MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Roman Skácel
Hodonín

#12651 Re: Re: Re: Zeman neee .

2014-11-17 15:08

#12649: - Re: Re: Zeman neee . 

To Vy se zase ani nevzmůžete na skutečný názor, proč si myslíte to, co tvrdíte.

Už skončila doba hesel, už 25 let zde můžeme demokraticky diskutovat, tedy mít právo na názor v odosobněné diskuzi.

Za celých 25 let jste to nepobral a diskutovat jste se nenaučil, tak co si o Vás mohu myslet, Anonyme. Třeba i to, že pro takové lidi, jako jste Vy je demokracie škoda...


Nepřihlášený uživatel

#12652

2014-11-17 15:09

DNES JSEM TREFIL ZEMANA VEJCEM BULEL JAK POSRANEJ. AHA TO ASI PROTO ŽE BYL I POSRANCEM NEJENOM PREZIDENTEM NO TAK TEĎ JE POSRANCEM UŽ ZAS TO JE HESKÝ :D


Nepřihlášený uživatel

#12653

2014-11-17 15:15

Hluboce se stydím za svého prezidenta. Už bylo dost jeho hulvátství...

Nepřihlášený uživatel

#12654 Re:

2014-11-17 15:18

#12652: -  

Mám dojem, že do hlavinky někdo trefil nejspíš tebe, evidentně něčím znatelně hmotnějším, než jenom vejcem...


Nepřihlášený uživatel

#12655 Re: Re: Re: Schwanzeberkuv hovnajz.

2014-11-17 15:20

#12646: - Re: Re: Schwanzeberkuv hovnajz. 

 Nemáte pravdu, byli to zemanovci, nikdo jiný neměl důvod takové provokace.


Nepřihlášený uživatel

#12656

2014-11-17 15:20

To jsem byla zase šťastná, když jsem viděla, jak Miloše vypískávají na Albertově. Je skvělé, že se náš lid před cizinou ukázal, že nesouhlasí s ostudným prezidentem. Miloš vypadal, jako by měl opět virózu, nebo se o něj pokouší psotník. Jedno oko nahoru, druhé se dívalo dolů. Kymácel se, ale neupadl. Jednu chvíli to vypadalo, že ochranka na pódiu hajluje. To, když chytala vejce. Dav byl ukázněný, a uctil minutou ticha všechny, které stál život zrůdný režim. Též se zaujetím poslouchali ostatní prezidenty. Díky demonstranti, byli jste fajn.
Roman Skácel
Hodonín

#12657 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 15:26

#12481: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Proč jít do extrémů? Proč pouze jednoduše nedopřát těm "soudruhům v nás" sluchu, kdyby to mělo ohrozit naši demokracii?

A jinak se chovat naprosto stejně, jako se chová zbytek Západní civilzace, tedy k demokracii reacionálně a logicky, ovšem se vší vážností a respektem.

P.S. Nikdy u nás nebude 100% demokratů, stačí úplně jen nadpoloviční většina, jinak je po demokracii stejně rychle, jako po ní bylo v únoru 1948...

P.P.S. My už máme opravdu historickou zkušenost úplně se vším, stačí jen na národní dějiny nezapomenout.


Nepřihlášený uživatel

#12658 Re:

2014-11-17 15:27

#12656: -  

Byla to bomba akce! Zeman už se nigdy neodváží vystrčit na lidi ten svůj prasečí chobot, nebo by po něm zas dostal ožralec jeden smrdutej. 

Roman Skácel
Hodonín

#12659 Re:

2014-11-17 15:27

#12656: -  

Alespoň zůstal tentokrát bez vlivu alkoholu... 


Nepřihlášený uživatel

#12660 Re: Re:

2014-11-17 15:30

#12659: Roman Skácel - Re:  

  Další Zemanův "průser" jsem zaregistroval v nedávných zprávách a musel jsem se smát propukající hysterii. Chodím teď na kurz a v pondělí ráno když jsem vstoupil do učebny, "několik spolužaček" sedělo u PC a probíraly ohlasy. Jedna s nejvíce proříznutou pusou pronesla úžasný výrok :
"Tady se rozkradly miliardy, nikdy nikomu to nevadilo, a teď se budou řešit kundy !!!" Svatá prostoto, jak úžasný je ten zdravý selský rozum !!!.
P.S. Případní demonstranti, kde jste byli, když například pan Václav Klaus vyhlásil "amnestii" ?


Nepřihlášený uživatel

#12661 Re: Re: Re: Re: Zeman neee .

2014-11-17 15:33

#12651: Roman Skácel - Re: Re: Re: Zeman neee . 

Správně vlastenče, demokracie není pro každého, Vy a Vám podobní budete určovat, kdo je jí hoden...  


Nepřihlášený uživatel

#12662 Re: Re:

2014-11-17 15:34

#12654: - Re:  

 Svatá řeč....


Nepřihlášený uživatel

#12663

2014-11-17 15:34

větší pitomost jsem ještě neviděl

Nepřihlášený uživatel

#12664

2014-11-17 15:38

KONEC ZEMANA = KONEC RUDÉHO SMRADU!

Anonym

#12665 Jen tak dále !

2014-11-17 15:38

#1: -  

 Podpisy stále přibívají a já začínám mít větší a větší radost , ale lidi proberte se !! Půlka lidí co ho zvolila podepsala niní petici .. Už dávno na hradě mohl být někdo jiný !


