PETICE “OPRAVTE NÁDRAŽÍ VSETÍN”


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-10-02 09:16

It's about time this nadrazi got an upgrade!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-10-02 10:43

Vsetínské nádraží, obzvláště nástupní peróny, neodpovídají bezpečnostním evropským normám a jsou nebezpečné. Invalida na vozíčku, nebo starší člověk nemá šanci, bez cizí pomoci, do vlaku nastoupit či z něj vystoupit. Přitom se jedná o mezinárodní rychlíkovou zastávku. Nádražní budova jejichž původ sahá do 19. století je výsměchem moderní architektury a s historického hlediska nemá žádnou cenu.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-10-03 05:39

Pozdě, ale přesto nutné. Je to ostuda pro okresní město mít nádraží v takovém stavu jako v počátku existece železnice. A to nemluvím o lidech s hendikempem a o maminkách s kočárky, kteří musí tyto služby využívat!

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-10-03 06:48

Vajgle od cigaret naházené mimo nádražní halu...hrůza-koše nejsou? Zakáží kouřit venku pod střechou a vůbec,chce to alespoň nový vzhled,nemusí to být žádná sláva drahá,ale stačí pár kč a obyčejně ZKULTURNIT,OSTUDA VSETÍNA

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-10-03 15:17

ani vesnice nemá tak špinavé nádraží-vajgle vedle zastřešené plochy,že se nesmí kouřit v prostorách ,nic neřeší.. OSTUDA VSETÍNA

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-10-04 09:00

Myslím, že oprava je už akutní a vozíčkářů i kočárků je víc a víc. Já jsem taky na vozíku a sama s elektrickým vozíkem se do jiného města nedostanu. Někteří lidi jsou akční a rádi cestují a nemůžou a nebo jo, ale je to složité. Je to smutné, tak se politici zamyslete a ať se už něco děje.

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-10-05 20:26

Dobrý nápad!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-10-06 08:37

Ostuda ČD....

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-10-06 20:25

Už jsem vlakem do Vsetína nejel asi tři roky, ale to nádraží je nezapomenutelné (fůůůj)
Kuba

#10

2014-10-07 10:39

V létě jsem jel vlakem na Vsetín a kousek ode mě seděla skupinka kamarádů. Z jejich rozhovoru jsem pochopil, že jedou na Valašsko za rekreací a že se nemůžou dočkat, až uvidí všechny ty krásy, které znají z novin, časopisů, nebo třeba z televize. Bylo velmi smutné sledovat jejich reakce, když jsme dorazili na Vsetín. Ale člověk jim musel dát za pravdu.

"Co to je? Tady je to jako po válce."

"To je asi nějaká chudá dědina."

"Neměl tady být Vsetín?"

"Jsme vůbec ve správném vlaku?"

"Myslel jsem si, že je to hezké město."

"Tady bych teda nikdy nevystoupil..."

Stáli jsme asi dvacet minut a celý ten čas chlapi nemohli uvěřit svým očím. Nádraží je branou do města. Na Vsetín jede člověk s dobrou náladou, ale do města přijde znechucen. Škoda.


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-10-08 07:45

Chtěla jsem toho napsat víc, ale byla bych asi hodně vulgární proto jen, už s tím nádražím prosím něco udělejte,ať jako občan Vsetína se nemusím stydět,že tu každý den nastupuji a vystupuji Dííííííííííííky

Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2014-10-08 21:56

#10: Kuba -  

 Souhlasím, že nádraží spravit potřebuje, ale tohle fakt nemůžeš myslet vážně :D :D :D :D

Kuba

#13 Re: Re:

2014-10-09 05:28

#12: - Re:  

 Píšu, co se stalo. Nemám jaksi na výběr, jestli to myslet vážně, nebo ne. Možná jsem ze staré školy, ale když kolem mě jede auto, tak věřím, že to auto opravdu existuje. S těmi chlapíky je to stejné, jen reprodukuju to, co mi v hlavě po pár měsících zůstalo ;)


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-10-09 08:59

tým že som hodne cestovala a občas cestujem,by si to žiadalo teda ...už by bola na čase ta oprava....

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-10-09 09:23

Jsem 66letá pracující důchodkyně, která navštěvuje ve Vsetíně svou vdanou dceru. Když chci nastoupit do vlaku v zimě, je to skutečně "o život", protože zasněžené zmrzlé nástupiště je ostuda majitele a divím se, že se tam už nějaké neštěstí, o kterém by psala veřejná media, nestalo.

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-10-09 10:39

budu sdílet a co k tomu říct ano opravte nádraží hruza.

Nepřihlášený uživatel

#17 Re:

2014-10-09 11:42

#2: -  

 I já mám s nastupováním do vlaku problém a to nejsem na vozíčku ani nejsem starší člověk, jen studentka,.. vážně se s tím MUSÍ něco udělat. :)


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-10-13 12:40

I když nejsem ze Vsetína,znám problémy tohoto nádraží. proto petici podporuji.
Praha

#19 Hrozný nádraží

2014-11-16 21:02

Zdravím, bydlím v Praze a s rodinou snad každý léto jezdíme na relaxaci do Velkých Karlovic vlakem. 
Jenom že když přijedeme pokaždý na Vsetín, tak si říkáme kdy už konečně to nádraží opraví protože je to fakt hrozný, rád bych kdyby se nějaký ředitel buď s ČD nebo s SŽDC přijel na to nádraží podívat. Určitě kdyby to nádraží viděli na vlastní oči tak by okamžitě uvažovali o rekonstrukci. Doufám že už se stím začne něco dělat. Ty peróny jsou strašně staré úzké nakloněné prostě hrůza. Doufáme že tam udělají pěkné nadstřešené široké peróny a podchody a pěkně všechno opravili. Na Valašsku se nám líbí ale vždy když přijedeme na Vsetín nemáme s toho moc dobrý pocit.