PETICE PROTI ELEKTRONICKÉ EVIDENCI TRŽEB A ŠIKANĚ ŽIVNOSTNÍKŮ


Nepřihlášený uživatel

#26 Re:

2016-03-27 15:42

#7: -  

 EET bude, už je to schválené, běž tedy ukončit živnost. Proti EET řvou pouze nepoctivci, slušnému podnikateli EET nevadí a nijak mu EET neuškodí a mimochodem, také podnikám a se zavedením EET souhlasím. Panu Babišovi držím palce a za EET děkuji, bylo už na čase s nepoctivci něco udělat, nepoctivci vyhrožují že ukončí podnikání a to je dobře, trh se trochu pročistí.


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2016-04-08 15:45

#16: -  

 Petici není potřeba šířít, proti EET jsou jen nepoctivci a ty tu nepotřebujeme. Poctivého živnostníka EET zničit nemůže. Vy nepoctivci se zničíte sami, na to nepotřebujete EET a ani pana Babiše.


Nepřihlášený uživatel

#28 Re:

2016-04-08 15:54

#12: -  Raději se na to vykašlete, protože s takovým přístupem že si za pouhých deset minut chcete nadělat dalších 50 minut, je totální nesmysl. Už teď má kupující právo vyžadovat doklad a kdyby to tedy všichni vyžadovali pravidelně, což by Vám také zabralo čas, tak byste skončila už dávno? Znamená to tedy jediné, že účtenky vůbec nevystavujete a až bude platit EET tak je také nebudete vystavovat. Plácáte tedy nesmysly a raději se na podnikání vykašlete. Za 10 minut si nelze vydělat na 50 minut dopředu, to je nesmysl a jestli Vám to takhle funguje, tak pěkně okrádáte a máte zřejmě na Vaše zboží nakoupené v supermarketech horskou přirážku, nevystavujete účty a daně tedy vůbec neplatíte. Hnal bych Vás z té kantýny až za hranice města, EET je totiž nástroj, jak zatočit s takovými jako jste Vy. Proti EET řvou jen nepoctivci, potrefená husa se vždy ozve a Vy jste jednou z nich.

 


Nepřihlášený uživatel

#29 Likvidace malých hospod

2016-07-11 21:06

Asi nestačí,že řetězce typu Kaufland,Tesco,Penny atd.prodávají pivo a jiný sortiment pod cenou! Jak máme vydělávat,když si lidé koupí v krámu pivo za polovičku,než je naše nakupka od pivovaru. Dále musíme platit nesmyslné poplatky Ose,Intergramu a dalším. Ty si taky odsouhlasil stát. Teď ještě pokladny,co nás budou stát! K 1.12. končím soudruzi!! Zajdu si na Úřad práce. Čest.

1x

#30 Re: Likvidace malých hospod

2016-08-02 15:07

#29: - Likvidace malých hospod 

 přes ně a jěště jak vynesli dokonalisti chorvatského vzoru. Jenže Chorvati snížili daně z 20% na 10% po spouštění EET kdež to v Čr je to stejné. Na tom akorát zbohatnou velké ryby, kdy ty malé konkurent zničí

 


Nepřihlášený uživatel

#31

2016-10-12 17:38

Nejprve usekejme velkým zlodějům, což jsou politici ruce a pak teprve zavádějme dotykové, ruce svazující a provoz zdržující nesmysly jménem EET

Nepřihlášený uživatel

#32

2016-10-12 20:06

Jsem ráda že někdo toto založil jsem servírka už dvacet let a zřejmě budu muset díky panu Babisovi ukončit toto zaměstnání sice nevím jak si budu zvykat na jiné. Jeto vše buzerace a akorát pan Babiš si přijde na hezké penízky aby mohl dávat zřejmě cikanum aby měli zaco žít. Prostě jeto buzerace.
nana

#33 Re: Re:

2016-10-18 09:18

#8: - Re:  

 Evidentně jste nic nepochopil, jako každej, kdo dává Burešovi podporující hlasy. Pěkně jste nám Vy a Vám podobní tady zavařili. Vaše neinformovanost je do nebe volající. A to Vám už při té svojí kampani, jak oblnout Čechy, Bureš už neřekl, že každej musí za povinnej "pronájem" softwaru platit cca 500- Kč.měsíčně a to firmě, kterou vlastní jeho bratříček a v které je zaháčkovaná matka jeho dětí a jeho syn?? Víte to? ? Máte vůbec představu, kolik to je peněz??LIdi by měli číst, než mu skočí na ty jeho populistický kecy a polopravdy a koblihy. Ten nedělá nikdy nic jen tak a pro lidi... ze všeho jen sobě. Účelem jeho EET je likvidace konkurence pro všechny ty jeho firmy.. Jak je možné, že ministr financí vlastní modřanskou polikliniku? !Přijde Vám to všechno v pořádku? No, tak to se v té jeho poliklinice nechte vyšetřit. Pěkně jste nám tu teď zavařili!!! Na Slovensku by ho zavřeli a u nás dělá ministra fifnancí a vám všem se tlemí.....

