Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#576

2015-09-23 05:24

Bohužel jsem ve své naivnosti hlasoval před lety pro vstup do EU. Myslel jsem si, že je Evropa vyspělá a dál ve všech směrech než jsme my. Opak byl pravdou. A to co nám denodenně ukazují představitelé z EU je jen ubohým pokrytectvím a politikařením. Člověk volič zde zaujímá jen nevýznamné místo. EU zradila své národy ve své falešné a pokřivené lidskosti a humálnosti. I demokracie se musí chránit tvrdě a bez kompromisů EU nechala obsadit naše země cizím a naprosto odlišným národem než jsme my evropané. Tohle byla poslední kapka z dalších odsouzenihodných činů a rozhodnutí naší EU.

Nepřihlášený uživatel

#577

2015-09-23 05:33

Ráda jsem podepsala tuto petici,protože mám ráda všechny lidi,ale jsem pro,abychom si nenechali diktovat nic od EU.jsme samostatný stát,který musí naši zemi chránit.Pokud to bude nutné jsem i pro výstup z EU.Prezident Slovenské republiky jasně řekl,že bude přehlasování ignorovat,tak proč bychom neměli také.

Nepřihlášený uživatel

#578

2015-09-23 05:35

V EU už to není demokratické !!!!!!!
Dělají si co chtějí a na původní občany nehledí !!!!
Zakažte v Evropě ISLÁM !!!! Je totiž vše uráží a brzy bude zle !!!

Nepřihlášený uživatel

#579

2015-09-23 05:38

Naše země je země Česká a svobodná a pokud zde chce kdokoliv žít, bude žít podle zákonů této země . Nikoliv podle svévole a v nadřazenosti!
Braňme svobodu,demokracii a mír v naší zemi ,braňme své rodiny a budoucí potomky.
CyberHawk

#580 Re: Re:

2015-09-23 05:39

#168: - Re:  

 Někteří lidé tento článek mylně interpretují tak, že podle Lisabonské smlouvy musí ostatní státy vystoupení dotyčné zemi „dovolit“. Pozorné přečtení článku ukazuje, že to není pravda: po té, co vystupující země informuje Evropskou radu o svém úmyslu, zahájí se jednání o smlouvě, která upraví všechny právní náležitosti spojené s tímto krokem a vymezí budoucí vztahy mezi dotyčnou zemí a EU. Pokud se nepodaří tuto smlouvu oboustranně schválit, smlouvy o EU přestávají automaticky pro dotyčný stát platit (tj. vystoupení se stává skutečností) dva roky po zahájení „vystupovacího“ procesu, bez ohledu na vůli zbytku EU (pokud se EU a vystupující stát nedohodnou jinak).

 

Vystoupení z EU je jaksi jen formou oznámení bez schvalování, řeší se pouze smluvní vztahy do budoucna.


Nepřihlášený uživatel

#581

2015-09-23 05:40

Již delší dobu mám silné pochybnosti o funkčnosti aparátu EU, která svou neschopnost schovává za různá nařízení. Včerejší hlasování ministrů byla poslední kapka. Vlastně ne, petici jsem podepsala po přečtení článku o rozhovoru paní Merkelové  a pana Obamy, že Evropa musí pomoci uprchlíkům a přijmout svou odpovědnost. Nechci odpovědnost za něco, co jsem nezpůsobila. V rétorice se nám nějak množí slůvko musí. že? Musíme imigranty pustit na kontinent, vždyť přeci žádají o azyl. Ale oni nežádají. Hrnou  se Evropou jako horda nájezdníků,přejdou desítky státních hranic bez dokladů, bourají zátarasy, strkají do policie, hází kameny ( až budou mít v ruce něco ostřejšího budou házet také), musíme je nakrmit, musíme je ubytovat, dát dávky samozřejmě. Musíme se podřídit většině a přijmout další nařízení. Až nám řeknou, že musíme dovolit postavit mešitu v našem městě, tak se budeme muset podřídit, musíme umožnit svobodu vyznání. Je to přeci demokratické. Přestávám vidět rozdíl mezi okupací Ruskem  v r.1968 a Metrixem ( rozuměj manipulaci ze strany nejsilnějších států EU), do kterého jsme se tak hnali. Tak a dost.


