MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Petiční arch / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-07 08:32

Správná odpověď válečným štváčům! :-)

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-11-07 09:14

Mají to poslat na email, když nemají emailovou adresu? :)

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-07 10:54

Asi tak no,  jak to mají poslat na email? když mail nemají? :D 


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-11-07 12:56

Vy jste ......

Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2014-11-07 16:46

#2: -  

 Ale ne. Petici může kdokoli stáhnout, vytisknout a dát podepsat těm, co nemohou elektronicky přes net. A arch s podpisem poslat poštou. 


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-11-08 05:46

Dobrý den, děkuji a držím nám palce, aby se odstoupení stalo realitou, když ne z úřadu, tak alespoň od mikrofonu. Jan Špílar :)

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-11-08 06:58

Díky za to, že jste přišel s touto peticí. Ale co naše intelektuální, kulturní, sportovní a politické kruhy. Ozývá se někdo? A máme vůbec Masaryky a Havly?

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-11-08 07:19

Až o tom povím babičkám a tetám, myslím, že ho budu muset namnožit. Díky

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-11-08 11:54

Dobry den, podepsal jsem ale nevim k cemu je to dobre. Jako ofivialni petice je to neplatne...

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-11-08 12:03

Jak může někdo bez e-mailu poslat něco e-mailem?

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-11-08 15:06

Přes text petice běží neodstranitelná reklama. Co vy na to ?

Nepřihlášený uživatel

#12 komentář

2014-11-08 17:22

Vážení "rozhořčení" spoluobčané!
Taky se mi to zdálo přez čáru.Ale tolik nenávisti a vulgarit od odpůrců prezidenta na jeho adresu také o něčem vypovídá,že.Asi máme takového prezidenta,jakého si zasloužíme a nakonec si ho zvolila většina,jinak by ve funkci nebyl.Nemám pravdu?
Je zajímavé,že vulgarismy používal docela běžně pan Topolánek,Kalousek aj.A vůbec ,když se náhodou sejdou členové parlamentu a diskutují,tak se to často zvrhává v debatu,která se hodí spíše do nádražní restaurace.
To vám nikomu nevadí že poslanci,které si královsky platíme a které jsme si zvolili,klidně jednání ignorují a nechodí do práce?
Tolerujeme toho tolik za co by stálo vyrazit do ulic a přesto nadáváme až když se nás něco bezprostředně týká.
Pochopitelně,že každý průměrně slušný člověk,se zděsil co to z úst prezidenta slyší.Co mně se týká,já se spíš stydím za představitele parlamentu a za některé spoluobčany,jako třeba za neprofesionalitu některých řemeslníků,opilého doktora,byrokratického úředníka,zlou učitelku,nebo třeba benevolentního státního zástupce.
Myslím si,že tímto svým hrubým slovníkem si uškodil prezident Zeman sám a neschledávám smysl v nějaké petici.Jemu je to jedno a většina lidí si svým podpisem chce dokázat,že žije v demokracii.
Omyl vážení!My Češi se jí budeme ještě dlouho učit.Neumíme totiž ctít taneční prostor těch druhých.
Zdravím s přáním:Mír v duši.
Burda.a


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2014-11-08 18:22

#12: -  

 Typický příklad manipulace (čísla odpovídají pořadí odstavců):

1) Částečně připouštím, že máte pravdu, ale...

2, 3) Napojenína jiné téma & odvedení pozornosti od problému

4) Popření principu 'poslední kapka do poháru' → "měli jste se ozvat už dřív"

5) Opětovné odvedení pozornosti od problému

6) "Stejně se nic nevyřeší"

7) Jděte radši do sebe než do řešení problému

 

Vážený pane,

nás, kteří jsme podepsali tu petici, netrápí, že byl kdysi nějaký Topolánek nebo Kalousek na nějaké show (nazývající se souhrnně poslanecký mandát) sprostý. Nás trápí, že to řekl v přímém přenosu do veřejnoprávního rozhlasu. Vědom si toho, že ho poslouchají statisíce nebo dokonce miliony lidí. Vědom si toho, že jeho slova uslyší spousta dětí, jejichž rodiče se jim snaží dát tu nejlepší výchovu. Vědom si toho, že svým chováním jako reprezentant našeho státu hodně lidí urazí. Zřejmě nevědom si toho, že jeho chování je zcela nevhodné.