Z éí vaší hlouposti a nechopnosti se orintovat v tématech, vzniká tolik špatnýho, že měli byste se stydět!!Vy si v k lidu jdete marodit, jdou Vám peníze; chcete dovolenou, tak si jí vezmete; v práci Vám platí sociálku a zdravotní, dostanete důchod.... Víte ale, jak to má narozdíl od vás všech, co osočujete tahle podnikatele z okrádání, třeba takový vesnický hospodský? Vy ani netušíte, jak to maji ty hospodský a podnikatelé leckde těžké...Já se nedívím, že Babiš vyhrává, když je mezi náma tolik lidí, co nemají mozek, ale jen hubu na koblihy...měla byste se stydět za tyhle Vaše myšlenky!!! Že Vás pusa nebolí... Skákat Babišovi na ty jeho polopravdy je Vaše osobní ostuda..

Jedinými, kdo v Chorvatsku na zavedení EET obrovsky zbohatl, a kdo si významně posílil své impérium, bylo několik málo osob a především jeden člověk – oligarcha Ivica Todorič a jeho společnost AGROKOR.

A ten jeho udavačský web? Stále v duchu svách estébaáckých praktik... Snad ty boží mlýny domelou!

 

nana

#34 Re: Re:

2016-10-18 09:20

#27: - Re:  

 

Evidentně jste nic nepochopil, jako každej, kdo dává Burešovi podporující hlasy. Pěkně jste nám Vy a Vám podobní tady zavařili. Vaše neinformovanost je do nebe volající. A to Vám už při té svojí kampani, jak oblnout Čechy, Bureš už neřekl, že každej musí za povinnej "pronájem" softwaru platit cca 500- Kč.měsíčně a to firmě, kterou vlastní jeho bratříček a v které je zaháčkovaná matka jeho dětí a jeho syn?? Víte to? ? Máte vůbec představu, kolik to je peněz??LIdi by měli číst, než mu skočí na ty jeho populistický kecy a polopravdy a koblihy. Ten nedělá nikdy nic jen tak a pro lidi... ze všeho jen sobě. Účelem jeho EET je likvidace konkurence pro všechny ty jeho firmy.. Jak je možné, že ministr financí vlastní modřanskou polikliniku? !Přijde Vám to všechno v pořádku? No, tak to se v té jeho poliklinice nechte vyšetřit. Pěkně jste nám tu teď zavařili!!! Na Slovensku by ho zavřeli a u nás dělá ministra fifnancí a vám všem se tlemí.....

Z té vaší hlouposti a nechopnosti se orintovat v tématech, vzniká tolik špatnýho, že měli byste se stydět!!Vy si v k lidu jdete marodit, jdou Vám peníze; chcete dovolenou, tak si jí vezmete; v práci Vám platí sociálku a zdravotní, dostanete důchod.... Víte ale, jak to má narozdíl od vás všech, co osočujete tahle podnikatele z okrádání, třeba takový vesnický hospodský? Vy ani netušíte, jak to maji ty hospodský a podnikatelé leckde těžké...Já se nedívím, že Babiš vyhrává, když je mezi náma tolik lidí, co nemají mozek, ale jen hubu na koblihy...měla byste se stydět za tyhle Vaše myšlenky!!! Že Vás pusa nebolí... Skákat Babišovi na ty jeho polopravdy je Vaše osobní ostuda..

Jedinými, kdo v Chorvatsku na zavedení EET obrovsky zbohatl, a kdo si významně posílil své impérium, bylo několik málo osob a především jeden člověk – oligarcha Ivica Todorič a jeho společnost AGROKOR.

A ten jeho udavačský web? Stále v duchu svách estébaáckých praktik... Snad ty boží mlýny domelou!

Tyhle Vaše hlopé myšlenyk, co jste vypustil-a do světa, přesně dpovídají o Burešovo fanklubu... Otřesné!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#35

2016-10-19 11:31

jsem živnostník, daně přiznávám poctivě, dokonce kvůli hypotéce jsem záměrně likvidovala výdajové doklady a navýšila si tak příjmy, tudíž jsem odvedla na dani více, než bylo třeba...přesto ale nesouhlasím s nutností e-pokladen tak, jak jsou nyní předkládány..např. v práci nemám internet a nevidím důvod, proč by mi měl stát přikazovat být v práci on-line, pokud mi nebude na internet přispívat či to nějak paušálně odečítat z daní-totéž s nákupem pokladen...trvá-li na tom stát, ať pak uzákoní také to, že se hodnota pokladen z daně odečte-když už na tom vydělá tolik milionů, kolik si spočítali, jistě by nebyl problém těch pár tisíc každému podnikateli nechat...a taky by nebylo od věci se zamyslet nad matkami živnostnicemi, že by po dobu rodičovské mohl stát hradit sociální a zdravotní stejně jako ostatním... jelikož v den, kdy mi přijde rodičovská, zaplatím nutné náklady na držení studia-přestože nejsem schopna pracovat jako dříve, nemůžu si kvůli počátečním nákladům dovolit prostory pustit a budovat to pak znovu-a na socce a zdravce mi už téměř rok narůstá dluh, jelikož prostě nemám, z čeho to zaplatit-stát zřejmě předpokládá, že každá OSVČ maminka si dovydělá,co potřebuje,což někdy nelze...
Buzik

#36 Re: Re:

2016-10-19 13:46

#8: - Re:  

 Je to likvidace malých živnosteníků.


