Petice k iniciativě NECHCI EET

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice k iniciativě NECHCI EET


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-05-30 14:33

Zásadně s touto peticí souhlasím,nemůžeme nikomu dovolit,aby nás,občany,fízloval. pravda pořádek musí být,ALE VŠUDE!!!!
Petr Suda
Autor této petice

#2 Re:

2015-05-30 15:26

#1: -  

 Ano, ale k tomu má již stát mechanismy. EET je v tomto případě zbytečné. Zavádění EET má cíl ale jiný, než nastolovat pořádek.


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-05-30 17:11

Je nutné,aby se připojilo co nejvíce lidí...Nebudu podporovat plné kapsy těch,co budou pokladny prodávat, servisovat ,/barva,pásky atd./, opravovat... /vydrží tak den po záruce...Znám to...Pokud jsem měla velké tržby, sama jsem chtěla pokladnu mít...kvůli svému přehledu...Při nízkých /nebo dokonce jen při občasných tržbách - trhy , sezóina apod./ je pokladna zbytečná zátěž...

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-05-31 00:29

Protože se mi nelíbí konání Andreje Babiše....měl by odstoupit

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-05-31 06:44

Klacky pod nohy, buzerace, smirovani, ... uz toho mam dost.

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-05-31 09:44

Nikdy nikdo nezaruci, ze ty data nebudou zneuzita.

Nepřihlášený uživatel

#7

2015-05-31 11:16

Pokud bych nezískal něco ze šedé ekonomiky, tak to můžu hned zabalit. Zaměstnávám 3 osoby a navíc podnikám ve vlastním, tudíž neplatím nájem. I když mám malou hospodu tak náklady mám 65 000.-Kč/mzdy,energie,cestovné různé poplatky-komíníci,hasiči,deratizátoři,plynaři,malíři a pod./ Kolik musím utržit abychom se všichni uživili?

Nepřihlášený uživatel

#8 Souhlas s pokladnami

2015-05-31 11:26

 Souhlasím s pokladnami, data jsou jen záminka v pokračování šedé ekonomiky.

Dodržovat zákony se zkrátka musí a když to nejde po dobrém, vznikají věci jako registrační pokladny.

Kdyby se každý choval slušně, tak nic takového nebude nutné.


Nepřihlášený uživatel

#9

2015-05-31 13:20

Podepisuji.

Nepřihlášený uživatel

#10

2015-05-31 20:34

Mám trafiku a nemyslím si, že bych měl být špatně placeným on-line čipovaným distributorem spotřební daně z tabákových výrobků.
karfik1962

#11

2015-05-31 21:15

Připravuji se na spuštění živnosti, ale už tak mi chybí peníze. Takhle asi provozovnu neotevřu :-(


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Souhlas s pokladnami

2015-06-01 07:13

#8: - Souhlas s pokladnami 

 ANO i židi se dobrovolně naorganizovali k selekci ANO pořádek musí bejt zvláště u likvidace :) 


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2015-06-01 07:14

#7: -  a to ještě neplatí dešté za to že ti prší na provozovnu co :)

 

 


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-06-01 19:04

Jsem živnostník, pracující ve službách, nevidím důvod pro EET, vyjma vymýcení malých živností.

Nepřihlášený uživatel

#15

2015-06-02 05:39

Ano, jde skutečně především o data
xyz

#16 Ano, bude líp

2015-06-03 19:36

 Zavedením EET pro 600 000 živnostníků chce Babiš vybrat 12miliard korun na daních navíc. To jako že v průměru zaplatí každý živnostník napojený na on-line kasu o 20 000 ročně na daních více? Jak vysoké příjmy by musely být zatajeny?  Ten chlap je buď úplný trouba, nebo mazaný křivák.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-08 21:43



