MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#9901

2014-11-11 07:31

Funguje u nás snad zase cenzura? Již ani slovo v tisku či sdělovacích prostředcích o úletech Miloše Zemana. Možná přišel zákaz z Hradu. Mají snad lidé na vše zapomenout? Alena

Nepřihlášený uživatel

#9902

2014-11-11 07:38

 

 Mám stejný dojem - Cenzura v médiích? - sleduji pozorně, ale žádný protest v médiích proti Zemanovi není.


Nepřihlášený uživatel

#9903

2014-11-11 07:39

Bez komentáře

Nepřihlášený uživatel

#9904

2014-11-11 07:43

Burana za svého prezidenta nechci a stydím se za něj

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 07:46



Nepřihlášený uživatel

#9906

2014-11-11 07:48

Určitě cenzura sdělovacích prostředků, přijďte všichni 17.listopadu!!!!

V republice začíná hnusná komoušská atmosféra.


Nepřihlášený uživatel

#9907 Re:

2014-11-11 07:49

#9901: -  

  a ještě můžeme čekat návrat totality, u Zemana je možné všechno. To by se asi těm mladým, co  tady  vyštěkují  bláboly moc nelíbilo, kdyby se znovu zavřeli hranice a mohli jet jen do Polska.... Západní barevný svobodný svět by byl jen ve fantaziich...  Nejvyšší čas se vzpamatovat.  Život je jen jeden !!!


Nepřihlášený uživatel

#9908

2014-11-11 07:51

O reprezentativním představiteli naší republiky mám jiné představy.

Nepřihlášený uživatel

#9909

2014-11-11 07:52

Čekáme snad marně my bezvýznamní nespokojení s Hradem na podporu vysokých škol, vědeckých ústavů a dalších institucí, umělců, sportovců a politiků?


Nepřihlášený uživatel

#9910

2014-11-11 07:54

Nesmíme být lhostejní.

Nepřihlášený uživatel

#9911

2014-11-11 07:54

Divíte se cenzuře sdělovacích prostředků, a kdo tady skoupil deníky? Komu se to hodilo před volbami? Komouši, estébáci a mafiáni drží při sobě. Z Hradu odejde ožrala a přijde súdruh estébák.


Nepřihlášený uživatel

#9912 Re:

2014-11-11 07:57

#9911: -  

 Pan Josef Klíma na hrad

Roman Skácel
Hodonín

#9913 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 07:58

#9857: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Jejich stránky znám, mají je už několik let.

Je mi jasné, že byste rád, aby šlo skutečně o obsesi, jak se snaží naznačovat pan Zeman, ale jde v tomto případě už na první pohled o naprosto extrémní plánované provokace (i v divadle, nejen v obchodě s kuřetem).

Ostatně přesný opak toho, čeho jsme byli svědky při Hovorech z Lán u pana prezidenta, který s žádným provokativním záměrem ke zlepšení politické kulturnosti nepřišel, nic předem nepřipravoval, takže jeho nutkání, projevit se v své skutečné podobě bylo obsesí v pravém slova symslu...

 

Roman Skácel
Hodonín

#9914 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 08:06

#9865: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Zaměňujete "pouze" příčinu a následek.

Nejsme to my, kdo sem přišel "očerňovat" prezidenta naší republiky, byl to on, kdo se nějak v posledních měsících choval a celou svoji politickou kariéru chová, pročež nás sem on sám povolal, abychom zde řekli, každý sám za sebe, že s tímto jeho chováním nesouhlasíme.

A protože nejde o nějakou skupinu lidí z nějaké kavárny, jak to pan Zeman hodnotí, nýbrž aktuálně desítky tisíc ničím jiných nespojených občanů ze všech koutů naší země, měla byste se zamyslet právě nad tou příčinou a ne hodnotit důsledek, lépe řečeno svůj vlastní důsledek hledat a najít...

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 08:09


Petr

#9916 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-11 08:13

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

Každý má nezadatelné právo se mýlit, nerespektovat slušnost a právo. Jen za to musí nést plnou odpovědnost. Já jsem Zemana nevolil, neboť je to hulvát a to se již mnohokrát po volbách potvrdilo. Každopádně ale platí "Vrána k vráně sedá, hloupý hloupého si hledá."


