Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#2401 Re:

2015-09-24 11:45

#2353: -  

 Ano JEDINÁ CESTA!!!NEDAT SE!!!


Nepřihlášený uživatel

#2402 Re:

2015-09-24 11:47

#2379: -  

Ty jsi ekonom, že rozdáváš taková moudra?


Nepřihlášený uživatel

#2403 Re: Re:

2015-09-24 11:48

#2391: - Re:  

 Mám 75 letou maminku. K 70 dostala notebook a tak jsme jí přiblížili k těm správným informacím. Protože jinak měla zprávy pouze z ČT1 nebo ČT24 a to snad nebudu ani komentovat. Radím totéž Nashle


Nepřihlášený uživatel

#2404

2015-09-24 11:52

Slizkej zmrd SOBOTKA.

Z huby si dělá prdel! Takového politika, zrádce národa vykopat ven z  republiky!

 

Sobotka:

ČR nadále odmítá kvóty, přerozdělování může skončit blamáží

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) zopakoval odmítavý postoj ČR vůči uprchlickým kvótám. ČR i nadále prosazuje řešení příčin migrační krize a chce, aby se EU dohodla na návratové politice pro ekonomické uprchlíky. Premiér to řekl v úterý před odletem ministra Milana Chovance (ČSSD) na jednání šéfů vnitra EU kvůli migrační krizi. Sobotka bude v Bruselu jednat ve středu.


 
 

Premiér Bohuslav Sobotka a ministr vnitra Milan Chovanec

FOTO: Petr Horník, Právo

úterý 22. září 2015, 11:41 - Praha
(Aktualizováno: úterý 22. září 2015, 12:21 )

„Potvrzuji, že ministr vnitra i já jednoznačně odmítneme snahu zavádět trvalý mechanismus pro přerozdělování uprchlíků a povinné kvóty,“ zdůraznil Sobotka s tím, že i kdyby došlo ke snaze k přehlasování zemí odmítající kvóty, systém reálně nezačne fungovat a může to skončit velkou blamáží. „Nejsou nástroje, jak udržet uprchlíky v zemích, kde nechtějí být,“ dodal premiér.

Odmítání kvót je podle šéfa kabinetu trvalou součástí pozice ČR, pro zahraniční partnery to tedy není překvapení.


Nepřihlášený uživatel

#2405 Re: Re:

2015-09-24 11:53

#2402: - Re:  

 Ano jsem

světlo na konci tunelu

#2406 další možné zdroje informací.. pokud je hledáte..

2015-09-24 11:54

 z našich "předplacených" médií se bohužel často nedozvíme vše..a nebo i něco jiného.. :)

pokud máte chuť zde jsou odkazy na:

nezávislá TV

nezávislé rádio

 


Nepřihlášený uživatel

#2407

2015-09-24 11:55

Snad konecne hnem ledy

Nepřihlášený uživatel

#2408 Re: Re: Re:

2015-09-24 11:55

#2403: - Re: Re:  

 Moje babička MUDr. 93 let se na to taky nemůže koukat. Musel jsem jí dát starší notebook, vytvořit e-mail a hned to podepsala.

Nečech

#2409 Re:

2015-09-24 11:59

#22: Pavel -  

 Drahý maličký Pavlíčku. Ještě jsi nedorostl, proto není vhodné abyses vměšoval mezi dospělé. Pokud si pro své češství udělal jen to, že se rozkoukáváš jen chvilku po svém vylíhnutí, neotírej se prosím o velmi slušného a inteligentního Čecha pana Okamuru.Děkuji Pavlíčku.


Nepřihlášený uživatel

#2410

2015-09-24 11:59

Znovu se objevuje diktát Mnichova! Mizí úcta k národu, historii, kultuřeZamezit exodu česka nyní. Nebo záhy bude pozdě,(Možná, že je již pozdě).

Nepřihlášený uživatel

#2411 Re: Re: Re: Re:

2015-09-24 12:01

#2408: - Re: Re: Re:  

Podpora člověka, který žije 93 let a tolik toho zažil je úžasná vřelé díky


Nepřihlášený uživatel

#2412 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-09-24 12:07

#2411: - Re: Re: Re: Re:  

 Zažila toho hodně. Spomínala jak to bylo, kolikrát nás prodali. Myslela, že tato slávna demokrace nic podobné nedovolí. "Asi jsem už stará a nerozumím tomu" řekla . Má jen velký strach o děti, vnoučatá a bojí se, že tohle bude horší jak ve 2.válce 


Nepřihlášený uživatel

#2413

2015-09-24 12:07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastavme to!!!!!

 

 


Nepřihlášený uživatel

#2414

2015-09-24 12:10

Do každé české rodiny jeden migrant.

Čekám tohle nařízení od EU do měsíce.


