Utýraný jezdecký kůň na Českolipsku


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Re: Re:

2015-06-11 07:28

#95: Losos - Re: Re:  

 Ano, vím, ale přesto tato petice se všemi náležitostmi bude doručena soudu, je to snaha dát najevo nespokojenost s tím, co se děje.  Cituji:

Petice na internetu

V současné době se petiční akce začínají čím dál častěji objevovat i na internetu.

Internetová prezentace může napomoci propagaci petice a tedy získání většího počtu signatářů, podpisy získané přes internet však mají pouze symbolickou platnost, neboť zákon zatím možnost podpisu petice přes internet nezná.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#102

2015-06-11 08:04

Nechápu chování toho kluka, to co udělal on tomu koni bych mu udělala přesně stejně ať ví jak se to zvíře v tu chvíli citilo, to přece není normální, chtěli jen na 3 roky do vězení? tak málo? doživotí za to.

Nepřihlášený uživatel

#103

2015-06-11 08:44

Přesně jak píší ostatní, udělat mu to samé, co udělal nebohému zvířeti!!! Takovej člověk - jestli se tomu dá říct, nemá v naší společnosti co dělat. Včera v krimi zprávách ukazovali jeho ksicht, primitivní člověk!!! Kdo nemá rád zvířata a ubližuje jim, kdykoliv se může stát, že  to samé udělá lidem... jak zde bylo zmíněno - oko za oko, zub za zub!!


Nepřihlášený uživatel

#104

2015-06-11 09:12

Pozor na sadismus ke zvířatům-je nebezpečný i pro lidi,že se pohybuje ten člověk na svobodě s takovými sklony je alarmující!!!!!!!!!Když mu to projde,bude mít zábrany ve špatný den umučit člověka?

Nepřihlášený uživatel

#105

2015-06-11 09:18

Netvor, ktorý takto sadisticky týra zvieratá, dokáže týrať, ubližovať a možno aj zabiť človeka. Je nebezpečný a treba ho odsúdiť.

Nepřihlášený uživatel

#106 Nejtvrdší trest

2015-06-11 10:16

Potrestat stejným způsobem, jako by takto týral a usmrtil člověka! Jana Škodová


Nepřihlášený uživatel

#107

2015-06-11 10:48

Tento člověk , vědomě a plánovaně konal násilí a to dost krutým a ponižujícím způsobem . Je nedůležité, že násilí páchal na zvířeti a ne na člověku, protože to bylo násilí a pokud se tento muž pustí z vězení , lze očekávat , že jeho agrese, chtíče a potřeby , přenese na člověka. Zásadně nesouhlasím, aby tento muž pobýval ve stejné zemi jako moje děti. Cítím odpovědnost svoje děti chránit a žádám stát , aby tak učinil, protože on jediný má právní možnost a povinnost , chránit . Jsem připravená dovolat se svého práva .

Nepřihlášený uživatel

#108

2015-06-11 11:41

Jiz jsem napsala koment ze by mel ten dement byt tezce potrestan!!Je to uchylka,je nemocny,jednou to proslo,soudce je taky dement nebo uchyl!!Takove lidi vychovava nase zvracena spolecnost??To jsme na tom velice spatne s vnitrni moralkou,....vic takovych debilnich agresoru tak to muzeme zabalit....kdyz uz ani paragrafy nefunguji a kazdej si muze zabijet,tyrat,znasilnovat!!!

Nepřihlášený uživatel

#109

2015-06-11 12:04

Toho hajzla před soud a do vězení a ne na 3 roky ale min na 30 let bez možnosti odvolání. Vůbec nechápu jak toto individum může chodit ještě svobodně mezi lidma, kdyby to nebylo trestný a člověk se nemusel snížit na jeho úroveň tak by ho zabil sám.

 

gab.

#110

2015-06-11 12:54

lidský amorální odpad, absolutně bez citu. zaslouží ten nejpřísnější trest

 


Nepřihlášený uživatel

#111

2015-06-11 13:47

Jakékoliv fyzické nebo psychické týrání zvířat
se neslučuje s jednáním duševně zdravého člověka.
Marta

#112 Z tohoto pripadu je me opravdu zle.

