Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Tommy

#4251 výstup!

2015-10-06 17:38

přád nevím covlastně děláme v EU nikdy nám nebyla moc prospěšná


Nepřihlášený uživatel

#4252

2015-10-06 18:56

Tuto ppetici jsem podepsal .Už měto sere být něčím vazalem.EU NATO je daleko horší než RVHP a varšavská smlouva .
Slunce, xenofil, exotika

#4253 Nová hymna sluníček:

2015-10-06 19:08

Proč bychom se netěšili,

proč bychom se netěšili,

když nám EU kvóty dá, kvóty dá?

když nám EU kvóty dá, kvóty dá?

když nám EU kvóty dá?

 

Jenom ten jest vpravdě šťasten,

kdo imigrantům azyl dá, azyl dá.

Jenom ten jest vpravdě šťasten,

kdo imigrantům azyl dá, azyl dá,

kdo imigrantům azyl dá, azyl dá,

kdo imigrantům azyl dá!!


Nepřihlášený uživatel

#4254 To nikde neuvidíte-Okamura vs Sobotka

2015-10-06 19:19

Hateful culture

#4255 Re: Angela Merkelová zobrazena v čádoru na pozadí Říšského sněmu obklopeného minarety

2015-10-06 19:23

#4250: - Angela Merkelová zobrazena v čádoru na pozadí Říšského sněmu obklopeného minarety 

 Já bych raději viděl reálné obrázky torza rozčtvrcené Merkelové v tratolišti krve, pohozené někde mezi pytlama odpadků u popelnic, to bych viděl jako částečnou satisfakci za to, do jakých sraček Evropu svým postojem přivedla.


Nepřihlášený uživatel

#4256 Re:

2015-10-06 19:54


Nepřihlášený uživatel

#4257

2015-10-06 19:57

Demonstrace proti islámu 28.9. PRAHA

 


Nepřihlášený uživatel

#4258

2015-10-06 20:05

NEPRAVDY O EU

Realista

#4259 Re:

2015-10-06 20:18

#4258: -  

 Zvláště při spojení EU a "garance svobody" jsem se pousmál. Ta EU, kde se chystají vyvlastňovat nemovitosti ve prospěch imigrantů, kde hodlají zavírat za oprávněnou kritiku islámu a imigrantů na sociálních sítítch, nebo tyto sítě úplně zrušit, což si netroufli ani v Číně, nám má zajistit svobodu? Chachachá, to by snad z huby nevypadlo ani notorikovi Kalouskovi.


Nepřihlášený uživatel

#4260

2015-10-06 20:49

Jsem pro vystoupení ČR z EU a NATO! Nebuďme otroky naší bezohledné vlády. Nepřihlížejme sociálnímu a morálnímu úpadku na úkor špatného vládnutí tzv. demokratických politiků. Vezměme osud do svých rukou...

Občan ČR

#4261

2015-10-06 22:35

Jsem člověk tolerantní, humanisticky založený a soucítím s životy všech uprchlíků (před válkou, bídou a hladomorem, nikoliv ekonomických vyžírek, aby bylo jasno), ještě nedávno jsem hájil uprchlíky, jak jen to šlo, neb mi byla proti srsti masová vlna zvednuvší se xenofobie napříč naším národem, styděl jsem se za náš netolerantní a nesolidární přístup k uprchlické otázce, ale pak jsem se začal o věc zajímat hlouběji, číst články, které neplní zpravodajský mainstream, konfrontovat se s názory lidí imigrací přímo dotčených, zajímat se o situaci v západní, zpola islamizované společnosti, zajímat se o multikulturalismus jako takový a všechna rizika s ním nedílně spojená, to vše způsobilo, že jsem se pod tíhou těchto neblahých skutečností pomalu, ale jistě začal přiklánět k opatrnosti většiny Čechů v této problematice. Nyní vidím, že se musí celá tahle imigrační vlna jednoznačně zastavit! Není ku prospěchu této společnosti, aby se islám šířil dále. Merkel, Hollande, Juncker, Schulz, nikdo nám nezaručí, že se k nám současně s vlnami uprchlíků nedostanou i bojovníci Islámského státu a jiných teroristických odnoží či jeho sympatizanté, ani to, že se tito umírnění muslimové nezačnou v dalších generacích přiklánět k radikálnímu islámu, jak je tomu v západní Evropě, odkud odjely tisíce muslimů bojovat za IS. Ve všech zemích světa se ukázalo (a je to nepopiratelný fakt), že silná muslimská komunita s sebou nese totiž vždy problémy. Dříve nebo později, ale určitě jednou ano, se všichni kvůli tomu ještě hodně zapotíme. Proto je potřeba v ČR postavit veřejné projevy islámu mimo zákon. Opět podotýkám, jsem humanisticky a pacifisticky založený člověk, nechci nikomu odepírat jeho základní liská práva, žijme v demokratické společnosti, a právě proto lpím na tom, že je třeba s těmito netolerantními ideologiemi rázně bojovat. Na jedné straně bojovat s netolerancí a na druhé vítat s otevřenou náručí islám, který je touto netolerancí skrznaskrz prostoupen, mi přijde jako velmi schizofrenní přístup, který zde představuje panoptikum hate free neziskovek. Když je na základě neblahých historických zkušeností zcela oprávněně postavený mimo zákon fašismus, resp. nacismus (a ani zde se nejedná o potírání lidských práv jeho vyznavačů), tak nevidím důvod, proč by neměla být na základě neblahých zkušeností (trvalý útlak náboženských menšin, genocidy, terorismus, neskuztečné kulturní barbarství – ničení historických památek) postavena mimo zákon obludná ideologie islámu v své současné agresivní netolerantní formě.