Nepřihlášený uživatel

#2415 Re: Re: Re:

2015-09-24 12:14

#2405: - Re: Re:  

 Tak vrať diplom. Co by nás čekalo jsem tady psal už třikrát a nikdo nedokázal věcně oponovat. 80% objemu našeho exportu jde do EU. EU je zároveň unií celní. Naše ekonomika je z 40% závislá na automobilovém průmyslu. Pokud bychom nebyli v EU, nemohl by být volný pohyb zboží a automobilky a firmy, které pro ně vyrábí, by to nepřežily. Nezaměstnanost by dosáhla 20%. A to je jen příklad jednoo odvětví


Nepřihlášený uživatel

#2416

2015-09-24 12:17

 

Somálský  emigrant přijede do Olomouce .Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu: Díky pane Čechu, že mě necháváte v téhle zemi, zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péčí a vzdělání zdarma !

Ne, mýlíte se , já jsem Rom.

Jde dál, opět potká kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne- díky za báječné Čechy!

Nejsem Čech, jsem Arab!

Potká ženu, zeptá se- jste Češka? Ne, jsem z Ukrajiny.

Somálec se zmateně ptá.

A kde jsou proboha všichni Češi?

Ukrajinka se podívá na hodinky , pokrčí rameny a odpoví :

V práci.

x

#2417

2015-09-24 12:17

Zatím to vypadá ze bude více komentářů než podpisů. ? 


Nepřihlášený uživatel

#2418

2015-09-24 12:18

Pitomio si vás vodí jak loutky, hlupáčci


Nepřihlášený uživatel

#2419 Re: Re: No, kdybyste byl starší a žil za fašistů a komunistů, tak byste komunisty určitě nechtěl !

2015-09-24 12:18

#2029: - Re: No, kdybyste byl starší a žil za fašistů a komunistů, tak byste komunisty určitě nechtěl !  

 Nejvíce proti komunistům řvou bývalí bolševici a sympatizanti nacistických vrahů.


Nepřihlášený uživatel

#2420

2015-09-24 12:20

Dost bylo diktatury a Eu totality! Nechceme žít v ponížení!

Nepřihlášený uživatel

#2421

2015-09-24 12:23

je to nutnost na preziti nas,bilych evropanu!!!!rasista nejsem,mam spoustu kamaradu cizincu,ale vim,ze jedna zena jejich ma 10deti a jeden jeji muz ma takových zen 10.je to otoceny rasismus naopak,a pokud něco neudelame,vyhubi nas tady a všechno zlikviduji,protoze tady k nicemu nemaji vztah,povrazdi,protoze nejsou krestany,jako my,nechovaji se pomoci sousedovi,jako kdyby soe samému,uplne jiní lide,kteri asolutne nikdy pracovat nebudou,nejsou na to zvykli a my,nebudeme moci rict slovo,protoze jsme hned rasisti,nebo je prste po nas...Pro ne smrt nic neznamena,neznamena nic zabijet,pro ne je to dar,rychlejsi cesta k Alahu..Jsou to fanatici,maji uplne jiné hodnoty k lidem,zenam,ro ne odne nic věci neznamena,nemaji hodnotoy,jen svého Alaha..krava je pro ne vic,nez zena..A to si neuvedomuji,diky komu tady na svete jsou...ze by je měli ctit,respektovat,atd...Svet jde ke zhoube,pokud my,neprestaneme poslouchat cilene info v televizi,radiu,atd..a neotevřeme konecne dokořán oci a usi a něco proti tomuto neudelame!!!!mame jen tri cesty!!!!Utect před timto-coz dřív nebo později nebude kde,nebo nas vyvrazdi,zabiji,nebo treti cesta budeme muset zabit my je!neni to nenavist,neni to rasismus!JE TO REALITA!!!!!!VSTANTE A ZACNETE JEDNAT LIDI CESKE REPUBLIKY,CELE EVROPY,NEZ BUDE POZDE!!!!!!Toto je všechno planovano!!!Planovano ale lidmi,kteri uz mají svoje bezpecne bunkry pro preziti!!!!Nyní uz to neni o penezich!!!!je moc lidi,potrebuji se nas zbavit,proto takto jedna rasa zrusi druhou!!!!Potrebuji dat pryc chytre,ty nejlepší!!!!Je moc lidi a malo jidla a vody na svete...Ted uz je to o preziti pro další generace...ALE PROC BY MELI VYHUBIT TAKOVI NAS NA NASEM VYDRENEM MISTE?ZA SVOBODU A ROVNOCENNOST ,KTEROU JSME BUDOVALI LÉTA???DELEJTE NECO!!!!NEBO VASE DCERY BRZY BUDOU JEN ZA ZAHALENE KUZELKY PRO POTESENI VSECH A S ZADNOU HODNOTOU A NIC NEZNAMENAJICI NA SVETE!!!OTEVRETE OCI!!!!JE TO PLANOVANO,JE TO PLAN!!!A POKUD MY BUDEME POSLOUCHAT JAKO OVCE TV,A RADIO,ATD.KDE TOTO VSECHNO,CO POSLOUCHAME JE PLAN A JINAK NEZ VE SKUTECNOSTI JE,JE TO NAS KONEC!!!MUSIME VYSTOUPIT Z EU!!!PROTO NAS SPOJILI,AT NAS NAJEDNOU MAJI POD KONTROLOU A TOTO UDELAJI!!!!ZADNE HRANICE,JEDEN ZA VSECHNY,VSICHNI ZA JEDNOHO!!!!ALE TAK TO NIKDY NEBYLO!!!NIKDY NAM NIKDO NEPOMOHL,KDYZ JSME POTREBOVALI!!!MUSIME VYSTOUPIT, VAZIT SI TOHO,KDO JSME!!!!BIT SE ZA SVOU VLAST!!!VZPOMINATE,KDYZ NAS NEMECKO OKUPOVALO,CI RUSKO????VSECHNO JSME TO VZDYCKY PREZILI,MY JSME CHYTRA VLAST,ZLATE CESKE RUCICKY,CHYTRE CESKE HLAVICKY!!!!AT UZ BYLO COKOLI,NASE CESKE MATKY,KDYZ NEYLO NCEHO PO VALCE,S JEJICH MATERSKOU LASKOU A CHYTROSTI Z NICEHO DOKAZALO UZIVIT 10DETI A POSTARAT SE O NE,AT VYROSTOU VE SLUSNE,ZDRAVE LIDI S HODNOTAMI,RESPEKTEM K LIDEM!!!!POKRACUJME!!!PODIVEJTE SE,CO SE DEJE,UDELEJME LIDI NECO!!!!NECUMTE NA NAPROGRAMOVANOU TV!!!!NEBOJTE SE A BIJTE SE ZA SAMOSTATNOST,BEZPECNOST A KRASU NASE CESKE REPUBLIKY,JAK SE BILI A DALI ZA NI ZIVOTY NASI PREDKOVE!!!!PRO BUDOÍUCNOST NASICH DETI,VNOUCAT A PRAVNOUCAT!!!!!NEBOJTE SE,JEDEN K JEDNOMU,TISICE K TISICIM A MY TO ZVLADNEEM!!!!HODNE STESTI CESI!
světlo na konci tunelu

