Zavedení ostrahy státní hranice České republiky

Kontaktujte autora petice

Poděkování a výzva

2015-10-02 05:59:24

Dobrý den Vážení spoluobčené,

rád bych poděkoval Všem co již zaslali petiční archy na mou adresu. Je příjemné dostávat dopisy ze všech koutů naší vlasti. Dostávám dopisy které obsahují podpisy rodin, pár známých, ale také plné petiční archy s podpisy obyvatel snad celých obcí. Rád bych požádal ty, kteří stále sbírají podpisy, aby mi zaslali aspoň e-mail s informací o stavu jak se jejich petiční archy plní a abychom se mohli domluvit na zaslání. bude třeba to zkompletovat a předat. Můj e-mail: martin.marak@centrum.cz

Ještě jednou Vám všem moc a moc děkuji.


Martin Mařák

Duležité info k platnosti petice a zasílání petičních archů

2015-09-10 05:22:22

Vážení spoluobčané, přátele, kamarádi. Děkuji všem, kdo podepisují petici, hlavně petiční arch a na něj sbírají další podpisy. Vyplněné petiční archy zasílejte na mou adresu. Ne na adresu premiéra české republiky, tomu to předáme najednou. Ano, vnímaví už tuší, že někdo poslal archy s 53. podpisy přímo panu premiérovi a ten mi již stačil odepsat.
Takže ještě jednou, elektronická petice slouží hlavně pro lepší distribuci po celé naší vlasti, ale pro splnění podmínek zákona jsou důležité podepsané petiční archy. Ty zasílejte na mojí adresu, nebo adresy mých kolegů z petičního výboru.
Ještě jednou, všem děkuji za sdílení a sběr podpisů.

Martin Mařák


Martin Mařák

Doplněný text u elektronické petice

2015-07-20 10:59:10

Na vědomost všem, kteří již využili možnost petici elektronicky podepsat.

Kdo chce opravdu podpořit petici, stáhněte si prosím petiční arch a podepiště přímo ten, máte možnost ho předložit známým, sousedům, spolupracovníkům a šířit toto ve svém okolí. Podepsaný petiční arch zašlete na jednu z výše uvedených adres. V případě zájmu busou zřízeny další možnosti. Elektronická petice slouží pro větší propagaci.


Martin MařákRozšiřujte tuto zprávu a sdílejte ji přes petici!

Informujte prosím o této petici co největší počet lidí. Čím více lidí tuto petici podepíše, tím větší pozornosti se jí dostane u médií a u odpovědných osob.Placená propagace

Sponzorujte reklamní prostor pro tuto petici, aby dosáhla lepšího umístění dole na stránce. Denně máme tisíce návštěvníků, takže jde o efektivní a finančně nenáročný způsob získání větší pozornosti pro vaši petici.

Facebook