Nepřihlášený uživatel

#9917

2014-11-11 08:14

Já a spoustu mých přátel a kamarádů jsme volili jiného prezidenta. Z konkrétních kroků stávajícího jsme měli asi pravdu.
Jirka

#9918 mám věcný dotaz

2014-11-11 08:15

#9915: - Karel Kryl zjistil, co je Havel za svini 

 Tato petice a tato diskuze není o Havlovi, ale o Zemanovi. Mám dotaz, nepřihlášený uživateli. Co je to, podle vás, "Lumpenkavárna bolševická" a koho do ní počítáte ?

Roman Skácel
Hodonín

#9919 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 08:17

#9822: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jinak pokud jste to ještě neviděla celé, zde jsou nějaké fotky a pod nimi amatérské video, které si pořídila skupina sama:

http://pussy-riot.livejournal.com/2012/02/21/

Audio není nic moc, ale my starší můžeme vcelku zřetelně rozmět i tomu, co zpívají.


Nepřihlášený uživatel

#9920

2014-11-11 08:18

Slova nejsou nutná, je to zcela zřejmé...
Eulálie
Nepřihlášený uživatel

#9921 Re:

2014-11-11 08:18

#9909: -  Vědecké ústavy, vysoké školy....

 Ano, bohužel čekáte marně, v mafiánském státě není zájem o podporu vysokých škol ani vědeckých ústavů, hloupé stádo se lépe ovládá, stádu se musí vymýt mozky stupidními reklamami, brakovými pořady v televizi. Kdo by potom chodil po těch nekonečných chodbách supermarketů, hlavně o víkendech s dětmi?Kdo by kupoval ty tuny zbytečných krámů?

Nadnárodním společnostem v každém státě pomáhají vládnout mafie, ovlivňují volby atd. Hlupáci jsou dobří zákazníci!!! Vzdělaní lidé by jim ten zlatý důl mohli ohrozit, takže žádné vědecké ústavy. Utvrzování blbců v tom, že je normální být blbec, mluvit sprostě, přiblížit se masám.Dosadit všude bývalé estébáky a veksláky-pardon, nyní zbohatlou elitu našich podnikatelů, která vzala Miloše Zemana do svého letadla. Určitě ho nezapomněli napájet, takový prezident se jim totiž náramně hodí.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 08:19



Nepřihlášený uživatel

#9923 Re: mám věcný dotaz

2014-11-11 08:20

#9918: Jirka - mám věcný dotaz 

 souhlas, " trošku " v tom má pisatel galimatiáš


Nepřihlášený uživatel

#9924 Re:

2014-11-11 08:28

#9922: -  

 "Lumpenkavárna bolševická", jaký to novotvar!!!! To jsme netušili, že bývalý člen ÚVKSČ má takové jazykové nadání. Vymýšlel jste to dlouho?

Roman Skácel
Hodonín

#9925 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 08:31

#9863: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vtip je v tom, že je jedno, kdo z nás pana prezidenta volil, důležitější je skutečnost, že pan Zeman JE nejvyšším ústavním činitelem v České republice. Copak necítíte tu sílu autority, která z názvu jeho ústavní funkce vystupuje? Před ním tu funkci zastávali i skuteční státníci, jako T.G.Masaryk, E.Beneš a V.Havel...

Podle mě je to pro Vás (všechny jeho příznivce a podpůrce) právě jen "nějaký" pan Zeman, který se hold ukecl, nebo ještě lépe, něco svými výroky v Lánech, Číně a do evropských massmédií k Ukrajině sledoval, ale to co všude řekl není ve skutečnosti příliš dobrou zprávou o tom, že to ve skutečnosti řekl jako:

Prezident České republiky.

A jisté je jedno, buď mu to zase nějak přehlédneme a můžeme čekat, že bude v podobném duchu hovořit a jednat za nás i nadále, nebo mu pošleme zřetelné NE, aby se takto formálně i obsahově vyjadřoval a budeme po něm požadovat, aby se choval v souladu s tím, na čí straně naše země je a že on je ten, který nás jako Prezident ČR na mezinárodní politické scéně zastupuje.

Nikdy bych si nedovolil ho urážet, v mých příspěvcích najdete jen ironii, která souvisí s tím, co mohu prokázat a do pár minut Vám sem snést všechny jeho výroky v audiu, či videu a klidně znovu okomentovat. jsou už ale stejně všeobecně známé a profláknuté tak, že už se dostávají do běžné řeči našich občanů.

A jak vidíte, nemám problém se skrývat za nějakou anonymitou a na diskuzi si mohu dovolit se svými názory vystupovat pod svým jménem.

Žijeme v demokratiské společnosti, kde platí Charta lidských práv a svobod, uznejte mi moje právo na podložený názor, když já uznávám automaticky to Vaše...