#2422 Re:

2015-09-24 12:24

#2390: -  

 ANO..

 teď už jen, aby to zapadlo i zbytku naší republiky a bylo to něco platné :)                                                                              obávám se, že to nepůjde ani peticí ani referendem..  jsem si ale jist, že je obého zapotřebí..                                                 jde o to, aby se "pravda" dostala do každé domácnosti.. no a následně vůle s tím něco udělat..                                               

nastartovat a udělat to, bude ale muset minimállně "skupina" různých spolků, hnutí, aktivistů a stran, které nejsou existenčně a ideologicky "zavázány" nebo v okovech EU. Za mne jsou to například a zejména  Pan Okamura a jeho strana SPD, pan Mach a jeho strana Svobodných občanů, Piráti, Úsvit, NE Bruselu - Národní demokracie, Blok proti islámu, The Zeitgeistmovement.. a podobně.. (nerad bych na někoho zapoměl .)

Lídři těchto "seskupení" mají osud naší země v jejich rukou..pokud půjdou cestou své slávy a populismu, odvážím se tvrdit, že se nestane nic..pokud ale najdou společný jmenovatel( tele :) mohou se dít věci..

Obracím se tímto na tyto lídry, nebo lidi jim blízké..zahajte dialog, nenechejte utéct tuto příležitost..nemrhejte časem, neplýtvejte současnou společenskou atmosférou a doveďte tuto zemi k referendu..

Myslím si, že právě oni (lídři), dokáží semknout a koordinovat nás - "masy" v takovém počtu, že to bude něco platné..


Nepřihlášený uživatel

#2423 Re:

2015-09-24 12:28

#2417: x -  

.. také komentáře jsou to, co může lidi stmelit..a rozhýbat..a tím je připravit na podpisovou petici a referendum - naší záchranu..


Nepřihlášený uživatel

#2424

2015-09-24 12:29

Fandim Vam bratia, bodaj by sa aj na Slovensku nieco podobne podarilo zorganizovat.


Nepřihlášený uživatel

#2425

2015-09-24 12:31

Nechápu do dfnes proč jsme tam vůbec kdy lezli,jen proto aby měli všichni ostatní se sem nacpat, a co naše děti o ty se nikdo nebojí?