Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#651

2015-09-23 07:00

EU je spolek lokajů a pokrytců i zbabělců ve službách USA a placen občany EU za nehorázný prachy ! Taky nesouhlasím se sankcemi vůčí RUSKU ,které prosadili USA které dělají bordél a vraždí po celém světě v zájmu té jejich krvavé ,,SVOBODY a DEMOKRCIE,, !
Obama je válečný zločinec a psychopat !
//////////////////////////////////////////////////////////////////
O.Olexa

Nepřihlášený uživatel

#652

2015-09-23 07:01

Pokud se to podaří a zvládnem ochranu hranic,jednou snad budem narozdíl od západních sousedů bezpečnou zemí!

Nepřihlášený uživatel

#653

2015-09-23 07:01

Už je to asi jediná možnost, jak se ještě zachránit

Nepřihlášený uživatel

#654

2015-09-23 07:01

eu nám už toho hodně sebrala,zakázala a změnila nechtěla jsem vstup do eu od začátku tohle co se děje ted už je moc nechci a nesouhlasím stím proto jsem pro referendum a následný výstup z eu

Nepřihlášený uživatel

#655

2015-09-23 07:04

Souhlasim s petici za referendum z vystoupenim z Evropske unie

Nepřihlášený uživatel

#656

2015-09-23 07:05

EU nás má pouze jako dojnou kozu,otroka aby poslouchal a do počtu,proto souhlasím. Je třeba opět vytvořit tzv.východní blok,vyhnat všechny zrádce,darmošlapy a utiskovatele,zavést pořádek,legislativu se kterou bude lid souhlasit,strategické lokality a firmy musí být pouze v rukou státu,USA je od 2 světové války dle mého názoru největší vojenský agresor,a jak to vypadá nepřestane dokud neovládne celý svět,nebo alespon většinu a to vše pro mamon několika stovek boháču,kteří mají a budou mít stále málo dokud nespolknou vše. Vyhnat všechny cizince,zejména muslimy,nebot tento systém je zrudný a nesvobodný,takový systém je třeba zlikvidovat až do kořenu,aby se už nikdy nemohl opakovat,pokud všichni opravdu chceme mír!? Já jsem měl za to,že NATO bylo vytvořeno jako vojenská složka na obranu evropy,tak co tam dělá USA? A když už USA,tak i Rusko jako protiváha nebo nic. Jestliže evropští politici,kteří se honí za mamonem souhlasí s rozprodáním své země bohatým mocipánum,zejména z USA,a ti je pak přitlačí ke zdi aby poslouchali,tak to díky takovým lidem odnese celý národ a výsledky vidíme v celé evropě? Ted už to došlo tak daleko,že nevidím jinou možnost,než požádat Rusko nebo dokonce BRICS o vojenskou pomoc a vyhnat USA a jejich přisluhovače z evropy,následně zlikvidovat islám a jejich stoupence vyhnat rovněž,a to nepujde bohužel jinak nežli násilím,ke kterému lid evropy dohnaly mocipáni z bohatých zemí: USA,Británie,Francie,Německo a bohatá Arábie díky ropě. Takto to alespon vidím já? Ovšem nemusíte se mnou souhlasit,každý muže mít jiný názor,vždyt máme přeci svobodnou vuli,nebo ne??


Nepřihlášený uživatel

#657

2015-09-23 07:05

Klaus měl pravdu ve všem, co o polisabonské EU říkal. Doufejme, že ti, kteří na něj tehdy pokřikovali a chtěli jej soudit za vlastizradu, či jej nechat odvolat pomocí spřátelených psychiatrů, se dnes hluboce vnitřně stydí.
Vystupme z takto zprzněné EU, která kdysi byla dobrým nápadem, ale byla sociálními inženýry v zájmu Německa, Francie a jak se ukazuje, tak dnes i polských kašpárků změněna do současné úchylné podoby Čtvrté říše.

Nepřihlášený uživatel

#658

2015-09-23 07:09

Lidi probuďme se,nechceme sem nikoho.
Contrache

#659

2015-09-23 07:10

Pryč dokud je čas.