Hodnoty

#4262 NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU

2015-10-07 02:39

K zamyšlení o co stojí za to bojovat a chránit si !

Kompatibilita Nekompatibilního

#4263 PROČ doplácíme na běžence !?

2015-10-07 02:43

Pro naši štědrost, štědrost křesťanského pohledu a nevděčnost a aroganci islámského pohledu: čili vzájemné kompatibility pohledů (multikulti = nekompatibilní společnosti)

ach jo !

#4264 Re: NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU

2015-10-07 02:49

#4262: Hodnoty - NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU 

řečeno trochu jako kritika do našich řad, abychom se zamysleli

čili jinak: CHRAŇME SVÉ HODNOTY, VYZNÁVEJME A HLAVNĚ ŽIJME TĚMITO HODNOTAMI (tady bych řekl: opravdu křesťanskými, na kterých je postavena Evropa)

kdyby blbost nadnášela ... nepotřebovali by v EU a v Bruselu letadla

#4265 Re:

2015-10-07 02:56

#4258: -  

 ... jo, já si naivně myslel, že od člověka je možné čekat aspoň minimální dávku selského rozumu !?

Bohužel, co nám EU předvádí, a připravuje pro nás, ... mě vyvedlo z omylu mé naivity a poopravuji:

Od člověka je možné čekat všechno !!! ... (tedy kdejakou vypatlanost, debilitu, kravinu, a ještě vydávanou za výkvět EU moudrosti !)

nenažranost parazitů z říše hmyzu

#4266 Re: PROČ doplácíme na parazity z říše hmyzu !?

2015-10-07 03:14

#4263: Kompatibilita Nekompatibilního - PROČ ... !? 

 pomáhat potřebným --- ano ! ... nepotřebným ne !

poučme se z příběhu: (PRO PŘÍPADNÉ ANTIXENOFOBNÍ ANTIRASISTICKÉ ANTIISLAMISTICKÉ CENZORY: ... "PŘÍPADNÁ PODOBNOST S IMIGRANTY JE ČISTĚ NÁHODNÁ A NEZAKLÁDÁ SE NA PRAVDĚ A SKUTEČNOSTI A JE JEN A POUZE Z ŘÍŠE HMYZU"):

"Byl jednou jeden parazit, a našel si svou oběť ! ... povolal další parazity - celé hejno, a každý pak své potomky, strejdy, tetičky, dědečky a babičky, a jejich známé a kamarády, a jejich dětičky, tetičky a strejdy ... a ...

a všichni se přisáli na oběť a sáli, a sáli, a sáli, až ji vysáli !

A pak šlo všechno do kélu, čili do prdele, a pak se všeci poprali, požrali a zdechli ... a byl konec veškeré civilizace !"

není islám, jako islám, i když je

#4267 Re: NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU

2015-10-07 03:28

#4262: Hodnoty - NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU 

Z EU a jiných např. ČT1 ČT2 zdrojů se nám doporučuje ten islám:

"lidskej a humanitární ...

teplej a chápající ...

mírumilovnej a laskavej ...

příkladnej a slučnej ...

obdivuhodnej a úžasnej ...

laskavej a spravedlivej ...

vstřícnej k rozdílnostem kultur a k různým vírám ...

nabízející veškeré svobody v islámských zemích ...

obohacující a ... a ... a ... (momentálně už nenacházím slov) !" ...

!!!???

