Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#2776 Re:

2015-09-25 04:29

#2751: -  

 Sokrates byl velmi moudrý člověk. Tohle všechno se u nás od roku 89 děje. Zlatá komunistická "totalita".


Nepřihlášený uživatel

#2777 Re: Re: Ano

2015-09-25 04:31

#2737: hačaš - Re: Ano 

 kušuj hajzlíku když neumíš přinášet argumenty ale jenom urážíš nejsi nic víc než cvičená opice


Nepřihlášený uživatel

#2778 Re:

2015-09-25 04:40

#2731: -  

 Piomio si svoje ovečky vodí jak loutky

Praotec Čech :)))

#2779 ~

2015-09-25 05:12

EU... tss naivní státy se nechaly lapit a dobrovolně kolonizovat to bylo jasné už odzačátku tohoto spolku. Dáme všichni všechno a všichni budeme mít dost. Už nám nemají co vzít průmysl rozložily a jako narkomana zdrogovali dotacema. Rychle pryč od nich...


Nepřihlášený uživatel

#2780

2015-09-25 05:14

Souhlasím s vystoupením z Evropské unie neuvěřitelný nepořádek a ještě navíc diktát ze strany Německa co musíme dělat.

Nepřihlášený uživatel

#2781

2015-09-25 05:22

Nesouhlasila jsem nikdy. Nemáme právo vlastniho rozhodnutí co se v naši zemi bude dít.Jsme jako kašparci na snurce, které někdo vodí a mluví za ně. Nebude Česko,ale Brusel. To nechce určitě nikdo,komu není lhostejná naše země.

Nepřihlášený uživatel

#2782 Re: Re:

2015-09-25 05:36

#2776: - Re:  

 Co hulíte?


Nepřihlášený uživatel

#2783

2015-09-25 05:38

Nesouhlasím aby si stát dělal i přes nevůli svých voličů co chtěl Nechceme tady žádné vetřelce ,respektujte to K čemu je pak demokratizace a svobodná vůle ?
MUDr.Paul Monfort

#2784 Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 05:39

 Přečetl jsem si váš žal a obavy a se opravdu musím smát, kolik užitečných idiotů plýtvá časem, aby napsali zdůvodnení své demence. Nejhorší na tom je že pan Okamura, s vámi počítá, vlastně ani ne nejhorší, ale nejlepší-tedy pro společnost a stát. Je dobře že jenom pár lidí se dá takhle zblbnout, že si podepíšou i vlastní ortel.... Tohle zjištění mne upokojuje, protože tohle je sice vyjádření proti zájmům společnosti, ale tenhle počet stačí tak akorát k naplnení počtu pacientů léčeben, nikoliv jako naplnění politického programu. Což pán Okamura nepřekousne a hlavně to, že opravdu jenom dement mu dá podporu, jak jasně plyne z celé akce. Neodepsal jsem tuhle petici, z důvodů že nic neřeší a dokonce prezentuje zmatek v hlavách politiků. To je faux pas České politické reprezentace, protože zneužívat politicky právní zaostalost voličů, kteří náhodou nebyli prohlášeni za nesvéprávní, dokazuje jejich neschopnost zaujmout věřejnost svým programem....

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#2785

2015-09-25 05:43

Myslím si že vystoupení z EU je jediné řešení jak zabránit občanské válce v naší zemi .

Nepřihlášený uživatel

#2786

2015-09-25 05:43

Jednoznačně vystoupit z EU!

Nepřihlášený uživatel

#2787

2015-09-25 05:47

Neznám demokratičtější nástroj než je referendum.

Nepřihlášený uživatel

#2788

2015-09-25 05:48

EU je velky podvod, aby CIA - USA lépe manipulovali s Evropou a vytvorili z ni multikulturni kolonii USA

Nepřihlášený uživatel

#2789

2015-09-25 05:53

Evropo, kráčíš tam, kam já nechci.
vlk samotář

#2790 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 05:55

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 Až se ty desetitisíce nespokojených z Čech zvednou a odejdou do Ruska, tak jak to udělalo už spoustu nespokojených západoevropanů a dnes tam pracují a podnikají, protože zjistili že tady to nikam nevede, co budete říkat potom? Rusko je dnes poslední svobodná země na světě, která hájí křeťanské hodnoty, na které na západě už kašlou. Říká vám něco projekt EUROMED? Tak si to dejte do Google. Naše vláda se musí rozhodnout koho tady chce mít. Jestli nás, nebo kvótami přidělené statisíce muslimů podle Euromedu v budoucnu. Ten projekt byl podepsán už v roce 1995, ale nám o tom nikdo při podpisu Lisabonu neřekl, a ani dřív při referendu o vstupu do EU! Proč? Proč nám neřekli pravdu, že plánují Evropu zamořit 56 miliony muslinů ze severních států Afriky?! Protože by do EU nikdo nevstoupil.