Nepřihlášený uživatel

#37

2016-10-20 17:38

Málo se píše o spoustě úředníků, kteřý budou případne hlášení zpracovávát

Nepřihlášený uživatel

#38

2016-10-20 21:13

Dobrý den,můj tatínek je v malé hospudce jako živnostník hospodský na vesničce která má 350 obyvatel.Je rád ze místní přijdou na pivko a pokec.Teď tímto bude muset zavřít protože pokladny jsou rujnujici.A nejsou takové tržby,aby to utáhl. Zde je bez kuchyně, takže díky úřadům přijde nejspíše o živnost a bude muset ukončit provoz této malé hospůdky.

Nepřihlášený uživatel

#39 Re: Re:

2016-10-23 14:48

#8: - Re:  

 Ano daně musí platit všichni bez vyjímek.... Jedinnou vyjímkou muže být jedině Babiš a všechny jeho firmy z holdingu Agrofert !!! Ty samozřejmě žádné daně platit nemusí a taky neplatí... a čím víc nezaplatí daně, tak o to větší mají nárok na čerpání dotací a hned dvakrát.. od státu a ještě od UE.... Jak by to u Babiše asi chodilo, tohe je teď realita.... !!! JEDNODUŠE !!! Babiš vypíše mnohamiliardivý státní tendr.... přihlásí se jedna Babišovo firma.... Babiš vybere Babišovo firmu.... Babišovo firma tendr vyhraje.... Babišovo firma na to požádá o státní dotaci.... Babiš, té firmě dotaci přidělí a dále jí přidělí i podporu na zaměstnanost... Babišovo firma požádá o odpuštění daně z příjmu... Ministr Babiš daně odpustí... Babišovo finanční úřad ČR, vše zkontroluje a je vše překvapivě v pořádku !!! TAK CO CHCETE DEBILOVÉ, CO TOHLE VOLÍ A TÍM PODPORUJÍ ?! jEN ZA ROK 2015 SI BABIŠ ODPUSTIL SVÝM FIRMÁM 1 MILIARDU A 497 MILIONŮ KORUN DANĚ Z PŘÍJMU A K TOMU NA TO VYČERPAL 3,6 MILIARDY NA DOTACÍCH !!! Kurva, takhle bych chtěl taky podnikat !!! JEN BRÁT A NEPLATIT ANI KORUNU DANÍ !!!

 


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: EET mě netrápí, přecházím na bezhotovostní platbu

2016-10-23 19:19


Nepřihlášený uživatel

#41

2016-10-23 19:29

Plně souhlasím, proto podepisuji

Nepřihlášený uživatel

#42 Re: Re: pokud držíš Babišovi palce, tak jseš stejnej sráč, jako je on.

2016-10-23 19:31


Nepřihlášený uživatel

#43

2016-10-23 19:34

To jeden rok-reakce na mé postoje toho vola komplet kontrola fu, ta trvá nadále

Nepřihlášený uživatel

#44

2016-10-23 19:40

Konzumace pasantu v restauraci na fakturu? Pane jo! Ty musis byt ale neskutecne chytry clovek...

xyz

#45 Re: Podvodnikatelští daňoví únikáři, jen tak na vás

2016-10-23 20:05

#15: Bič Boží - Podvodnikatelští daňoví únikáři, jen tak na vás 

souhlas, a zacal bych tou STB-backou mrdkou Buresem - zadny dotace, zadny ulevy na danich... a do 1/2 roka je od nej pokoj

btw. ty komunisticka mrdko, komu si myslis, ze ten "klicovej prumysl" patri? zase podnikatelum - bez nich bys zhebnul pod mostem (a uprimne, zadana skoda)


Nepřihlášený uživatel

#46 Re:

2016-10-23 20:14

mám rok a půl do důchodu a po 25ti letech dřiny radši skončím a budu konečně ždímat stát :(
#6: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#47

2016-10-24 05:36

Mám malou hospůdku na vesnici a nejlevnější pokladna je za 9800.To Ať se nikdo nezlobí,ale na to nemám,to jednak.A potom ,co propočítám náklady,tak na pivo za 28 Kč mi nikdo chodit nebude.Takže od 1.12.zavírám.Vláda hází jen klacky pod nohy.My malý nic po státu nechceme,taky nám nic nedává,tak proč nás nenechají dýchat???

Nepřihlášený uživatel

#48

2016-10-24 08:41

Schody se vždy zametají od shora dolů a ne naopak jak v případě EET.

Nepřihlášený uživatel

#49

2016-10-25 08:51

je to jen bič na malé podnikatele ,až je zlikvidojí tak bude bohatnout jen Babiš a jeho čapí hnízdo
Petr

#50 petice

2016-10-25 14:07

  1. jsem rád,že bude eet.fandím panu Babišovi ať to prosadí.proti tomu se bouří jen ti,kteří okrádají stát a tím nás všechny.