Pro vrácení názvu Letiště Ruzyně

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Pro vrácení názvu Letiště Ruzyně

M.Blažek
Nepřihlášený uživatel

#76

2015-12-27 13:02

Vždy jsme si stěžovali na kult osobnosti. Co je to jiného ? Nemám ani názor, že udělal něco výjimečného, pro tento národ. Ti, co se angažovali v listopadu, studenti, kde jsou, o čem rozhodují? Jsou v propadlišti dějin, je zapomenuto, že to byl studentský "podzim" a ne těch, kteří dodnes sedí v parlamentu a senátu, v osobní trafice, zničili co se dalo, berou plat o kterým se nám ani nezdá, zákony a jejich přílepky za nic nestojí atd. Nevážím si žádných politiků kteří se po listopadu nastěhovali do politiky a nehodlají odtud odejít i když je musí hanba fackovat. Jsou politici, kteří NIKDY nepracovali v zaměstnání a na jejich rozhodování je to vidět. Nechci letiště Havla, nechci současnou vládní garnituru. Leta jim trvá odsouhlasení důležitých zákonů ale plat si odsouhlasí během 5ti minut a nám důchodcům přidají 40Kč, tak jsou sprostí. Přihrávají milionové-miliardové zakázky svým komplicům, nikdo nechce nic vyšetřit, přeci jde o prachy, ne? Stačí se podívat, kdo vlastní solární elektrárny, kdo vymyslel zlodějinu, která nemá na světě obdoby kuponová privatizace atd. Bylo by to psaní do nekonečna. Je mi líto mého otce, který trpěl za gestapa, za komunistů a Ti, kteří jej soudili, jsou stále na svých místech. Za Havlem jsem byla osobně v Dělostřelecké, aby nám vrátil vilu, kterou nám za komunistů sebrali, ani jsme mu nestály za odpověď. Stačí to, nebo mám pokračovat ?!


Nepřihlášený uživatel

#77

2015-12-27 13:03

Ruzyně má zůstat Ruzyní

Nepřihlášený uživatel

#78

2015-12-27 13:16

Pan Havel je zlaté tele sametového podvodu. A hlásit se ke géniu průměrnosti je pro většinu slušných lidí obdařených zdravým rozumem a i s minimálními informacemi. nepřijatelné!


Nepřihlášený uživatel

#79

2015-12-27 13:25

Havel ani se nezaslouží ,aby jeho jméno letiště neslo .


Nepřihlášený uživatel

#80

2015-12-27 13:43

Nemám rád vytváření tímto způsobem Kult osobnosti . Jsem pro navrácení původního názvu . RUZYNĚ . SSSR jsme kritizovali že měnil názvy měst jako / Leningrad a Stalingrad a.t.d. Ted to děláme my . Je jedno jestli letiště nebo město . Jsem proti tomu !!!!

Nepřihlášený uživatel

#81 Podepsal jsem, ale ...

2015-12-27 13:45

Anonymita autorů petice je sproťárna. 


Nepřihlášený uživatel

#82

2015-12-27 13:57

do dnes nechápu proč se to letiště přejmenovalo stejně všichni říkají, že letí z Ruzině

Nepřihlášený uživatel

#83

2015-12-27 14:06

Nelíbí se mi název letiště,přeji si vrátit název Letiště Ruzyně!
Šebek

#84 Jste banda obyčejnejch ZRŮD

2015-12-27 14:07

Copak váš nikdo neučil, že o mrtvích jen dobré? Mít názor je fajn, ale trochu lidskosti...


Nepřihlášený uživatel

#85

2015-12-27 14:08

Od svého počátku se jednalo vždy o letiště Praha-Ruzyně, jak staré, tak nové, nevidím důvod k přejmenování na letiště Václava Havla...čímpak tento člověk přispěl k jeho výstavbě??? Ani tak totalitní režim, jako za KSČ si nedovolil toto letiště pojmenovat na letiště Gustáva Husáka !!! A to výstavba proběhla za jejich éry...
Pavan

#86 Re:

2015-12-27 14:09

#1: -  

 Je to nedůstojné mít název letiště  Václava Hlava,  z těch jeho vizí nezbylo vůbec nic a co navíc co to bylo ve skutečnosti za člověka, to  nejlépe je napsáno v knize "OBČAN HAVEL - očima známých i pikantní svědectví".


