Utýraný jezdecký kůň na Českolipsku


Nepřihlášený uživatel

#151

2015-06-12 15:49

Takový vyšinutý mladík by měl alespoň z části zažít to, co chudák kůň...Už by konečně mělo platit - oko za oko, zub za zub...

Nepřihlášený uživatel

#152

2015-06-12 17:46

Prostě a jasně zavřít ho až zčerná chudák zvíře které se nemůže bránit hnus tohleto ....Nikdo z nás nemá právo nikoho týrat !!!!

Nepřihlášený uživatel

#153

2015-06-12 19:12

Nemusím byť psychológ, aby som takýchto denne stretol desiatky.Tá váha nenávisti, ktorú na sebe tí sociopati nosia, sa zviditeľní na ich tvári a reči.Sú to ľudia neschopný nadviazať kontakt.Spolužiaka som mal takého, poľovník, takže ešte mal k tomu povolenie, aby mohol zabíjať zvieratá a robil to s radosťou! Trest za vraždu zvieraťa, by mal byť taký istý, ako za vraždu človeka, lebo keď vyjde z basy, potom môžu nasledovať deti, ktoré pôjdu domov zo školy.Už bude neskoro na ospravedlnenie sa rodičom za zlyhanie a zlé zákony.Musia byť pod celoživotným dozorom, zbaviť svojprávnosti.Nikto to nepochopí, kto nechová zviera 5-6 rokov, každé ráno sa zobudíte a je stále pri vás.Vnímate ho ako člena rodiny, a niekto ho zabije, pre svoje vlastné potešenie, vychutnáva si tú bezbrannosť, to je najvyšší stupeň, ihneď si zaslúži bez akéhokoľvek vyšetrovania zbavenie svojprávnosti.Nevie sa vyjadrovať, je zaostalý a nevie či je mu ľúto.Bolo mu to ľúto aj keď ho týral ? Nie, čo cítil ? Cítil radosť a veľkú chuť to spraviť znovu.Vidieť, že je chorý, pre spoločnosť nebezpečný, pre čo tu tolerujeme takýchto ľudí, prísnejšie kritéria a tresty, deti musia byť povinne už v škole pod dozorom psychiatra, už tam to je vidieť a nemusí byť človek génius.Často sú to práve šikanované deti, z ktorých vyrastú takéto indivíduá.

Nepřihlášený uživatel

#154

2015-06-12 19:45

Takoví zlo dělá jen zoufalí člověk , nesnáším žádnou tyranii vubec na zvířatech a dětech . Měl by se obnovit trest smrti

Nepřihlášený uživatel

#155

2015-06-12 19:54

takový člověk patří trvale do ústavní péče,koho zabije nebo utýrá příště ??Možná by nebylo od věci navštívit ho v hojném počtu .
B.J.

#156 HANG HIM HIGH. He is horse thief.

2015-06-12 20:20

https://en.wikipedia.org/wiki/Horse_theft#/media/File:

Oregon L.P.  1900 USA. V te dobe se v americe vedelo jak jednat s beznym zlodejem koni. Dovedete si predstavit jak by ten phttps://www.youtube.com/watch?v=0gscut1p4kY

pervert skoncil po tom co provadel s tim konem. Americane a Anglicane kone miluji.


Nepřihlášený uživatel

#157

2015-06-12 20:48

Nemám slov....je to hrůzný čin lidské bestie na krásném a ušlechtilém zvířeti. :-( nemilosrdně a přísně trestat !!!

Nepřihlášený uživatel

#158 ***

2015-06-12 21:13

 Teda vy jste na toho chlapce zlí, vždyť i takovej hajzl, zloděj,násilník,vrah atd. má svá lidská práva......HO*NO!HO*NO! A HO*NO!!!.... Kriminál: drsné zacházeni -cleba a voda-v okovech galeje. Tak takhle by si měli vězni odpikávát trest. Ne kvůli zadostiučinění či z pomstychtivosti, ale kvůli tomu že jen tvrdé tresty mají napravný účinek. Dneska kriminál není kriminál, ale internátní ubytovna bez vycházek ..je tam o ně moc hezky postaráno - nemakaj, v  suchu a teplu, nakrmí je, ošatí je +kultůrní a sportovní vyžití- jo a s rodinou se můžou vidět několikrát do měsíce___ není proč se bát kriminálu.

 


Nepřihlášený uživatel

#159

2015-06-12 22:28

tohle by se už melo potrestat je to sadista ten člověk s cíleným promyšlenym úmyslem to už neni normalni co se děje ....mam sama kone a je to zviře opravdu ušlechtily a úžasný ...a takhle trpet je strašný ....nejvic me štve že se s temahle hajzlama tady v tom state nic nedělá smete se to zas a žádný potrestání :(
Kiki

#160 Neuveritelne

2015-06-12 22:49

Co to je za dusevne choreho kretena???!!! Kdyz muze neco takovy ho udelat zvireti, tak se priste nebude ostychat ublizit lidem!  Jak se CR porad opici po USA, tak by si taky mohli vzit priklad z nedavne upravy zakona v US a stanovit tyrani zvirat jako zlocin a ne jen prestupek! !! Doufam, ze si ho hosi ve vezenske cele podaji! !!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#161 Ja uz to nikdy neudelem...cha cha cha..