Nepřihlášený uživatel

#12666 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-17 15:40

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

Na to mate plne pravo. A muzete to verejne delat jen diky tem, kteri pomohli skoncovat s komunistickou vladou. Diky tem, ktere ted Zeman urazi.

Takze si dovoluji pochybovat o vasem zdravem rozumu. Nechapu jak lze podporovat hulvata, ktery leze do zadku Rusakum i Cinanum a dela nam ostudu po celem svete. Nevolila jsem ho a stydim se za nej. PS: Nejsem z Prahy a stejne mi vadi, ze si berete Prazske kavarny do pusy. Nebo do Pussy?

Kapacita

#12667 17.11.2014

2014-11-17 15:44

To co se dnes odehrálo na Alebertově nebyla vzpomínková akce na 17.listopad 1989. To byl 17.listopad 2014. Nikoliv sentimentální vzpomínka, odhalení pamětní desky. Opět byla cítit soudržost a akčnost lidí, kteří mají jasný cíl. Nebyl to vulgární dav. Lidé naprosto spontánně a kultivovaně vyjádříli svůj názor na českého prezidenta a současně vyjádřili úctu prezidnentům sousedních zemí. Nemohl jsem tam bohužel být, ale po dlouhé době opět cítím hrdost za to, že jsem Čech.


Nepřihlášený uživatel

#12668 Re:

2014-11-17 15:44

#12656: -  

Tak pražská kavárenaká galerka slaví úspěšný malý Majdan na Národní třídě.

Zdrogovaní morální devianti bez bázně a hany, řízení ze zátiší kavárny Slavie a velínu "nezávislé " ČT oslavují. Co oslavují? 

Ve volbách dostali přes zahnívající prasečí čenich a v těch příštích dostanou zas.

Nebo si myslíte, že slušní Češi vymění Masaryka za Habsburka??

Ta verbež, která ty nedouky diriguje určitě, ale těch je v souhrnu asi polovina z těch, kteří údajně  podepsali tuto stupidní petici.


Nepřihlášený uživatel

#12669

2014-11-17 15:45

Po dnesnim viprasku bude mit praseci drzka dlouhou virozu.

Vivat!

#12670

2014-11-17 15:45

86 tisíc podpisů, to nevypadá vůbec špatně

Roman Skácel
Hodonín

#12671 Re: Re: Re:

2014-11-17 15:45

#12660: - Re: Re:  

Myslím, že jste si odpověděl sám, stačí jen použít Váš přízpěvek jako celek a použít logiku.

P.S. Jsou prostě situace, kdy lidé veřejně sdělují autoritě, že už autoritou není, např. dnes poprvé masověji prezidentu Zemanovi, jako kdysi Štěpánovi, který zmizel jako pára nad hrncem, nebo i celému stranickému aparátu Miloše Jakeše, po němž se v následujících dnech slehla zem. Pan Zeman sice nezmizí, zato historie už mu jeho politickou stupiditu, v kontextu aktuálního dějinného dění a pozici naší země uprostřed civilizovaného světa, nezapomene.

P.P.S. Vše ostatní je v takové situaci irelevantní (musel byste se nadřít, abyste specifikoval, co jsou to "rozkradené miliardy", kdo a kdy je rozkradl a jaké k tomu máte důkazy, a aby bylo vůbec zajímavé zde řešit, co kdysi, kdesi, jakási slečna povídala...

kjhjkhkjh

#12672 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký de

2014-11-17 15:46

#12588: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den... 

"Není v této zemi aktuálně kromě panem prezidentem placené, osobní ochranky nikdo, kdo by pana Zemana opravdu v jeho stupidním politickém počínání podporoval a jeho názory chránil jinak než deštníky, aby nakonec nechytal oprávněně ránu rajčetem, nebo vajíčkem."

 

Ja osobne si myslim, ze pro priznivce nebyl zadny duvod nekam chodit. I podle teto petice, ve ktere se nenasbiralo ani upocenych 90 000 podpisu, jste pouze mensina. Sice o to hlucnejsi, ale pouze mensina. Pokud vazne verite, ze milos odstoupi, tak me to neprekvapuje a dle meho nazoru jste velmi hloupy. Jinak to, ze podle vas je opravnene, na nekoho s kym nesouhlasite, hazet rajcata a vejce o vas take dost vypovida.

 

Takze abych to shrnul. Urvana netolerantni mensina se sesla, aby si hodila par rajcat, trosku si zakricela a vzajemne se poplacala po ramenou. Ted zase jdete domu a sledujte, jak si to tu milos klidne doprezidentuje.

Me jste k smichu.

 


Nepřihlášený uživatel

#12673 NO A CO DAL???

2014-11-17 15:47

Mate tm skutecne statecneho prezidenta.On se vubec nebal. Bodet by ne, kdyz toho prdolu hlidalo tisice poschovavanych ozbrojencu plus odstrelovaci na strechach. Ten hajizl si je stale jisty,chtelo by ho vytahnout spolecne za jeden provaz.


Nepřihlášený uživatel

#12674 Re: Re:

2014-11-17 15:48

#12658: - Re:  

 Určitě by to bylo jiné kafe, kdyby účastníci dostávali místo červené karty, čůča a pervitínu kalašnikovy, granáty, řetězy, mačety a podobné argumenty jejich loutkovodičů...

Lidé bděte, i  s tím v  budoucnu kavárenská galerka počítá.


Nepřihlášený uživatel

#12675 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velk

2014-11-17 15:53