Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Kontaktujte autora petice

Pes jako vánoční dárek. Spočítali jsme, na kolik vás vyjde roční péče

2018-12-26 10:51:22

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Povinné mikročipy pro zaměstnance (+ video) !

2018-11-17 08:46:02

 

 

http://svobodnenoviny.eu/britske-korporace-pripravuji-zavedeni-povinnych-mikrocipu-pro-zamestnance/

 

Bulvárny portál METRO cituje článok denníka Telegraph. Podľa neho firmy v Británii vraj kvôli bezpečnosti zvažujú zavedenie mikročipov pod kožu zamestnancov.

Rastú obavy, že firmy vo Veľkej Británii zvažujú implantáciu mikročipov do tiel svojich zamestnancov, aby zvýšili bezpečnosť.

Švédska spoločnosť Biohax, ktorá dodáva čipové implantáty pre ľudí, pre Daily Telegraph povedala, že „jedná“ s mnohými právnymi a finančnými firmami v UK, aby svojimi výrobkami očipovala zamestnancov.

Zdá sa, že jeden klient, ktorý má „stovky tisíc zamestnancov,“ pravdepodobne verí, že vkladanie čipov do ich pracovníkov je jednoduchšie ako vybaviť ich bezpečnostným preukazom.

http://casopisargument.cz/2018/12/02/implantaty-s-mikrocipy-ohrozuji-prava-zamestnancu-na-soukromi/


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Kandidát za SPD : Kubín: Zrušíme povinné čipování !

2018-10-05 11:09:42

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Města doplácejí na psy každý rok miliony, náklady snižuje čipování ........a kolik milionů každý rok vyberou ?????

2018-09-10 14:18:09

......

Jen pomalu se snižují částky, které města v Moravskoslezském kraji hradí za starost o odchycené a zatoulané psy. Platí jim nejen krmení, ale i ošetření.

Zdroj: https://ostrava.idnes.cz/psi-pes-moravskoslezsky-kraj-cipovani-dyr-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180910_426244_ostrava-zpravy_jog


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

VOLBY SE BLÍŽÍ - NERVOZITA STOUPÁ ....... 2 ........

2018-09-01 14:19:47

 1. září 2018: : V ulicích Ostravy proběhl na konci srpna 2018 krátký čtyřdenní testovací sběr podpisů na petiční archy Petice . zaměřené proti vynucování povinného čipování malých domácích zvířat a také občanů České republiky. Díky spolupráci členů, příznivců a dobrovolníků působících na stáncích hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) se jim podařilo získat cca 116 podpisů a navíc další přes 4 stovky podpisů pod petice zaměřené vůči nelegální imigraci, nucenému přijetí eura a v rámci petice za referendum o vystoupení z Evropské unie. Společenství webu Necipujtenas.CZ tímto velice děkuje všem participujícím občanům a vedení ostravské SPD za spolupráci. :)  


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

VOLBY SE BLÍŽÍ - NERVOZITA STOUPÁ .......

2018-08-01 13:30:01


 

Mgr. Václav Kubín, kandidát na ostravského primátora v komunálních volbách roku 2018 za hnutí SPD, bude usilovat o zrušení povinného čipování nejlepších čtyřnohých přátel člověka !

Odmítl taktéž podpořit budoucí vynucované čipování občanů ČR !

 

 

