je o plnení vrecák niekoho.... a nie pre dobro zvierat. Tak prečo nám chcú nanútiť blbosť za ktorú ešte zaplatíme?! . Veď je to moje zviera ktoré žije vo veľkom dvore so záhradou, do kontaktu s okolím neprichádza a keby sa mi stratil tak by som chcela vidieť ako mi ho budú hľadať podľa čipu haha.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2013-02-08 00:57:24

#6: -

chapeš ide predovšetkym o to aby sme si adaptovali implantovane čipy do života proste aby to postupne mohli nanucovat aj nám


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: presne tak

2013-03-25 20:00:03

#6: -

nikto  ho nebude hladať, tak ako Váš mobil, keby ste ho stratili, máme s tým skúsenosti, ja si skor myslím, že toto všetko je nastavené tak, že na niekom to najprv musia vyskúšať vo veľkom, najlepšie na Vašich psoch  a potom sa tešte, čo bude s nami.....,

presstigio

#126 Re:

2013-05-03 09:08:21

#6: -

Plus treba si uvedomit, ze prostrednictvom cipu sa moze udiat cokolvek - vyskusaju si to na zvieratach, a nanutia to ludom - treba tuto snahu co najskor zastavit. Vieme my, ci nebude mozne taketo zviera manipulovat? Moze ochoriet, moze sa stat besnym - nikdy nedovolim nasho psika cipovat... nie je to k nicomu... ak sa strati, nikto ho nenajde, cipy su jedine na manipulaciu - cohokolvek, tot moj skromny nazor... aj mobily maju cipy, a najde ich niekto, resp., su zakonne prinuteni hladat ich? Nie!!!