"A PROSÍM VÁS, O KTERÉM ISLÁMU SE TO BAVÍME: ... O TEORETICKÉM, REKLAMNÍM, ... ČI PRAKTICKÉM A SKUTEČNÉM !?"

ideální

#4268 Re: Re: NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU

2015-10-07 03:32

#4267: není islám, jako islám, i když je - Re: NAJDĚME (OBJEVME) NEJPRVE VLASTNÍ KULTURU 

...  toť bylo na ČT2 v tomto doporučujícím zidealizovaném duchu: "Pološero - Ve jménu islámu"

opravdu obohacující pořad

Pozor na kukačky z říše ptáků

#4269 Re: PROČ doplácíme na kukačky !?

2015-10-07 06:28

#4263: Kompatibilita Nekompatibilního - PROČ ... !? 

 Upozornění pro cenzory z řad NEXENOFOBů Islamistů a Nerasistů: ... ("JEDNÁ SE POUZE O PŘÍBĚH Z ŘÍŠE PTACTVA, A PŘÍPADNÁ PODOBNOST S IMIGRANTY JE ČISTĚ NÁHODNÁ A NEZAKLÁDÁ SE NA PRAVDĚ !")

"Kuká, kuká, ... kouká, kouká Kukačka: ... kam by nasadila svá vajíčka !

A když si jinde nedají pozor, ... UŽ HO TAM MAJ ... VETŘELCE: ... UŽ HO TAM MAJ !!!

A jak čas běží, vejce se líhnou, a rodiče náhradní ... sotva se strhnou: ... jen se mihnou, a už mají hlad ! ... Už mají hlad ! ... Co to vidím, co to vidím: že vlastní ptáček ven z hnízda, hnízdečka spad, ... ven z domova spad !? ... To jen silnější, lépe živený mu "bratříček" způsobil výpad, že aniž se nadál, pozor nedal, ... a již marně bys doma ho hledal: ... ven z vlastního bytečka na krutou zem jak bezdomovec, na hubu pad !

Rodiče náhradní, dělaj, co mohou, ... jak roste vetřelec, roste s ním chuť ... !"

"Množí se kukačky ... krmené za Eura, dolary, za kačky ... náhradní rodiče, a volná hnízda: o ty je zájem

všichni jdou na dračky ... za ně se neplatí nájem ! ... ... ... Páni, to je jízda !"

děti se budou učit "skloňovat" multikulti

#4270 ČEŠTINA

2015-10-07 06:42

1. pád: ... kdo co ? ... myslím, že muslim:

2. pád: ... bez koho čeho ? ... se klidně obejdu !?

3. pád: ... ke komu k čemu ? ... nám tu bude !?

4. pád: ... pro koho co ... je to dobré a užitečné !?

5. pád: ... voláme ... sbohem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. pád: ... o kom o čem ... už nikdy nechci slyšet !?

7. pád: ... s kým s čím jsem se to definitivně rozloučil !?

vůle jednotlivců, vůle lidu !

#4271 ČEŠTINA

2015-10-07 06:47

1. osoba: ... já nechci žít v multikulti !

2. osoba: ... Ty také !

3. osoba: ... ON, ONA, ONO: ... nám v tom nezabrání !

1. osoba: ... my nechceme žít v multikulti !!

2. osoba: ... vy také !!

3. osoba: ... ONI, ONY, ONA: ... nám v tom nezabrání !!

au, to bolí

#4272 EU

2015-10-07 06:49

Žijeme v EU ... a je to tu stále více AU !!!

no co, žebrácká hůl, také hůl, to ví každej vůl !

#4273 Dejme vše, co máme

2015-10-07 06:51

Dejme žadatelům vše, co máme, a ještě více ! ... A budou z nás bezdomovci, a půjdem o žebrácké holi !

prober se a probírej se popelnicemi

#4274 budeme bezdomovci !?

2015-10-07 06:54

"Lidi, nebude to tak hrozné, ... mnozí migranti zatím vyhazují potravinové balíčky !!! ... Tak až z nás budou bezdomovci, můžeme vyžít z popelnic !"

(poznámka pro cenzory: jakákoliv podobnost mezi námi, Čechy a bezdomovci je čistě náhodná a pevně doufám, že se nebude zakládat na pravdě !)

má vlast = má slast
Nepřihlášený uživatel

#4275 B. Smetana: ... "Má vlast"

2015-10-07 06:58

Vtip:

"Jeden bezdomovec poslední síly sebral, a žebral ! ... sebrali ho, že prý, ať odtamtud se bere ! ... a on se bral, cestou, co se dalo !"

Neměl domov, neměl azylovou ubytovnu, neměl dotaci pro uprchlíky, neměl ani domov, jen svou vlast a svou bídu ! Ale neklesal na mysli a zpíval si vesele: ... "Kde domov můj !? ... Kde domov můj !?" ...