1. srpna 2018, 31., 23. července 2018 etc.: Kandidát na ostravského primátora v komunálních volbách roku 2018 za hnutí SPD bude usilovat o zrušení povinného čipování nejlepších čtyřnohých přátel člověka! Odmítl taktéž podpořit případné budoucí vynucované čipování občanů České republiky! – Vážený pan Mgr. Václav Kubín, odborník na ochranu životního prostředí, pěstitel cizokrajných rostlin (czplants.com) a kandidát na primátora statutárního města Ostravy a starostu městského obvodu Ostravy-Poruby za hnutí SPD, odmítl prosazovat povinné čipování psů, dalších zvířat a navíc také lidských bytostí, občanů ČR! Podepsal 23. července 2018 ANTI-čipovací petici Váženého pana Petra Hadaščoka nst., kterou již dříve signovaly stovky dalších významných osobností (např. někdejší europoslanec Petr Mach). V exkluzivním vyjádření pro Necipujtenas.CZ ze dne 1. srpna 2018 Vážený pan Václav Kubín uvedl, že bude konzistentně usilovat o zrušení předpisů, které vynucují implantaci invazivních elektronických předmětů do živých těl pejsků a dalších živých tvorů včetně člověka. Lidé by si měli o něčem takovém podle něj svobodně rozhodnout sami! Nikoliv, že jim to nařídí nějaký papaláš! Důrazně taktéž odmítl legislativní spojování povinného čipování a očkování. „Jde o nepřijatelnou situaci, kterou je nutné změnit, vysvětlil Vážený pan Mgr. Kubín krom jiného v reakci na novelu veterinárního zákona z roku 2017, kterou inicioval mj. zákonodárce TOP 09. – Společenství webu Necipujtenas.CZ (SwN) dodává: Čipování totiž jako systém za více než dvě desítky let své existence nedokázalo nikde na světě vyřešit problémy s týráním čtyřnohých živých tvorů, jejich touláním, krádežemi, pašováním, množením nebo znečisťováním veřejných prostranství a samozřejmě už vůbec nikoliv s jejich nemocností. – Nefunkční moloch nelze občanům vnucovat a tlačit je k tomu, aby se na něm navíc nedobrovolně finančně podíleli, jestliže existují daleko úspěšnější metody označování/navracení zatoulaných zvířat zpět domů. Patří k nim především policejní foto-identifikační metoda rozpoznávání tváří zvířat i člověka v návaznosti na mobilní/internetové aplikace a sociální sítě/média, DNA značení/vzorkování, klasické i elektronické známky, adresáře, GPS moduly a v neposlední řadě osvěta včetně propagace dobrých příkladů soužití mezi zvířaty a lidmi obzvláště ve městech. Vždy však musí být na svobodném zvážení majitele zvířete, jak a zda vůbec provede označení svého čtyřnohého domácího mazlíčka.

NELINKA12.jpg

NELINKA12.jpg

 

FB_IMG_1533154950982.jpg

 


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Osvěta nebo vymývání mozků ???

2018-07-26 10:30:44

https://www.blansko.cz/clanky/2018/07/deti-se-prisly-podivat-do-psiho-utulku

Osvěta nebo vymývání mozků ???

Děti se přišly podívat do psího útulku

23. července 2018, ostatní, přečteno: 665×

Ke konci školního roku navštívila psí útulek města Blanska zhruba stovka žáků se svými pedagogy.

Pro žáky třetích tříd ZŠ se zde konaly exkurze, jejichž náplní byla prohlídka areálu psího útulku, vysvětlení, jak probíhá odchyt a vakcinace psů, problematika v umísťování psů, osvěta okolo nelegálních chovů psů tzv. množíren, čipování psů a podobně.

Celá exkurze trvala jednu vyučovací hodinu, nejvíce však děti zajímal osud jednotlivých pejsků v útulku,

https://www.echo24.cz/a/S6MZD/v-praze-za-rok-zmizelo-20-tisic-psu

https://www.denik.cz/cestovani/s-mazlickem-k-mori-bez-cipu-ockovani-a-pasu-to-nepujde-20180726.html


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

ČIPOVACÍ LOBBY OPĚT ÚTOČÍ - POCHOPITELNĚ TO NĚKDO MUSÍ FINANCOVAT !

2018-07-14 06:48:28
Anglie je zaplavená nemocnými štěňaty z českých množíren, říká jejich zachránkyně. /ZACHRÁNKYNĚ ??? - FRBUL ?!?/

Zdroj: https://www.lidovky.cz/anglii-plni-nemocna-stenata-z-ceskych-mnoziren-rika-zena-ktera-je-pomaha-vysvobozovat-gqj-/zpravy-domov.aspx?c=A180712_151559_ln_domov_ele

A NĚKDO TADY LŽE ! POLICIE ČR TO NENÍ !!! A POKUD POLICIE VÍ O MNOŽÍRNÁCH, PROČ NEKONÁ ??? JE TO VELA, VELA PODOZRIVÉ - TO PRO "ZACHRÁNKYNI" PEJSKŮ ZE SLOVENSKA !

ZASE DALŠÍ NEZISKOVKA - VELMI ZAJÍMAVÉ !!!

https://www.extra.cz/neziskova-organizace-oz-frbul-vydala-svou-prvni-vtipnou-knizku-ze-zivota-francouzskeho-buldocka-huga-video

Co dělá organizace Frbul?