2015-06-11 13:47

Nejhorsi a nejhnusnejsi pripad tyrani kone.Vymluva toho perverta ze ten den mel spatny den je jeste horsi.Doufam ze soud ukaze ,ze v cesku vladne spravedlnost a ze nebude tolerovat lidske bestie. Ta lidska zruda by zaslouzil stejny trest jako on provedl na tom ubohem zvireti.Prosim sveho Boha o spravedlnost.


Nepřihlášený uživatel

#113 Re: Kde je spravedlnost ? ? ?

2015-06-11 13:52

#109: -  

 Souhlas. Kun citi stejnou bolest jako clovek. Zajimave je ze justici to nejak nezajima.


Nepřihlášený uživatel

#114

2015-06-11 14:29

jabych dala takovym lidem vetsi trest nez 3 roky.c.v dnesni dobe se niceho nikdo neboji. na vojnu s nimi aspon na 5let.jenom se flakaji a roupama nevedi co kde vyvest.vlad.botkova

Nepřihlášený uživatel

#115 Nedava to proste smysl,ten nezajem justice.

2015-06-11 14:38

Zajimalo by me jestli nepatril mezi  SATANISTY. V cechach je najdete i mezi soudci, tak jako komunisty.

Ludka Zdeněk

#116 Trest co možno nejvyšší.

2015-06-11 15:12

Kůň se nemůže bránit,ten čeká od lidí lásku, porozumění a ochranu.Takový zhovadilec nepatří do lidské společnosti i když nemám třeba rád zvířata tak se nechovám jako hovado. Což není můj případ.Proto bych přál tomu "hrdinovi" aby chodil než li ho odsoudí kanálami a pokud ho někdo uvidí osamotě tak si s nim pěkně od srdce popovídat.


Nepřihlášený uživatel

#117 týrání

2015-06-11 17:25

Já být asi majitelem toho koně,najal bych si nějaké bouchače aby ho zmlátili tak,že by ho vlastní matka nepoznala.Takový zmrd nemá absolutně mezi lidma co dělat.Teď to byl kůň,já myslím,že za pár let napadne člověka.Špatně se na něho podívá a bude to.Tohle individum opravdu mezi lidma nemá co dělat.

Mstitel

#118

2015-06-11 17:35

Teď jsem ho viděl v TV, to je od přírody debil! Co s takovou zrůdou? Za mě utratit stejně jako zabil toho chudáka koně...ZMETEK!!!

jiri

#119 Re:

2015-06-11 17:58

#1: -  

 Už je na čase zavést tábory nucených prací pro takové vyvrhely

 


Nepřihlášený uživatel

#120

2015-06-11 18:44

Myslim te by se panove zakonodarci meli zamyslet na udelova i vyyse trestu pro takto vysinute lidi-od zvirat maji jen maly krucek k tryzneni a usmrcovani lidi'ale to je bohuzel na teplych mistech netrapi ze!!??

Nepřihlášený uživatel

#121

2015-06-11 19:25

Pachatele jsem viděla v televizi,, a musím napsat,, že IQ toho nebohého koníka bylo jistě vyšší,,, měli by ho zavřít a zahodit klíč,, než naporcuje jiné zvíře či člověka,,,,,,

Nepřihlášený uživatel

#122

2015-06-11 19:42

Jsem za nejvyšší trestní sazbu pachateli tohoto skutku, týral a zvíře utýral k smrti, je to trestný čin, tak ať sedí!!!

Nepřihlášený uživatel

#123

2015-06-11 21:34

Pokud nekdo muze zpusobit takovou utrpu nevinemu zvireti tak by nemel vubec byt na svobode!!! Cim delsi trest tim lepe!! Nikdo nemuze zarucit ze takovej zmetek priste neudela neco podobneho jinemu zvireti a nedej boze nejakemu diteti!! Nelze pomyslet! Vezeni nebo ustav a na hodne dlouho!!!!

Nepřihlášený uživatel

#124 Pervert zustane pervertem.

2015-06-11 21:48

Je to castecny idiot ale je to take mazany idiot. Soudce ho pravdepodobne da klecet na hodinu do kouta  a pusti ho a priste si da ten idiot vetsi pozor.Ale to jiz muze zavrazdit male dite.


Nepřihlášený uživatel

#125

2015-06-11 22:30

Z hlediska vyššího principu mravního činy páchané na bezbranných se musí trestat co nejpřísněji, jak jen je to možné. Takové lidské zrůdy nemají v civilizované společnosti co dělat.