Pro_Izrael

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Pro_Izrael


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-08-07 08:16

Každý člověk, který nahlíží do svého svědomí ví, že jediná země, která vyznává a brání židovsko-křesťanské hodnoty, na kterých stála celá Evropa, je Izrael. Minulost se už nikdy nesmí opakovat! Bůh žehnej lidem v Izraeli. +

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-08-07 09:31

Kazdy stat ma pravo na obranu,antisemitismus je velmi nebezpecny a i Evropa se nachazi ve 30.letech 20.stoleti, jde z toho strach

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-08-07 11:05

Pocházím z Lidic. Společný osud Židů, kteří umírali za nacismu v plynových komorách společně s mými předky mě nedovolí být lhostejná k současné situaci. Mám několik přátel z řad Židů, vnímám jejich obavy. Antisemitismus nesmí mít u nás ani ve světě zelenou. Izrael má můj respekt !

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-08-07 14:39

Odsuzují útoky islámistů a vyvolávání antisemitismu ve světě. Zem má právo se bránit.

Nepřihlášený uživatel

#5 Schvaluji petici

2014-08-07 20:08

100% schvaluji tuto petici. Každý sklidí, to co zasel zde na zemi a nikdo neunikne Božímu soudu i kdyby byl sebe více bohatý a mocný. Jednou to všichni poznají a pochopí, kde byla pravda a láska.


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-08-08 01:25

Bez komentare

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-08-08 09:19

Před nějakým časem se zlo, které vzniklo v Německu, se nejdřív obrátilo proti Židům a pak proti ostatním, kteří v tom Židy nechali sami. Dneska, jiné zlo se zase zaměřuje na Židy a většina Evropy zaujímá postoj, když budeme hodni nechají nás být.
Martin Mejstřík
Nepřihlášený uživatel

#8

2014-08-08 13:32

Pokud část světové veřejnosti odsuzuje bránícího se jako agresora, je něco hodně špatně a opravdu jsme možná chybná biologická vývojová větev, která se sama odsuzuje k zániku.
A o to důležitější je, aby co nejvíc (ještě pořád) normálně myslících lidí svým podpisem vyjádřilo svůj názor na tuto absurditu.
Zlo a lež mají již z principu své existence vždy více efektivnějších prostředků, jak šířit své názory, dobro a pravda tedy musí být alespoň co nejvíc slyšet.


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-08-09 09:15

Svou sympatii a obdiv k státu Izrael a jeho obyvatelstvu vyjadřuji aspoň podpisem této petice, jsem příliš starý, abych mohl přispět jinak. Snad I podpis vyjadřujeto, co cítím.

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-08-09 09:38

Čím více slušných občanu petici podepíše, tím více prostoru pravda získá.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-08-09 11:18

Pavel Mašek
David

#12 Re:

2014-08-09 11:20

#2: -  Ano

 

David

#13 Re:

2014-08-09 11:22

#1: -  Ano, Bůh žehnej

 


Nepřihlášený uživatel

#14 Re:

2014-08-09 11:24

#3: -  I můj respekt

 


Nepřihlášený uživatel

#15

2014-08-09 23:48

Chápu bývalé obyvalestvo Palestiny, Palestinské uprchlíky, na nárok žít v Palestině, jsem velice pro Isralel, ale také pro řešní Palestinské otázky, navrátit se zpět do vlasti,  tedy jsem za vice mírových jednání.... hlavně vše v míru, který Israelci vždy vyhledávali!!!!

Jindřich J. Kimler

#16 Izrael = záruka míru a pokoje celého kulturního světa!

2014-08-10 21:40

Jsem již "starší mladík", r. 1948 jsem prožíval jako prvňáček, ale v červnu / jún r. 1967 se pro moji generaci udály nevídané a neslýchané věci. Na místo připravovaného zničení Izraele, jsme byli svědky toho, že Izrael zázračně obdržel z velké části území ve svých historických hranicích. Místa jako Jericho, Betlém, Machpelach, Sichem, Cedron atd. se staly opět územím Izraele. Avšak největší událostí bylo připojení starého Jeruzaléma. Jeruzalém přestal být "pošlapáván" od nežidovských národů, protože se naplnil čas určený i jim! (Lk 21,24)

To vše nám dosud říká, že události světového dosahu nedají na sebe dlouho čekat. Židé tenkrát plakali radostí a volali i ti, co nechtěli o Bohu ani slyšet: "ABA - přece je BŮH!" - "EHJE AŠER EHJE" = "JSEM KTERYŽ JSEM", zaznívalo z úst rabínů. Nemyslíte, že se podobný scénář může ještě jednou opakovat, aby se naplnila všechna Zaslíbení Nejvyššího?