Nepřihlášený uživatel

#582

2015-09-23 05:41

Ano plně podporuji tuto petici a také je pravdou že naše vláda nestojí za nic jinak nedopustí utlačování dúchodcú a zdravotně postižených a vymýšlí jak se dávat peníze do svých kapes.
Emigranti mají vše a mi chudobu jinak to bude ještě horší jinak je třeba dělat opatření jinak nás vyženou s domovů a budeme sami běženci na útěku to chcete? Položte si otázku nebylo toho dost. Raději se strat o náš stát a s jinou vládou sestavenou s normalních lidé a ne kapsářú
real

#583 xxx

2015-09-23 05:42

nwm jedinej důvod proč tohle nepodepsat,,doufám že se konečně někam pohneme a a vrátíme našemu Českému státu hrdost,sílu a zákony pro lidi a  ne proti nim. vždycky byl někdo ve předu...věřím že Tomio je náš vůdce-i když sice není rodák tak dokáže za zbytek tohodle státu bojovat,protože jako jeden z mála věří nám českým občanům,že jsme se nestali pouze stádem se kterým lze házet z leva do prava a zůstalo v nás někde trocha toho bojovnictví,které si v sobě neseme již staletí.

Děkuji Vám PANE Okamura,že věříte !!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#584

2015-09-23 05:45

Protože je to hrůza co se na nás valí.Celá EÚ do kopru !!!

Nepřihlášený uživatel

#585

2015-09-23 05:45

ano vše je řečeno a jsem za všechny body uvedené v této petici

Nepřihlášený uživatel

#586

2015-09-23 05:45

Proč už nemůžu koupit naše hovězí,proč se na loukách nepasou naše krávy. Továrny pozavírané . Z polí jsou louky nevyužité, které se posečou a seno skončí ve spalovnách nebo. To všechno je důsledek EU. Dřív sme byli soběstační a bylo nám líp.

Nepřihlášený uživatel

#587

2015-09-23 05:46

uprchlikum-rikam ne-nechceme je tady do nasi zeme.

Nepřihlášený uživatel

#588

2015-09-23 05:50

Nechci ,aby v naší zemi pracujiící živili ještě přistěhovalce,máme dost svých nepřizpůsobivých,s kterýma si ječtě nikdo neporadil a kasa je prázdná

Nepřihlášený uživatel

#589

2015-09-23 05:50

V roce 2000 byl u nas na navsteve muj svagr z CR. Mluvilo se o vstupu CR do EU. By velice nadseny. Me varovani, ze strkaji opet hlavu do opratky nebral vazne. Dnes to vidi jinak. Ziju v Australii od roku 1980. Uz jednou jsem opustil diktaturu a nechci se vracet a to ani nanavstevu do dalsi.

Nepřihlášený uživatel

#590

2015-09-23 05:50

Je načase změnit arogantní přístup evropské unie.

Nepřihlášený uživatel

#591

2015-09-23 05:51

Ještě před půlrokem bych nepodepsal.

123456

#592 Re: Podpisy v internetové petici

2015-09-23 05:51

#16: nemamjmeno - Podpisy v internetové petici 

 Bohužel mám stejná názor... podpis jsem přidala, ale už teˇvim že k ničemu

jan

#593 Vystoupit z EU a zrušit diplomatické styky s USA

2015-09-23 05:52

Jedině to nás může zachránit. Následovat by mělo spojení s RSFR a vytvoření jednotného slovanského státu společně s Rumunskem, Maďarskem a  s centrem v Moskvě.


Nepřihlášený uživatel

#594

2015-09-23 05:54

80% naší produkce jde do EU. Jestli si někdo myslí, že po případném vystoupení budou dál platit smlouvy o volném pohybu zboží a že nebude od zbývajících zemí napáleno clo a tudíž se naše ekonomika nezhroutí, ať zvesela tento neuvěřitelný žvást spadlý z měsíce podepíše. Vzhůru k 25% nezaměstnanosti a k pádu do sféry Ruska! Sláva signatářům!


Nepřihlášený uživatel

#595 Re:

2015-09-23 05:55

#1: -  

 Pomáhat je potřeba, ale abychom mohli pomáhat, nesmíme se nechat změnit a zničit.

vp

#596 Re:

2015-09-23 06:00

#1: -  

 Tady se neni o cem bavit. Vystoupit .Hanebna spolecnost. 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#597

2015-09-23 06:00

Budu volit stranu, která má jediný cíl , vystoupení z EU.

Jen by bylo dobré dát tyto strany do jedné kupy aby se netříštily síly.


Nepřihlášený uživatel

#598

2015-09-23 06:00

Jsem 100% pro vystoupení ze zasrané unie. Co nám má co diktovat co můžeme a nemůžeme? A ty cerný tlamy ať si vemou do Bruselu a staraj se tam o ně když maj plno kecǔ

Nepřihlášený uživatel

#599

2015-09-23 06:01

Jsem pro odstoupení z EU již proto,že nejsou stejné podmínky pro všechny státy EU .Zemědělci,vinaři atd.

Nepřihlášený uživatel

#600

2015-09-23 06:02

EU je zlo, pryč odsud. Nenechme si poroucet bandou debilu z Bruselu.