Česká televize škodí České republice

Vlastenec

#1 ČT

2014-11-04 17:45

Je "koupena" Havlisty (pravičáky)........ je to propaganda západu, pryč s ní

moore

#2 Re: ČT

2014-11-04 17:59

#1: Vlastenec - ČT 

 P.S.: Tak já jsem taky "pravičák" a petici bych klidně podepsal :) 


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-04 18:05

Než odsoudíte prezidenta, poslechněte si inkriminované Hovory z Lán:

http://outsidermedia.cz/ne%C5%BE-odsoud%C3%ADte-prezidenta/


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-11-04 18:06

Druhý z finalistů prezidentské volby by nebyl o nic lepší - potěšte se "aristokratickým" slovníkem pana Schwarzenberga


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-11-04 19:31

ČT zpravodajství je stejné jako za totality. Zvláště to, co se týká Ukrajiny a prezidenta, je nekorektně jednostranné. Odborníci, kteří zde vystupují, jsou směšní.

Nepřihlášený uživatel

#6 Hm

2014-11-04 19:32

První část by šla, je pravda že zahraniční zpravodajství je slabé, úroveň Události v 19 hodin otřesná, je to "hop sem hop tam", žádný systém, tématické řazení reportáží zmatené, ...

Ale tou poslední větou o tom, že tím, jak ČT informuje, hrozí válečný konflikt, se z toho stává neskutečný blábol!


Nepřihlášený uživatel

#7

2014-11-04 19:34

Plně souhlasím s důvody petice. Není přece možné, aby nám za naše peníze televize předkládala informace jen z jedné strany a jak se to někomu hodí. Neustále jsou nám předkládáni k vidění i slyšení politici, kteří ve volbách neuspěli a tudíž nás nezajímají

minehava

#8

2014-11-04 19:45

Žádám, aby byl ČT odebrán status veřejnoprávní televize, protože tuto funkci neplní. Její zpravodajství ohledně Ukrajiny bylo válečně štvavé. Ačkoli nám čt 24 vnucovala kdejaký válečný proslov z USA, NATO nebo EU, zatajovala nám proslovy a názory tzv. druhé strany, cenzurovala Putinovy proslovy. Redaktoři čt 24 obhajovali vraždy na civilech, obviňovali bez důkazů Rusko ze sestřelení malajsijského letadla, zatajovali pravý stav situace na Ukrajině. Vysílání čt 24 na mne svého času působilo tak, že jejím redaktorům by nebyla proti srsti třetí světová válka. Ačkoli jako koncesionáři máme právo na vyvážené a pravdivé informace, museli jsme si je hledat na nezávislých serverech. Česká televize slouží moci, ne svým koncesionářům. Zrušit. U soukromé tv vím, na čem jsem, že její zprávy mohu brát s rezervou. Česká televize je povinná informovat pravdivě, jinak nemá své opodstatnění.

Jana Zajícová
Autor této petice

#9 Re:

2014-11-04 20:02

#8: minehava -  

 krásně řečeno... Právě tohle válečné štváčství jsem měla na mysli, když jsem v závěru psala o nebezpečí vehnání Česka do války. Vždyť o to se USA celou dobu snaží a ČT tomu slouží, věrně poslušná havloidních pravdoláskařských, potažmo amerických rozkazů....

Kamjdu

#10 Re:

2014-11-04 20:04

#8: minehava -  

 Celé to podepisuji.

Kamjdu

#11

2014-11-04 20:31

To bych mě ani ve snu nenapadlo, když jsem nadšeně zvonil klíči, že budu jednou po 25 letech vnímat veřejnoprávní ČT jako novou totalitu. Ale nejen ji, i jiná média, justici, třeba i kulturní frontu, která úplně stejně jak kdysi podepisovala antichartu, tak dnes táhne s darebáky. Je to na depku, když musím vnímat tolik pitomých obvčanů a tolik sofistikovaných parazitů, kterým tito ovčané servilně lezou do zadnice a ČT k tomu jako krysař píská na píšťalku.


Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2014-11-04 20:34

#11: Kamjdu -  

 Jo, je to fakt smutné. A není z toho východisko.


Nepřihlášený uživatel

#13

2014-11-04 22:13

Dá se říct, těžká normalizace. Co se vyčítalo komunistům, to samé se děje dnes, jednostranný výklad minulosti i současnosti, propaganda, zaujatost a tak dále, a tak dále...

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-11-04 23:04

Líbí se mi dvojí metr našich médií v čele s ČT - Zemana veřejně lynčují za pár košilatějších výrazů, ale u jejich topácko-pravodláskařských idolů jim nevadí ani daleko větší vulgarity:

Schwarzenberga

Kalouska

Marthy a Jirky


Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2014-11-04 23:06

#14: -  

Další vulgarity pravdoláskařských celebrit, ponechávajícící naše novinářské "presstitutky" v klidu:

Matonohy

"Magora" Jirouse

Landovského

Inu, naše antizemanovská pravdoláskařská (j)elita...


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re:

2014-11-04 23:47

#15: - Re:  

 Kdo z nich je prezident?


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re:

2014-11-05 00:00

#16: - Re: Re:  

Hned ten první se jím chtěl stát, což se naštěstí nestalo. To bychom denodenně slýchávali výrazy jako prdel, hovno, hajzl, prošoustat, předposranost, bordel. Tak hovoří Karel Schwarzenberg


Nepřihlášený uživatel

#19

2014-11-05 07:28

nejhorší na tom ježe nás obelhávají a lžou do očí za naše peníze a ani americká NOVA nelže jak ČT

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-11-05 08:38

jsou to neobjektivní blbci.

Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2014-11-05 10:14

#8: minehava -  

 Rovněž podepisuji, nemám, co bych dodal.

Lubomír Olšák


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-11-05 14:53

Jednostrannosti o dění ve světě a zkreslování události ve prospěch USA

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-11-05 15:46

Česká televize lže dlouhodobě o situaci na Ukrajině.Proč najednou jejich komentátorům nevadí kyjevští nacisté,jejich brutální vraždění pokojných občanů:Proč České televizi /je vůbec ještě Česká???/nevadí Banderovci,nacistické symboly?Za ČT a jejich komentátory se stydím....Goebels by z nich měl radost.

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-11-06 04:29

To,co předvádí ČT 24 je katastrofa. Její drzí komentátoři nemají špetku soudnosti.

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-11-06 08:25

Média mají obrovskou moc... J.Goebbels věděl, že 100 x opakovaná lež se stává "pravdou", ale naštěstí tenkrát nebyla televize... Všichni ti zaprodaní redaktoři, co lžou přes kamery nám do očí jsou - jeden jako druhý - horší, než před r.1989. Kdyby tam byli tenkrát, dozvěděli bychom se 17.11.1989 z TV, ČRo a z tisku, že Prahou prošla malá skupinka studentů a na Národní třídě se, po upozornění VB na nelegálnost takovýchto demonstrací, v poklidu rozešla...(kdyby to ovšem všechno bývalo neprobíhalo v režii Západu)...
Nevěřím, že není cesta, jak proniknout do vysílání a říci lidem pravdu. O Bilderbergu, fašistech  na Ukrajině, chystané globalizaci pomocí NWO, o tom, že i dnes za štvavou kampaní proti prezidentovi je třeba hledat autora především venku....Nevěřím, že všichni slušní moderátoři a novináři vymřeli...