Ostatní problémy ("neprofesionalita některých řemeslníků, opilý doktor, byrokratický úředník, zlá učitelka, nebo třeba benevolentní státní zástupce" - mimochodem, jak si představujete "zlou učitelku"?) nás trápí také, ale o tom jaksi tahle petice není. Každý má právo ji podepsat bez ohledu na vaše přesvědčení, že je to k ničemu. :-)

Nemanipulujte lidi do jiných názoru a "ctěte taneční prostor těch druhých". Nelíbí-li se vám tady, zapište se do jiných tanečních.

Přeji hezký den.


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-11-08 18:24

Vulgární samolibý alkoholik,bohužel- vzorek značné
části této společnosti.Kníže Schwarzenberg používal silnější výrazy také, ale ono záleží na tom, kdo to říká a jak to říká... .
Jaroslav Kulhan
ludek

#15 Re: komentář

2014-11-08 21:13

#12: - komentář 

 vazeny pisalku.to,ze zeman byl zvolen vetsinou,neznamena,ze si muze delat co se mu zlibi.predtim,nez byl zvolen asi nikdo nevedel,ze denne vychlasta 6 sklenicek vina a 2 tvrdeho alkoholu.slak by me trefil,jak se nekdo opovazil zmanipulovat tenhle alkoholismus tim,ze to neni az tolik a dokonce to muze prospivat zdravi.ridit motorove vozidlo po poziti takoveho mnozstvi alkoholu nemuzete,ovsem ridit stat ano :)zeman je proste strucne receno alkoholik!vypita palice ktery straci kontrolu sam nad sebou.a kecy o vetsine si taky nekam strcte.2.5 milonu lidi neni vetsina.

Paintballmann

#16 Re: Re:

2014-11-09 01:36

#13: - Re:  

 Děkuji, napsala jste to i za mně, a asi lépe ;-) Tom Podlucký pod peticí podepsaný ;-)


Nepřihlášený uživatel

#17 Zdravotní stav

2014-11-09 07:37

Diabetes souvisí nejen s pohybovými obtížemi, ale často i s demencí. https://www.bd.com/us/diabetes/page.aspx?cat=7001&id=10024

http://www.medscape.com/viewarticle/777007

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-09 09:01



Nepřihlášený uživatel

#19

2014-11-09 09:56

já jsem tohoto člověka nevolil a říkám "Pan prezident" pouze z úcty k této funkci; nepotřebujeme prezidentský systém vládnutí - i tak máme dost starostí s vládou a parlamentem;
díky a přeji nám všem úspěch;
honza

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-11-09 12:14

Doufam,ze ta osoba zmizne z hradu
Tomek

#21 Re: komentář

2014-11-09 14:45

#12: - komentář 

 No, pravdu nemáte. Nezvolila ho většina, ale jen asi 2,7 milionu lidí. Jestli umím dobře počítat, tak je to menšina z celé množiny českých voličů. Ano, dostal víc hlasů než protikandidát, proti vyhrál, ale rozhodně to nebyla většina voličů..


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-11-09 16:19

díky to je fajn

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-11-09 16:32

Dobrý den, děkuji za Vaši snahu. petici jsem podepsala, obsah sdílím a jsem Vší snaze velmi ráda. a to i proto, že zpětně mi chodí nepochopitelné i vulgární realkce "řadových" občanů, které zlehčují, zpochybňují a zešměšňují podobné občanské snahy a postoje. doufám, že "nás" je víc. díky. věřím.
Markéta Pešičková

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-11-09 17:11

Ale jak to ti lidé pošlou když nemají mail?
XXX

#25 Hodnocení petice

2014-11-09 22:57

Koukám,že jsme národ debilů.To je tak těžké prokouknout, o co jim jde?Když odstraní Zemana(což se doufám nepodaří), nastoupí tam ten shnilej blemcák.Do týdne nás prodá, tedy to, co tu ještě po havlovi zbylo.Zeman netluče na americkej buben, proto vznikla tato petice.LIDI PŘEMÝŠLEJTE.