2015-06-12 23:36

Cetl jsem ze ten parchant muze dostat max 3 roky. To znamena ze se jeste neco v kriminale priuci a vyjde veden jako opravdu vyskolene monstrum. Pak se o nem zase neco dovime a soud prohlasi ze ho nemeli poustet ,ze to byla chyba zatimco nejaci rodice si budou rvat vlasy,


Nepřihlášený uživatel

#162

2015-06-13 00:13

Já jsem zhnusena tím co se děje....je toho stále víc a mně to hrozně bolí, je třeba už konečmě něco podniknout proti takovým zrůdám!!!!!!!!!!!!! 


Nepřihlášený uživatel

#163

2015-06-13 07:48

Snad ho zavřou na pěkně dlouho tohle normální člověk který má srdce v životě neudělá dnes zvíře pak bude zabíjet děti? Kéž by ucítil alespoň čtvrtinu bolesti co ten chudák kůň jsem znechucena tím co dnes lidi dokážou a jak se dokážou chovat k ostatním
marekz

#164

2015-06-13 09:21

buď do basy nebo doživotní detence protože tenhle čin není jeho posledním...a to státní zástupce myslím že dobře ví!!!

jinak za tohle bych osobně dával trest smrti!!!

Klabosil.

#165 Vzdyt to byl jenom kun.

2015-06-13 11:39

Kdyby zabil soudce, panecku to by to jelo. Co chcete jeste vedet? Jooo, je me z toho pripadu i z cele ceske justice na zvraceni.


Nepřihlášený uživatel

#166

2015-06-13 11:48

Suhlasim,clovek,ktory vie tyrat zviera,je schopny tyrat vsetko zive,cize aj cloveka,je to kriminalnik,patri za mreze,uz bolo na case,aby nam cestnym,zdravym ludom pretiekol pohar trpezlivosti a postavil sa za pravo zvierata,ktore je tyrane ci utyrane clovekom!som za najvyssi mpzny trest pre cloveka!

Nepřihlášený uživatel

#167

2015-06-13 17:19

Ten kdo týrá zvíře je kretén. Zákonodárci kteří nejsou schopni přijmout účinný zákon proti takovým činům , jsou to samí.

Nepřihlášený uživatel

#168 Selhání systému

2015-06-13 17:57

 V 17.století by takový člověk, coby ďáblem posedlý,skončil na hranici.Dnes je bohudík jiná doba,protože by před inkvizičním soudem stanulo kvůli závisti a zlobě nepřejících a po cizím majetku prahnoucích lidí i hodně nevinných.Je  jiná doba,ale benevolence vůči lidem,kteří nemají žádnou úctu k životu,byť jde "jen o zvíře"je špatná a nebezpečná.Neplatí snad  občané dost vysoké daně,aby bylo dost prostředků na eliminaci asociálních jedinců?"Páni zákonodárci, kde to vázne?"

jan

#169 Re: Selhání systému

2015-06-13 18:23

#168: - Selhání systému 

Nejde o toho mladika ale o jeho cin. Muze ale nemusi byt retardovany na tolik, aby nevedel co dela.Asi v tom citil poteseni kdyz tyral toho kone. Pokavad neceho lituje tak je jenom, to ze se o nem vi. Jeho odpovedi jsou na urovni odpovedi, petileteho ditete. Muze soudce zarucit ze neudela jeste neco horsiho po tom, kdyz nad nim vynese milosrdny rozsudek?


Nepřihlášený uživatel

#170

2015-06-13 18:27

Kdyz jsem si precetla titulek k clanku, udelalo se mi spatne a nemela jsem silu si ani cely clanek docist. Vecer jsem nemohla ani usnout a dva dny jsem na to musela s hruzou nepretrzite myslet. Je naprosto silene, ceho jsou nekteri lide schopni. Chtela jsem puvodne napsat "nekteri z nas", ale to se mi v teto situaci uplne prici. Zvirata citi, vnimaji a maji nervovy system stejne jako my. Jsou vdecna za jakykoli projev lasky a plne ho vraceji zpet. Jsou jako deti. Tohle je totalni zverstvo a melo by byt po zasluze potrestano.

Nepřihlášený uživatel

#171 Re:

2015-06-13 22:35

#1: -  Udělat mu totéž,ne nadrmo se říká ,,jak se do lesa volá-proč dřív sekali zlodějům ruce???

 


Nepřihlášený uživatel

#172

2015-06-14 06:34

Dobrý den,
chtěla jsem zaplatit prodloužení petice, ale nevšimla jsem si, že
si nejspíš budu muset vytvořit účet na PAY PAL, což nechci...napište prosím, jestli je jiná možnost platby...

Nepřihlášený uživatel

#173

2015-06-14 06:40

?! 5tis.lidí ví a podepíše a 4 chytráci tu melou nesmysly co to je za petici a že je špatně napsaná?!Co se do toho serete pokud nechcete pomoci neřešte ..jde tu především o potrestání viníka a lidí co ho pustili..každý normální člověk ví.. Český národe styd se..Umíte jen kritizovat pomlouvat řešit kraviny a krást....Pokud se vám tady něco nezdá nepodepisujte a rovnou odkráčejte...


Nepřihlášený uživatel

#174

2015-06-14 11:33

To co udělal tomu zvířeti nepochopim... :'( Ale vim že to co udělal on tomu zvířeti měl by to zažít taky!!!

Nepřihlášený uživatel

#175

2015-06-14 12:11

Jak může takový člověk žít mezi námi. Zaslouží si co nejvyšší trest,alespoň 10 let + doživotní léčbu. Nemůže to mít v hlavě v pořádku!!! Začal u koně a skončí u dítěte. Tím určitě neskončil...udělá to znovu,pokud se mu nic nestane. Kdyby záleželo na mě tak bych mu udělala to samý,co udělal on tomu chudáčkovi :-( Oko za oko,zub za zub!!!