To co bylo připraveno na Izrael, bylo strašné! Pamětníci dodnes žasnou nad množstvím zbraní, otravných plynů nevyjímaje, které v zoufalém chaosu zanechali ti, kteří chtěli zardousit Izraele. A lid ten je opět shromažďován z mnohých národů... Jak velké události prožíváme, si ani dostatečně neuvědomujeme, ale jedno je jisté, že Hospodin dělá dílo své ve dnech našich, o němž když vypravováno bude - neuvěříte!


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-08-10 22:08

Izrael je Země zaslíbená je to Boží lid a navždy zůstane pod Jeho ochranou! Zde se narodil Spasitel světa, Pán Ježíš Kristus, Boží Syn.Byl ukřižován,kvůli našim hříchům a třetího dne vzkříšen a pak oslaven po Boží pravici a sem znovu přijde ve veliké slávě a ujme se vlády nad celým světem, jak je to psáno v Bibli.
tygřík adík

#18

2014-08-11 06:36

Jetoneuvěřitelné,co se děje v tomto světě..Stát,kterýse pouze brání  barbarům,je bezmála považován za agresora.

 


Nepřihlášený uživatel

#19

2014-08-11 06:54

Čím více slušných lidí tuto petici podepíše, tím získá pravda větší prostor.
Marcel Páťal
Nepřihlášený uživatel

#20

2014-08-11 09:06

Je dolezite nemlcat, ked sa deje zlo. Je dolezite sa vzdy hlasno postavit na stranu pravdy. Neda sa mlcanim odsudit zlo a zaroven ticho stat na strane pravdy - tichostou a mlcanim sa zlo neodsudi a mlcanim neviem oznamit pravdu. Pravda sa musi hlasat hlasno, tak, aby ju kazdy pocul. Pravdou je, ze Hamas je teroristicka organizacia, ktora mina peniaze z EU (ktore mali byt pouzite na skolstvo, zdravotnictvo, vystavbu a pod...) na kupu zbrani, stavanie tunelov a pri ich vystavbe zneuziva deti, ktore tam umieraju. S Hamasom by mala kazda krajina prestat rokovat - a kazdy stat by ich mal povazovat za teroristov. Pravda je, ze Izrael sa brani a ma plne pravo sa branit proti teroristom. Pravda je, ze aj keby sa cely svet spojil v klamstve a vysiel proti Izraelu a Jeruzalemu, tak Boh bude bojovat za svoj lud a nezrusi zmluvy dane praotcom, ale dodrzi svoj slub a povstane na ochranu svojho syna - Izraela (pretoze Boh je verny). Kazdy, kto sa dotyka Izraela - dotyka sa Bozej zrenice. Boh si Izrael vyvolil a ma s nim este plan a nikto sa Bohu nepostavi do cesty bez toho, aby sa nestretol s Bozou reakciou. Nech Boh Abrahama, Izaka a Jakoba ochranuje a zehna Izrael a Jeruzalem. Shalom


Nepřihlášený uživatel

#21

2014-08-11 12:15

Násilí a bezpráví se musí postavit každý slušný člověk!
Karel

Nepřihlášený uživatel

#22

2014-08-11 14:40

Včera jsem poslouchal komentář k situaci na Radiožurnálu, a na rozdíl od jiných našich vysílání byl podle mého velmi nevyvážený až jednostranný. Také proto má vaše shromáždění smysl. S pozdravem
AP

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-08-11 15:39

Prosím, sdílejte, šiřte, podepisuje!!!

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-08-11 16:33

Nesmíme mlčet ke zlu, které se děje! Kdo mlčí, jako by souhlasil.
Nenechme si líbit mediální zkreslování ve prospěch agresora, vždyť ta lživost musí být každému pozornému čtenáři či posluchači už dávno jasná.
Děkuji Vám za akci i za tuto petici, alespoň touto formou se přidávám.
Šárka Lesná

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-08-11 16:46

Plně souhlasím, je mi líto postupnému odklonu od podpory státu Izrael našim ministerstvem zahraničí reprezentovanému p. Zaorálkem , zato oceňuji dlouhodobý postoj p. prezidenta Zemana v této záležitosti.
Jinak nemám zvláště o představitelích EU žádné vysoké mínění a soudím, že docela rádi předhodí Izrael arabským islámistům , aby alespoň na chvíli oddálily útok na sebe.