Nepřihlášený uživatel

#18

2015-06-11 11:24

Je to slizky had a StBak. Nejhorší vládce od revoluce

Nepřihlášený uživatel

#19

2015-06-11 13:53

Tato aktivita pana mistra Financí Babiše vráží klín do občanské společnost stejně jako to dělali totalitní politici KSČ v ČSSR po roce 1948. Tyto praktiky jsou panu Babišovi alias Burešovi známé a rád je stále praktikuje. Jednu skupinu společnosti dehonestovat, v tomto případě se jedná o nařčení Živnostníků jako celku, že okrádají stát a tím všechny spoluobčany. Na druhé straně 2, skupinu upřednostnit a dát jí výhody nad rámec běžného ohodnocení, zde mluvím o skupině nazývané Státní úředníci, kteří budou mít více volna a další výhody proti ostatním občanům ČR, tedy pokud budou pracovat tak jak agent Bureš potřebuje, a to je na rozkladu občanské společnosti a vytváření strachu mezi občany v ČR. EET je pouze začátek a velmi dobrý prostředek na hromadění informací, které lze zneužít a pan Babiš a jeho spolupracovníci nejsou zárukou, že ke zneužití těchto i jiných informací nedojde. Proto nechci EET a nechci agenta Bureše, a jemu podobná individua, aby řídili náš stát. Vážím si svobody a mám o její zbytky, které nám v ČR zůstaly strach. Vraťme demokracii zpět do naší republiky. Osvoboďme se od Babišů a jím podobní. Rozmetejme tvrzení, že ČR je země komunistů a proto zde mohou vládnou jen komunisté.

Nepřihlášený uživatel

#20

2015-06-11 15:30

Daně platím poctivě a uráží mě represivní přístup státu. Stát má být postaven na důvěře ve společný projekt. Fízlování a represe důvěru ve stát a tedy ochotu platit daně jen oslabí.

Nepřihlášený uživatel

#21

2015-06-14 12:59

Je to naprostý nesmysl.Bude to stát víc peněz než to,co si Babiš myslí,že MU vrátí.
Milan

#22

2015-06-19 20:11

Petice nestačí,živnostníci jsou jediná skupina,kterou si berou všichni do úst,nikdo se jich nezastane,nemají čas se nějak sdružovat,musí totiž makat od rána do večera,odboráři,kteří v životě nedělali diktují jaké daně mají platit živnostníci ,tady už jde o naši svobodu ve všech směrech.Je třeba se spojit a tvrdě hájit naše zájmy a to je svoboda podnikání bez dotací a buzerace,tak ale Babiš podnikat neumí,kde nemá dotace je v mínusu,je třeba vykopat agrofert a odboráře z politiky jsou to škůdci.

sony

#23

2015-08-06 12:16

Stále nás chtějí mít pod kontrolou,ale kdo kontrojule naše správce,kteří si pletou správu s vlastnictvím?


Nepřihlášený uživatel

#24

2015-10-07 22:42

je potřeba nejdříve změnit povinnost platby DPH podle obratů. a zamyslet se nad tím, kolik stát za živnostníky utrácí - nic. Povinnost platit DPH by měla být podle zisku, ničí to malé živnostníky. .

Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Souhlas s pokladnami

2015-10-07 22:53

#8: - Souhlas s pokladnami 

 kdyby nebyly rodinné nenahlášené zabíječky a nezdaněné maso, kdyby jste dostal dar k vánocům a nezdanil ho, kdyby jste nekoupil nic jinde než v obchodě, kdyby nebyly ryby v rybníku, tak by byly v pr. Deset let podnikám, neberu žádné přídavky na nic, ani na děti ani na dovolenou.  Zaměstnávala jsem i lidi, ale už toho mám dost. Nedivím se, že lidé nechtějí pracovat a nechají se živit úřady, protože v této zemi, čím víc pracuješ, tím víc platíš, máš samé kontroly a stále tě napadají, že platíš málo. Stále je v nás ten pocit, že je špatně, když se má někdo lépe než ostatní, to že dělá 7 dní v týdnu, zainvestoval hodně peněz, splácel poctivě půjčky - to se v Čechách neodpoští