Nepřihlášený uživatel

#87

2015-12-27 14:19

Nejsem zastáncem Václava Havla. Pro mě dobrá petice.

Nepřihlášený uživatel

#88

2015-12-27 14:32

Já chci říct. proč jsem ji podepsala. Nikdy jsem nechtěla, aby bylo letiště přejmenováno.

Nepřihlášený uživatel

#89

2015-12-27 14:48

PODEPSAL JSEMTO PROTO ,JELIKOŽ JSEM PRO TO ABY SE ZACHOVÁVALY PŮVODNÍ NÁZVY A NEMĚNILY SE PODLE TOHO ,KDO JE MOMENTÁLNĚ V KURZU.

Nepřihlášený uživatel

#90

2015-12-27 15:02

Když to jméno slyším- je mne z toho špatně.

Nepřihlášený uživatel

#91

2015-12-27 15:09

 Všichni moudrý až na půdu.


Nepřihlášený uživatel

#92

2015-12-27 15:11

Letiště má být naše a ne Americké. Jak je vůbec možné že je cizí? Po panu Václavovi Havlovi, který zde zřídil těžký kapitalismus a tím i zradil svoji vlast a předal ji američanům, opravdu nechci takového zločince oslavovat jménem na letišti.

Nepřihlášený uživatel

#93

2015-12-27 15:30

Dlhoročný názov meniť nemalo zmysel....Je to,ako za komunistov zmenili mesto Zlín na Gottwaldov a po revolúcii opäť na Zlín.Je to na smiech.

Nepřihlášený uživatel

#94

2015-12-27 15:50

Plně souhlasím,název je nesmysl

Nepřihlášený uživatel

#95

2015-12-27 15:56

Byla chyba to přejmenovat. Nemělo by se přejmenovávat zbrkle po právě v ten moment populárních osobách, zvlášť u dradičních a zažitých názvů.

Nepřihlášený uživatel

#96

2015-12-27 16:00

Co o tom více psát. Jsem tím znechucena od samého počátku. Doufala jsem, že se to nestane.
Váckav Cvejn
Autor této petice

#97 Re:

2015-12-27 16:02

#1: -  

 Dobrý den,

já si myslím, že Letiště Ruzyně je lepší název. Snad se nám to povede změnit. Podpisů se sehnalo dost :).


Nepřihlášený uživatel

#98 Re:

2015-12-27 16:04

#1: -  

 www.pravdaozrude.cz

 


Nepřihlášený uživatel

#99

2015-12-27 16:07

Naše letiště byla a bude jen Ruzyně

Nepřihlášený uživatel

#100

2015-12-27 16:17

Pro mne je to pořád Ruzyňské letiště. Nesnáším tyhle ,,blbiny,, !!
Po smrti kohokoliv, aby se cokoliv přejmenovávalo! To se má cokoliv v životě kohokoliv jmenovat něco NOVÉHO!! A ne staré ,,zajeté,, furt přejmenovávat !! Zrovna tak když přijedu do Prahy na výlet s přáteli a tu a tam je něco přejmenováno. Za celých 10 let co jsem v Praze bydlela jaké díte...dospívající i dva roky pracující furt podle nějakého soudruha přejmenovávalo !!!
Nejdřív to bylo dle soudruhů + Rusáků, pak po revoluci zpět původní názvy, pak ovšem podle ,,západu,, .... Amerika...
V metru mám pořád ,,trasu,, né ,,linku,, Linka je autobus...linkovej... a kuchyňská .... Jak u debilů....furt jinak, a furt to není ,,VONO,, !! Lí.