Nepřihlášený uživatel

#660

2015-09-23 07:10

Když jsme do EU vstupovali, tak jsem měl trochu obavu, ale spíš jsem byl rád, protože jsem uvěřil tomu, že se budeme mít lépe. Dnes všichni vidíme, jak se k nám EU chová. Je to neudržitelné. Buď v klidu a míru vystoupíme, a budeme šlapat po nespolehlivých politicích, aby odešli a nahradili je ti, kdo to s námi myslí dobře, nebo tohle všechno hodně špatně skončí a bude to mít na svých bedrech zase Německo.

Nepřihlášený uživatel

#661

2015-09-23 07:10

články o politice v satirickém pojetí v Česku i v EU najdete na blogu http://joseforel.blogspot.com

Nepřihlášený uživatel

#662

2015-09-23 07:10

Jsem rozhodně PRO vystoupení z EU už jinné řešení není...
Nikita

#663 Re:

2015-09-23 07:12

#22: Pavel -  

 Tak jí sepiste sam ,když ještě takový čech


Nepřihlášený uživatel

#664

2015-09-23 07:12

Naprosto souhlasím s peticí za referendum o vystoupení z Evropské Unie
Scherer

Nepřihlášený uživatel

#665

2015-09-23 07:12

podepsáno sdíleno ......

Nepřihlášený uživatel

#666

2015-09-23 07:12

Je čas rozhodnout,jak bude Česká republika fungovat...

Nepřihlášený uživatel

#667

2015-09-23 07:12

Protože už není možné, co se v této republice děje!

Nepřihlášený uživatel

#668

2015-09-23 07:13

Doufám ze naše hlasy budou k ničemu .

Nepřihlášený uživatel

#669

2015-09-23 07:15

Nechci být součástí EU a poslouchat její hloupé požadavky, kvóty, zákazy apod. Jsme svéprávní občané této republiky a nepotřebujeme něčí rady.

Nepřihlášený uživatel

#670

2015-09-23 07:16

Všechny pokusy k zamezení povinného přerozdělení imigrantů selhaly a EU si stejně s námi dělá a bude dělat co se jí zlíbí, jsme pro ni jen další pozemek pro smetiště, kde se budoucnost pro naše děti vytrácí. Je čas říci nahlas naše NE! S pozdravem Aleš Mutina (otec)

Nepřihlášený uživatel

#671

2015-09-23 07:18

Souhlas pane Ogamuro

Nepřihlášený uživatel

#672

2015-09-23 07:18

EU je moderní verze SSSR...jen horší

Nepřihlášený uživatel

#673

2015-09-23 07:18

"Celé neštěstí člověka je v tom, že byl nucen stát se lidstvem, nebo e se jim stal příliš pozdě, kdy byl už nenapravitelně diferencován v národy, rasy, víry stavy a třídy, v bohaté a chudé, ve vzdělané a nevzdělané, v panujíc a porobené. Nažeňte do jednoho stáda koně vlky, ovce a kočky, lišky a srnce,medvědy a kozy. Zamkněte je do jdné ohrady a přinuťte je žít v tomto nesmyslném houfu, jejž nazvete společenský řád, a dodržovat společná životní pravidla. Bude to nešťastné, nespokojené, fatálně rozklížené stádo, ve kterém se ani jeden boží tvor nebude cítit jako doma." 

Karel Čapek, Válka s mloky


Nepřihlášený uživatel

#674

2015-09-23 07:18

Zdravým pán Okamura jsem moc řád že je tady někdo jako Vy souhlasím s Váma a držím palce Vám a SPD. Už se nato nemůžu koukat jak nám lžou!!! Celá vláda a celá EU ať jdou někam co stoho máme mi obyčejný občani že jsme v EU???? Vůbec nic všechno se zdražuje a platy nejdou nahoru ale naopak dolů. Máte můj obdiv a podpořím Vás ve všem.

Nepřihlášený uživatel

#675

2015-09-23 07:20

EU si už začíná povolovat moc, už aby jsme se jí zbavily.