Nepřihlášený uživatel

#2791 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:08


Nepřihlášený uživatel

#2792

2015-09-25 06:10

JEN MOHU S TÍM SOUHLASIT


Nepřihlášený uživatel

#2793

2015-09-25 06:11

Sobotkova vláda zradila náš národ.Budoucnost tohoto národa je vaše strana.

Nepřihlášený uživatel

#2794 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:12

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

 tak tohle, uz je skoro na par facek kocoure :)                                                                                                                     jsem si jist, ze by te nejakych par desitek tisic spoluobcanu prislo rado,  jen tak ze zalu..nekolika malo pohlavky pocastovat..   .. sebereflexe..to ti chybi..na druhou stranu, je videt, ze se bavis a presto, ze je to nelidske a neeticke, dela ti to dobre,     nicmene, mame demokracii..a kazdy "idiot", ma narok na svouj nazor, takze proc ne, vid?

nesuď, budeš souzen...


Nepřihlášený uživatel

#2795

2015-09-25 06:19

Kdo zbohatne z Islamu? Politici! Svrhnete je dokud mate moznost to udelat legalne pomoci voleb, pridejte k tomu vsechny prospechare a naivni lidi s krvacejicim srdcem,,slunickare i s Muslimama =dejte vse do kopy a vrhnete na smetiste dejin, kam patri a pridejte k tomu i politickou korektnes. My v Australii vyhodili vladu,,ktera poustela tisice uprchyliku na lodich, Od nove vlady -ani jeden clun a my nechame sve blbounky lidskych prav zlatlat ceny ten, ono je to pak omrzi.
Ceska nature nema mnoho zajmu o AKTIVNI politiku ale bud se probudite dnes nebo jiz bude pozde -chudaci vasi deti.

Nepřihlášený uživatel

#2796

2015-09-25 06:21

Je na čase znovu zavést za vlastizradu trest smrti.
A začít tento paragraf znovu aktivně využívat.

Nepřihlášený uživatel

#2797 Re:

2015-09-25 06:21

#1: -  

 a ted ruku na srdce k cemu jsou tyhle petice? Uplne k nicemu akorat se nekdo potrebuje zviditelnit a hrat si na narodovce ani jedne petice nevedla ani len k tomu aby se nekdo zajimal proc se to zacalo podepisovat. Je to taky prasarna od tech co to zacnou a nedokonci. LIDI SERTE NA TYTO VECI NIC SE NEZMENI AZ DO VOLEB A PAK JE TREBA PREMYSLET KOMU SE ZNOVU NABIDNE KORYTO!!!

.

#2798 Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:26

#2784: MUDr.Paul Monfort - Přečetl jsem si váš žal ..... 

   Za císaře pána, vlastně merkelovou nebo co je to kancléřka a ví co chce nebo je to loutka. Bruseloni lavírují co vyvede německo s francií.  Zase nějaká lybie, ne. To není jak u blbejch na dvorečku hlavně s kvótamy nikdo neví jak a kdo je redistribuje. Aby se to nepletlo tak řecké a italské služby řekli že v turecku čeká na trajekt půl miliónu osadníků a v africe 1,5 okamžitých vandráků. A aby toho nebylo dost v africe prý kolují sorošovi příručky a natěšených jsou tam prý doslova stamilióny. Těch když pracují tak musí mít 3. měsíce dovolené jinak odejdou žít do buše životem předků. ... do pěti neumí počítat, určitě. Hospodářská komora chce brusiče, strojírenské nádeníky, kominíky a řve že minimální mzda 9200 je moc. Náklady na dárečky jsou 2. milióny kus rok a po 10. letech pracují 3. z 10. zpravidla v neziskovkách placených z daní a řízené z ambrsády.Na jednoho migranta přijede podle zkušenosti 10. z rodinky. A až vás rozšlapou budete u soudu dle nařízení prokazovat 120. že jste jim neurazil v

woodoop

#2799

2015-09-25 06:29

Že se někdo bojí, že příjdeme o dotace? To raději budou snášet diktát ze strany EU??? Kvůli EU tu přestává být bezpečno. Možná to bude znít jako klišé, ale peníze nejsou všechno. A pokud nic neuděláme, tak budeme zase jen nadávat. Možná je tahle petice jen stéblo, kterého se chytáme, ale proč to aspoň nezkusit... ? Bojíme se, že bychom to po vystoupení nezvládli? Ano, na to nejspíš spoléhají páni diktátoři. Ale žili jsme před tím, půjde to i potom a budeme přitom používat vlastní hlavu ne tu jejich.

 


Nepřihlášený uživatel

#2800 Re: Re: Přečetl jsem si váš žal .....

2015-09-25 06:30

#2790: vlk samotář - Re: Přečetl jsem si váš žal ..... 

 Můžete jmenovat aspoň dva západoevropany, kteří utekli do Rusa? Gérarda vynechejte, ten utekl kvůli daním