„Snažíme se hlavně o osvětu, upozornit na to, aby lidé nekupovali psy z množíren. Také říkáme, jak pes z množírny vypadá. Šíříme osvětu i ve školách. Také vysvobozujeme feny z množíren poté, co už jsou pro chovatele zbytečné, opět je uzdravujeme a vracíme do normálního života. Pak jim hledáme nové majitele, které pečlivě vybíráme a i po předání stále kontrolujeme.“ (Natália Špalková)


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

MEMORANDUM - 30. 4. 2018 Architektonická soutěž na novou koncertní halu bude ještě letos !!!

2018-06-26 19:12:01

ZDRAVÝ ROZUM VOLÍ JAKO PRVNÍ  - NEMOCNICI NA FIFEJDÁCH  !!!      /9.OPERAČNÍCH SÁLŮ/

69243-macura_profil_top.jpg

 

Primátor Tomáš Macura podepsal za město Ostrava memorandum s vládou České republiky a Moravskoslezským krajem.

 Memorandum stvrdilo spolupráci těchto tří subjektů při výstavbě koncertního sálu Janáčkovu filharmonie, vědecké knihovny a galerie Bílý stín, která bude přístavbou Domu umění.

Memorandum stvrdilo spolupráci města, kraje a vlády při výstavbě tří významných objektů v Ostravě. Během návštěvy vlády v našem kraji je v Třinci podepsali primátor Ostravy Tomáš Macura, hejtman Ivo Vondrák a ministr kultury v demisi Ilja Krejčí.

Koncertní sál Janáčkovy filharmonie bude stát 1,45 miliardy korun. Stát přispěje částkou 600 milionů, město 550 miliony a kraj 300 miliony korun. Letos bude vyhlášena architektonická soutěž, sál by se měl začít stavět v roce 2022.

Moravskoslezská vědecká knihovna zvaná Černá kostka bude postavena podle aktualizovaného vítězného návrhu architektonické soutěže z roku 2006. Stavbu za 1.35 miliardy bude hrazen státem (800 mil. Kč), krajem (400 mil.) a městem (150 mil.). Stavět se má začít v polovině roku 2020, knihovna bude hotova v roce 2022.

Přístavbou domu umění bude Galerie 21. století Bílý stín. Náklady dosáhnou 600 milionů korun, stát přispěje 300 miliony město a kraj shodně částkou 150 milionů korun. Výstavba začne v roce 2020 a potrvá dva roky.

„Ostrava již desítky let usiluje o výstavbu koncertní haly s perfektní akustikou, dostatečným místem pro posluchače a zázemím pro Janáčkovu filharmonii Ostrava. V letošním roce vypíšeme architektonickou soutěž. Mimo odborné veřejnosti oslovíme i tři mezinárodně uznávané architektonické kanceláře, které mají zkušenosti s projektováním koncertních síní, jež v praxi již prokázaly své akustické kvality,“ uvedl primátor Tomáš Macura.

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Tomas-Macura-61560/clanek/Architektonicka-soutez-na-novou-koncertni-halu-bude-jeste-letos-85828MEGALOMANIE
 
PRIORITA č.1 - ZDRAVÝ ROZUM VOLÍ NEMOCNICI !!!
                          /9.OPERAČNÍCH SÁLŮ/
 

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

TAK CO ??? – STRATEGICKÉ MILIARDOVÉ PROJEKTY / např. TRAMVAJOVÁ TRAŤ KE GLOBUSU /, NEBO PRO VŠECHNY OBČANY MĚSTA OSTRAVY / např. VÝSTAVBA NOVÉ BUDOVY V MNO NA FIFEJDÁCH S 9.ti OPERAČNÍMI SÁLY / ???

2018-06-24 19:46:54

 

ZDRAVÝ ROZUM VOLÍ NEMOCNICI !!!

 

Stát /a ani samospráva obce/ by neměl jakkoliv zbytečně omezovat svobodu a práva občanů, pokud to není nezbytně nutné . Pokud není nezbytně nutné čipování psů ve většině měst a obcí a nejen v ČR , tak příčiny a jejich řešení je třeba hledat jinde ! / BIZNIS !!! /

MERCI_NELA.jpg


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - .... SPOLUAUTOR PETICE již není mezi námi !Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook