MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Tiskové prohlášení / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-12-05 10:50

Zdravím Vás,
Možná by stálo za to dodat do Senátu kvalifikovaný (právnický) rozbor kroků prezidenta republiky za posledních 6-12 měsíců a jejich zasazení do rámce paragrafů popisujících velezradu. Nevím, ale kdo by toto udělal grátis.
http://iuridictum.pecina.cz/w/Velezrada

Kromě sudu slivovice a náklaďáku jitrnic je to jediná cesta, jak se ho zbavit (i když velmi nejistá).

moc díky a zdravím,
Petr Voříšek

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-12-05 11:15

Děkuji za informace - sdílím a stále si stojím za svým, tedy naším společným názorem. tedy přesněji, stále víc. "o) Weissová

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-12-05 11:22

Děkuji za informace, ne všechny se ke mně dostaly a jsem překvapena  dezinformační kampaní prezidenta na úrovni deníku Rudé právo v období totality. 

Za svým podpisem si stojím!!

Ing.Elena Lennerová


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-12-05 12:31

Proč nenašel "hrdina "Zeman "odvahu promluvit k občanům v Brně ! V malých městech,obklopen svým prostoduchým fanklubem,pak vykřikoval,že s ním nesouhlasí je 5% občanů !

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-12-05 12:33

Díky organizátorům akcí za info. Tak to má být.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-12-05 13:14

Díky za skvělou organizaci.
Zdeněk Sychra, Pardubice

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-12-05 13:36

plně souhlasím s celým zněním a jsem vám vděčný, že nepolevujete a nerezignujete na ostudné jednání a buranské chování naší "hlavy státu"
Martin Matoušek
martin.matousek@atlas.cz
Ivo Kubeš

#8 Zeman z Hradu

2014-12-05 13:43

Díky za info. Stále stojím za svým petičním podpisem.


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-12-05 13:50

Děkuji a plně vás podporuji
stojím

#10 ahoj

2014-12-05 13:51

podepsal jsem to nejméně desetkrát a za svými podpisy si stojím


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-12-05 13:52

Děkuji vám a plně vás podporuji. Romana Palečková

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-12-05 13:53

Tiskové prohlášení jsem přečetla a naprosto s jeho obsahem souhlasím a za svým podpisem stojím. Některá média odpovídají úrovni Rudého práva z dob minulých, tudíž se není čemu divit.

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-12-05 13:59

Máte to dobře vymyšlené. Evidentně si platíte i své odpůrce, aby vás napadaly smyšlenými argumenty, které pak jakoby snadno vyvrátíte a tím rádoby posílíte svoji důvěryhodnost. To je klasická propaganda 2.0 a nedivím se, že se ve váš prospěch angažují klausovi lidé. Však to byli oni, kdo ČR pomáhali rozbít, pomáhali oslabit EU a nejraději by ji zrušili (zde je nejzřejmější rozdíl mezi nimi a Zemanem, který naopak chce posílit evropskou společnou zahraniční politiku a armádu, posílit Višegrád, tedy jasné kroky člověka hájícího české nikoliv USA a nikoliv Ruské zájmy a je to právě EU kdo na sankce proti Rusku dojede nejvíce), hájili vstup do NATO bez referenda. Ostatně Klaus se snažil podrazit Zemana už v prezidentské volbě, když se s ním nechal mediálně pospojovat a pak plácnul amnestii, i když ji mohl klidně plácnout až po prezidentské volbě (ještě na ní měl měsíc čas). Byl to taky Klaus, kdo tu celá léta intrikoval ve prospěch ODS, SZ, TOP09, VV a dalších..včetně vlády proradarové. Takže je zřejmé za koho Klaus doopravdy kope, ne naoko, ale když se láme chleba. Prostě CIA to má u nás pokryté celé, zdá se, že jediný kdo ji vadí, je opravdu a jen pan Zeman. A vadil už poprvé, když jej ČSSD sejmula. Ne náhodou si Gross koupil byt v USA a další podrazáci nápodobně.

 

Děkuji, pane Zemane, vydržte proti té hordě pokrytců, zmanipulovaných ovcí a mafiánů.


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-12-05 14:08

JO - paráda .... dezinformace vždycky byly silnou stránkou bolševika, je nutno proti nim stavět důkazy a vše uvádět na pravou míru. Společný postup různých proudů je taktéž na místě. SNAD TO DOPADNE !!!

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-12-05 14:14

Z Hradu nám zapomněli napsat ještě něco o bílém mercedesu, jak nám to před lety sdělovali komunisti, estébáci a kágébáci. Vladimir Urban
Jarda

#16 Re:

2014-12-05 14:22

#13: -  

 Váš příspěvek je hezká ukázka  normalizační rétoriky a odhaduji, že jste obdivovatel té doby (možná i aktivní účastník). Nezužoval bych sympatizanty akce za odstoupení Zemana jen na klausovce, to by bylo málo a nvíc by toto označení asi většinu urazilo. Ve svém okolí eviduji naprostou většinu občanů, kteří tuto akci podporují. Jsem tomu rád. Ani já jsem Zemana nevoli, byl jsem však ochoten ho snášet, tak to v demokracii zkrátka chodí. Ale to, co v minulých měsících předvedl je na tak vysoko postaveného státníka prostě neúnosné. A to nemám na mysli jeho vyjadřování, to v našich politických kruzích je a asi ještě dlouho bude téměř standard ale jeho politická vyjádření. Podepsal jsem petici a jak jde čas, vůbec toho nelituji, naopak.

 


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re:

2014-12-05 14:26

#16: Jarda - Re:  

 nauč se číst, pak chápat, pak nikomu (např. mě) nebudeš podsouvat, co (jsem) nikdy nenapsal, např. to, že všichni odpůrci Zemana jsou podle mě klausovci.. jsi klasická ukázka produktu bolševického školství a médií (které tu máme dodnes), neschopen vlastní úvahy, neschopen zpracovat informace, ale o to horlivější odkývávač předsunutého...

zýv

#18 Re:

2014-12-05 14:28

#15: -  

 to sis zase popletl, zdroj informací jsou dokonce i zde uvedeny a málokdy jde o hrad.. no nic, tak to zase zkus s užitečným zapojením se do diskuze příště..


Nepřihlášený uživatel

#19

2014-12-05 14:38

Když vrah Havel opouštěl svůj úřad, chtěl jako svoji nástupkyni americkou ministryni zahraničí (tu která privatizovala v kosovu za pomocí bombardování, které Havel označil za humanitární, protože prý na něm nikdo nemá žádný ekonomický zájem, ale jde jen o pomoc utiskovaným ne cikánům ale albáncům). Není třeba žádné foto adresy bedničky, toto jako důkaz o tom, pro koho většina havlovců dělá stačí, a je to černé na bílém. Většina odpůrců Zemana je havlovými-schwarzenbergovými přiznivci. Jsou to lidé, pro které je demokracie omyl. Nejraději by sloužili na dvoře u nebo v řitním otvoru svého páníčka. Havel chtěl z ČR kolonii USA. To jsou tvrdá fakta.

vláďalenin

#20 Re:

2014-12-05 14:58

#13: -  

 Slušný blábol, vypadá to tak na 3 promile alkoholu v krvi pisatele. Klaus, který pomáhal dostrkat na hrad opilce Ovara I. bude asi agent KGB i CIA. "Evidentně si platíte i své odpůrce, aby vás napadaly", tvrdé y, ale fuj chlape, nejsi náhodou také placený odpůrce?


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re:

2014-12-05 15:08

#20: vláďalenin - Re:  

 Když nevíš kam patří tečka a kam čárka, tak raději nikoho neopravuj s i/y. A nepiš sem ožralej.

Jarda

#22 Re:

2014-12-05 15:10

#19: -  

 Blábol, naprostý blábol, ach jo....

Návrh

#23 Slušnost a buranství

2014-12-05 15:17

Když už je ta řeč o slušnosti a buranství, žádám odstoupení z veřejného života všech desítek, stovek, možná tisíců pseudoosobností, které nás přesvědčovali o tom, jaký je Karel noblesní pán, když jak víme podporoval premiéra Topolánka, který ukazoval stopořený penis na návštěvě v italské vile, kde se zneužívali i nezletilé dívky a dle odposlechu "děly se prasárny, jaké si nedovedeš ani představit" a sám, prase, podvádí svoji ženu s lacinou štětinkou z 4-té cenové..

 

Pak, až vyřešíme tuhle nehoráznou knížecí ostudu, se samozřejmě můžeme pobavit i o panu Zemanovi a třeba o tom, jestli v pondělí neměl nakřivo kravatu nebo něco podobného.

 

Tedy pokud nejsme placení provokatéři nebo prostě jen tupci.

chachacha
Nepřihlášený uživatel

#24 dobře se nasměju

2014-12-05 15:29

aaž někoho z vás organizátorů nechá CIA odstřelit, aby dokázala jakej je ten Zeman všivák, to jsou totiž přesně jejich metody (viz. odstřelovači na ukrajině na majdanu) a určitě se něčeho podobného dočkáme, tak se moc na vaše zakvičení těším, prasata podplacená - pěšáci ubozí.. nejste nic než nuly

 


Nepřihlášený uživatel

#25

2014-12-05 15:40

Vase prohlaseni jsem si precetla a moc vam za nej dekuji. Velice si vazim vaseho postoje a akci!